زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟

زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟

زمان و مکان بازی بعدی استقلال کی است؟ با توجه به اینکه بسیاری از علاقه مندان به تیم استقلال اخبار و نتایج این تیم را دنبال می کنند، یکی از مواردی که در ذهن آنها وجود دارد این است که تاریخ و ساعت بازی بعدی استقلال را بدانند. در پست زیر که همواره به روز خواهد شد، تاریخ و ساعت بازی بعدی تیم فوتبال استقلال تهران در هر تورنمنتی اعلام خواهد شد.    
 


برنامه کامل بازی های استقلال در لیگ بیستم
 


بر این اساس تیم استقلال در هفته هفدهم از بیستمین دوره لیگ برتر شنبه 16 اسفند ماه 1399 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت. 
 


استقلال - فولاد خوزستان 

شنبه 16 اسفند  
ساعت 17:30
ورزشگاه آزادی 

 

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

الان دیروز دیگه کامل مطمئن شدم . چند تا بازیه ریگی واقعا ضعیف بوده و باقری به نسبت بهتر از ریگی کار کرده . نمره ها و آمار های سایت یازده و متریکا رو نیگا کنید خودتون متوجه می شید . ولی چون کانالای هواداری قبلا گفتن باقری بد بوده ، الان که بهتر شده نمی خوان به این موضوع اشاره کنن و از حرفشون کوتاه بیان فکری هم که به شدت تحت تاثیر این کانال ها قرار گرفته البته حق هم داره چون می دونه با یه اشاره کانال های هواداری ، استقلالی ها عین وحوش به خودش و زن و بچش حمله می کنن به عنوان یه استقلالی تاسف می خورم که چرا من با این وحوش طرفدار یک تیم هستم . ای کاش طرفدارای پرسپولیس طرفدارای استقلال بودن . اینجور طرفدارا عین دوستی خاله خرسه می مونن فقط ضرر دارن .

پاسخ دادن
user

سلام من یکی از پر طرفدارترین طرفدار استقلال هستم می خواستم بگم که استقلال باید یک کمی تمریناتش بیشتر سخت تر تمرین کند مرسی از همراهی تون خدا نگه دار تان

پاسخ دادن
user

سلام اسم من ذاکر است می خاستم بگم بایاستقلال یک کمی باید بیشتر تمریناتش سخت تر تمرین کنند

پاسخ دادن
user

مامی خایم بدونیم بعد سایپا چی داره استقلال خاک عالم تو سر تون

پاسخ دادن