زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟

زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟

زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟ با توجه به اینکه بسیاری از علاقه مندان به تیم استقلال اخبار و نتایج این تیم را دنبال می کنند، یکی از مواردی که در ذهن آنها وجود دارد این است که تاریخ و ساعت بازی بعدی استقلال را بدانند. در پست زیر که همواره به روز خواهد شد، تاریخ و ساعت بازی بعدی تیم فوتبال استقلال تهران در هر تورنمنتی اعلام خواهد شد.    
 


برنامه بازی های پیش رو استقلال 
 


بر این اساس تیم استقلال در دیداری از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ بیستم، جمعه 24 اردیبهشت 1400 در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت. 
 


استقلال - پرسپولیس 
جمعه 24 اردیبهشت 1400 
ساعت 19:30 

ورزشگاه آزادی 


 

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

سلام من مجید هستم میخواستم بگم استقلال یا پرسپولیس هردوشون هموطن ما هستن توروخدا برید سراغ الوحده ببینید به خاطر ی برد شانسی از پرسپولیس چطور دارن تبلیغات و شادی میکنن از بازیکنی که نشسته وسط زمین و ناراحتی میکنه عکس گرفتن و تو چند جا منتشرش کردن خیلی عقده دارن

پاسخ دادن
user

الان دیروز دیگه کامل مطمئن شدم . چند تا بازیه ریگی واقعا ضعیف بوده و باقری به نسبت بهتر از ریگی کار کرده . نمره ها و آمار های سایت یازده و متریکا رو نیگا کنید خودتون متوجه می شید . ولی چون کانالای هواداری قبلا گفتن باقری بد بوده ، الان که بهتر شده نمی خوان به این موضوع اشاره کنن و از حرفشون کوتاه بیان فکری هم که به شدت تحت تاثیر این کانال ها قرار گرفته البته حق هم داره چون می دونه با یه اشاره کانال های هواداری ، استقلالی ها عین وحوش به خودش و زن و بچش حمله می کنن به عنوان یه استقلالی تاسف می خورم که چرا من با این وحوش طرفدار یک تیم هستم . ای کاش طرفدارای پرسپولیس طرفدارای استقلال بودن . اینجور طرفدارا عین دوستی خاله خرسه می مونن فقط ضرر دارن .

پاسخ دادن
user

سلام من یکی از پر طرفدارترین طرفدار استقلال هستم می خواستم بگم که استقلال باید یک کمی تمریناتش بیشتر سخت تر تمرین کند مرسی از همراهی تون خدا نگه دار تان

پاسخ دادن
user

آره موافقم

پاسخ دادن
user

سلام اسم من ذاکر است می خاستم بگم بایاستقلال یک کمی باید بیشتر تمریناتش سخت تر تمرین کنند

پاسخ دادن
user

مامی خایم بدونیم بعد سایپا چی داره استقلال خاک عالم تو سر تون

پاسخ دادن
user

وقتی یه همچین ادمایی مثله تو توی ایران باشن حق ایران همینه که هست همینقدر حسود و بی ناموص ایشالا که زندگی خیلی کوتاهی داشته باشی که نتونی زیاد تاثیر توی این جهان داشته باشی الاغ!!!!

پاسخ دادن