افشاگری محمد تقوی علیه وزیر ورزش | استیضاح نه عزلش کنید!

افشاگری محمد تقوی علیه وزیر ورزش | استیضاح نه عزلش کنید!
وزیر ورزش و جوانان که در سالهای گذشته همواره یکی از مردان جنجالی و حاشیه ساز کابیه حسن روحانی بوده است؛ با عملکرد فاجعه امیز خود در سال جاری در رشته های مختلف فغان بسیاری از اهالی ورزش در کشور را به هوا بلند کرده و در آخرین هنرنمایی از ضعف مدیریتش، امروز مشخص شد شخصاً یکی از ارکان تضعیف یکی از تیم های پرطرفدار پایتخت بوده است که همه این موارد، لزوم عزل سریع سلطانی فر را بیشتر نمایان می کند. افشاگری محمد تقوی علیه وزیر ورزش در واقع در ادامه صحبتهای هادی طباطبایی در این خصوص است که اراده ای در وزارت ورزش خواهان تضعیف استقلال و تقویت پرسپولیس است و به دو تیم دولتی بدون تبعیض نگاه نمی شود.
 

 
 

دانلود آهنگ پرسپولیس خسته با صدای رضا صادقی

 

ادامه پروسه بی ثبات سازی در استقلال توسط دستهای نامرئی

 

نگاه متفاوت وزیر ورزش به موضوع تیام و طارمی

 

افشاگری محمد تقوی علیه وزیر ورزش | استیضاح نه عزلش کنید!

 
افشاگری محمد تقوی علیه وزیر ورزش | استیضاح نه عزلش کنید!
 
با سوء مدیریتی که در زمان سلطانی فر در چند سال گذشته شاهد بوده ایم، به جرات می توان گفت ورزش کشور به سمت قهقرا پیش رفته است به طوری که با افت محسوس در ورزش اول کشور یعنی کشتی مواجه هستیم و نتایج غیرقابل انتظار در رشته آزاد و فرنگی در مسابقات جهانی هرگز قابل پذیرش نبوده و نیست؛ تیم ملی والیبال نیز با نمایش بسیار ضعیف و دور از انتظارش در مسابقات لیگ جهانی والیبال نیز علاقه مندان به این رشته ورزشی را مایوس کرد و عملکرد نه چندان درخشان وزنه برداران ایرانی در مسابقات اخیر آسیایی نیز مزید بر علت شد تا او برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان مردم به صحن علنی مجلس برود ولی تاکنون این اتفاق رخ نداده و سلطانی فر در حاشیه امن و با سرعت هر چه تمامتر ورزش کشور را به سمت قهقرا پیش می برد!
 
حمایت وزارت ورزش از قرارداد مافیایی و ترکمانچای کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و دخالت های بی مورد وزرات ورزش در امور داخلی دو باشگاه دولتی یعنی استقلال و پرسپولیس و برخورد تبعیض امیز با مسائل این دو باشگاه نیز اخیراً به سوژه هواداران دو تیم تبدیل شده که صبح امروز با افشاگری محمد تقوی سرمربی موفق تیم تراکتورسازی که سال گذشته قرار بود به عنوان کمک مربی وینفرد شفر بر روی نیمکت استقلال بنشیند، پرده از خیمه شب بازی بزرگی در ورزش کشور افتاد که بدون شک هواداران استقلال شخص وزیر ورزش و مسببین این اتفاق را نخواهند بخشید و از نمایندگان مجلس انتظار دارند هر چه سریعتر به پرونده او در مجلس رسیدگی کنند.
 
در حالی که بزرگترین مشکل فعلی استقلالی ها در حال حاضر فقدان کمک مربی توانمندی همچون جری ساناک است؛ اما به نظر می رسد سناریوی تضعیف استقلال از سوی وزرات ورزش که توسط هواداران استقلال مطرح می شود چندان هم بیراه نباشد چرا که محمد تقوی که توانایی های خود در تراکتورسازی را به خوبی نشان داده در مصاحبه ای جنجالی مدعی شد وزیر ورزش از حضور او در کادر فنی استقلال جلوگیری کرده و مانع از حضور فردی با سواد فوتبالی بالا در تیم استقلال شده است.
 

ماجرای اسکوچیچ و مظلومی

 
البته این اتفاق مسبوق به سابقه است و در بزنگاه های حساس شاهد سنگ اندازی های عجیب از سوی مسئولین وزارت ورزش دولت روحانی در خصوص کادر فنی تیم استقلال بوده ایم به طوری که می توان به ماجرای اسکوچیچ اشاره کرد که او حتی با بازیکنان فولاد خوزستان برای حضور در استقلال خداحافظی کرده بود و چمدانش را بسته و بلیت سفر به تهران را نیز گرفته بود ولی به ناگهان نام پرویز مظلومی که هرگز در بین گزینه ها نبود، از سوی هئیت مدیره فرمایشی استقلال که تنها دستورات و اوامر مقام بالادست خود یعنی وزارت ورزش را اجرا می کردند، به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان اعلام شد.
 

کرانچار دائم الخمر بود؟

 
پس از کسب نتایج ضعیف مظلومی در استقلال، بار دیگر بحران به سراغ آبی ها آمد و نام زلاتکو کرانچار که در فوتبال ایران موفقیت های زیادی کسب کرده مطرح شد اما به دلایل عجیب از جمله دائم الخمر بودن او(!) از حضور این مربی خوش فکر کروات در استقلال ممانعت به عمل آمد و سکان هدایت استقلال به فردی بدون تجربه مربیگری در تیمهای بزرگ یعنی علیرضا منصوریان سپرده شد که جز فاجعه برای آبیها چیزی به یادگار نذاشت.
 

وقتی با دالیچ نبستند!

 
پس از منصوریان بود که بار دیگر یک گزینه کروات دیگر روی میز کمیته فنی استقلال آمد و زلاتکو دالیچ سرمربی سابق العین که موفقیت های زیادی با این تیم در حوزه خلیج فارس به دست آورده بود مذاکرات با استقلالی ها را تایید کرد اما باز هم بنا به دلایل عجیبی دالیچ هم به استقلال نیامد و وینفرد شفر کهنسال سرمربی آبی پوشان شد.
 
پس از این اتفاق بود که دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی شد و با این تیم به مقام نایب قهرمانی جام جهانی 2018 رسید و بعدها در مصاحبه هایش ضمن تایید مذاکره با استقلال اعلام کرد که او مشکلی با حضور در ایران نداشته ولی به دلایل نامعلوم استقلالی ها دیگر مذاکره با او را ادامه نداده اند!
 

استیماچ را چه کسی فراری داد؟

 
به نظر می رسد، دوستان به حضور مربیان کروات روی نیمکت استقلال حساسیت پیدا کرده بودند چرا که در یک مقطع نیز نام ایگور استیماچ برای حضور روی نیمکت استقلال مطرح شد اما به دلایل عجیبی او نیز از مسیر استقلالی شدن دور شد تا مشخص شود، هیچ مربی کروات با کیفیت یا بی کیفیتی نباید روی نیمکت استقلال بنشیند!
 

آیا برانکو در تعیین سرمربی استقلالی ها نقش ایفا کرد؟

 
نکته جالب در این اتفاقات، حضور سرمربی کرواتی به نام برانکو ایوانکویچ در پرسپولیس بود که به نظر می رسد همه کاره این روزهای فوتبال ایران است و همین عامل نیز باعث شد تا کارلوس کیروش با او اختلافات زیادی پیدا کند چرا که کیروش هرگز تعیین تکلیف های برانکو ایوانکویچ برای فدراسیون فوتبال را نمی توانست تحمل کند و به نظر می رسد در این زمینه نیز نظرات او در خصوص سرمربی تیم رقیب یعنی استقلال در وزارت ورزش بی تاثیر نبوده است! در صحبتهای جنجالی کارلوس کیروش علیه برانکو پس از جام جهانی نیز شاهد این بودیم که کیروش از توصیه های غیرحرفه ای برانکو به ملی پوشان پرسپولیس پرده برداشت و پیش از جام جهانی نیز از حضور مافیایی حسین هدایتی در اردوی تیم ملی و نحوه پرسپولیسی کردن وحید امیری و علیرضا بیرانوند سخن گفته بود که این موضوع به اعتراف خود هدایتی نیز رسیده بود. در خصوص برانکو به نظر می رسد او اگر در هر تیمی جز پرسپولیس مشغول مربیگری بود، سرنوشتی جز اخراج نداشت چرا که کارنامه مربیگری برانکو نشان می دهد که او در تیمهای سابقش چندان موفق نبوده و اگر به موفقیتی در فوتبال ایران رسیده، تنها به واسطه برخی ملاحظاتی بوده که برای تیم او از سوی مقامات بالادستی در نظر گرفته شده است.
 

وزارت ورزش پاسخگو باشد

 
در هر صورت وزارت ورزش می بایست نسبت به اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر بر علیه ثبات در تیم استقلال پاسخگو باشد و حال باید دید موضع مازیار ناظمی به عنوان روابط عمومی وزارت ورزش در خصوص صحبتهای محمد تقوی چیست و سلطانی فر که این روزها همه فکر و ذکرش قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است، چطور می تواند جوابگوی هواداران این تیم بابت اتفاقات رخ داده باشد؟  شاید وقت آن رسیده تا به سکوت ناگهانی در خصوص پیگیری ماجرای جعل قرارداد مهدی طارمی که از طرف دوستان ابلاغ شد، بیشتر فکر کنیم چرا که در آن مقطع نیز پندار توفیقی به شدت پیگیر این ماجرا بود ولی با دستوری که از بالا به او ابلاغ شد، کلیه مصاحبه ها و پستهایش در این خصوص حذف شد و با عنوان منافع ملی، مهر سکوت به دهان بسیاری از رسانه ها در این خصوص زده شد. شاید اکنون وقت آن رسیده تا وزیر ورزش در صحن علنی مجلس نسبت به بسیاری از این موارد پاسخگو باشد چرا که اکنون دوران مبارزه با فساد است و فرقی نمی کند این فساد در کدام وزارتخانه رخ داده باشد و مردم خواهان پاسخ های شفاف وزیر نسبت به برخی اتفاقات در فوتبال و ورزشهای دیگر هستند.
 

خشونت روی سکوها نتیجه برخورد تبعیض آمیز

 
در پایان باید بار دیگر تاکید کرد که رفتار دوگانه وزارت ورزش در خصوص دو تیم دولتی، بدون تردید موجب افزایش نفرت عمومی بین دو قشر بزرگ در جامعه خواهد شد و به جرات می توان گفت تا پیش از اینکه سیاست وارد فوتبال شود هرگز شاهد چنین جوی در فوتبال ایران نبوده ایم و این اتفاق منفی تنها حاصل رفتار تبعیض آمیز دولتی ها با دو تیم استقلال و پرسپولیس به خصوص در دو سال اخیر بوده است که به طرز بی سابقه ای تشدید شده و موجب افزایش ناهنجاری ها در روی سکوها و سر داده شدن شعارهای نامناسب در استادیوم ها شده است و با استمرار این روند، احتمالاً تا پایان دولت روحانی شاهد فضای امنیتی در استادیوم های فوتبال خواهیم بود چرا که هم اکنون به جز هواداران استقلال، سایر هواداران تیمهای دیگر نیز چنین رفتار تبعیض آمیزی را لمس کرده اند و به همین خاطر است که با ورود تیم پرسپولیس به هر شهری، جنجال و درگیری روی سکوها بین هواداران شاهد هستیم؛ آیا مسئولین از خود نپرسیده اند که چرا تعدد خشونتها در بازیهای پرسپولیس در شهرستانها روز به روز رو به افزایش است؟ چرا وقتی این تیم به تبریز، به خوزستان به اصفهان و ... اعزام می شود، با آجر و سنگ از آنها پذیرایی می شود و این اتفاق برای سایر تیمها رخ نمی دهد؟
 

جزئیات ماجرای تخلف احتمالی سازمان لیگ در قرارداد امید عالیشاه

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

این آقای خر!!زوخان بهتربود اسمشو همون نظام دوبرره!!!!میزاشت چون انگاری بیش از حد گردنخود مصرف کرده و این دفعه بجای دیدن این شخصیت در هپروت !!! گمان برده خود خرزوخان شده. هرزمانی اثر گرد نخود پریدو خودت شدی یکبار دیگه این مطلبو بخون و به تذکر دوباره مدیر در کامنت دقت کن ، به فارسی سلیس گفته این پست مربوط هست به جفایی که این روزا داره به استقلال میشه ، اگر قرار باشه از گذشته بگیم که ما باید مثنوی هفتادمن یک کاغذ بسرائيم از همون زمانی تیم ملی استقلال که طی دوسال قهرمان ، نایب قهرمان آسیا شده بودو دروکرده بود عناوین داخلی رو و پروین مجبورشده بود تو دربی دست به دامن شاگردای آبی پوش خودش بشه دقیقه ۱۵ از رو نیمکت تا همون نتیجه ۱۰ دقیقه اول حفظ بشه تا آخر بازی با قوانین من درآوردی ،یک بار مصرف و خلق الساعه وگزینش یک سرمربی قرمز بفرستن دسته سه مستقیما از بالاترین سطح باشگاهی ........... این پست و یادداشت در مورد خال هست جناب نظام دوبرره قرمز

پاسخ دادن
user

آفرین به شهامت و بررسی جامع خرزوخان عزیز دوستان عزیز استقلالی توقع دارن لیگ برتر یک تیمی تشکیل بشه.فقط خودشون و خودشون.بازیهای ملی تمام کشورها به صلاح دید اونه تنظیم تاریخ بشه-بازیکنان و مربیان قبل از نقل و انتقال یک رضایت نامه هم از استقلال بگیرن که مبادا در گذشته یا آینده مورد نظر استقلال بوده باشن-حکایت دعوت برای تیم ملی هم که امروز شده فاجعه برای استقلال دو سال پیش رانت پرسپولیس بود!!!پذیرش مسئولیت اعمال و رفتارمون رو از سطح خانواده شروع کنیم.پذیرش اشتباه اولین قدم برای تصحیح اونه.

پاسخ دادن
user

بابا ما که نمیگیم کارایی که قبلاً علیه پرسپولیس شده درست بوده . الان انگار اومدن مثلا تلافی ده سالی که همین بلاها سر پرسپولیس اومد رو سر استقلال در بیارن . هیچکدومش مورد تایید نیست ولی همینکه شما به عنوان یه پرسپولیسی و من به عنوان یه استقلالی قبول کنیم که در مقاطع مختلف، حمایت سیاسی پشت تیما بوده خودش بزرگترین قدم رو به جلوه . الان به طور واضحی حمایت ویژه داره میشه از پرسپولیس و این قابل کتمان نیست

پاسخ دادن
user

دوست عزیز اولن که بازم متشکریم که فضایی باز برای صحبت ونقد بدون سانسورایجاد کردین برادر من زبان هردومون فارسیه! ظاهرن نیاز به تکرار مکررات وترجمه نیست! تیمتون رو کی نابود کرد؟تیم منصوریان اون فصل رو کی ساخت؟کی تمام بازیکنان مدنظربرانکو رو شبانه قر زد و دوتا تیم کامل برای داشلی جور کرد؟کاوه رضایی چجوری سراز تیمتون در آورد وکل فصل بارهجومی تیمتون رو بدوش کشید؟کنعانی وباقری صد میلیونی روچجوری میلیاردی ثبت ونیکت خواب!کردین؟اونموقع وزیر پرسپولیسی نبود؟تیمتون چه مشکلی داشت که به روز سیاه نشستین؟اتفاقن دلیل اینکه نیمفصلها ضعیفین ویهویی نیمفصل دوم کولاک میکنین شاید ریشه در انرژیهای دیگه داشته باشه!! که فیروز کریمی که خودش سرمربیتون بوده وکاملن به رموز مکتب تون آشناست همزمان با نتایج سلسله وارسه برصفرهای عجیب وغریب و روز بازی سه برصفر صنعت نفت با تمسخر گفت:این تیم میتونه قهرمان جهان بشه!! وگرنه همه میدونن که منصوریان نه سوپر من بود ونه باسواد که با قطع همکاری ناگهانی میک مک درموت مربی بدنسازی تیمش اینجوری یه شبه اونم تو نیمفصل دوم وخستگیها متحول بشه!لابد یه چیزی بوده که مدیرعامل سابقتون گفت:پاکترین مقام استقلال سومی مرفاوی بوده!! اینارو مافیای سرخ وهوادارهاش نگفته مسئولین درونی خودتون اعتراف کردن! چندبار پرسپولیسیا بخاطر نبود فلان بازیکن ماههاگریه وزاری کردن وناکامیهاشون رو گردن بقیه انداختن؟! جریان رسوایی طارمی رو کی بوجود آورد؟الان هدایتی کجاست؟طارمی چه میکنه؟کدوم تیم وسرمربی حنتلمن وبازیکناشن که سه فصله دارن تاوان اون سناریو ابلهانه رو که بازم توسط مدیریت دست نشانده همین وزیر پرسپولیسی!برما وارد شد وکمر پرسپولیس رو شب قبل بازی حساس با الهلال شکست رو پس میدن ولی بازم با شخصیت وقدرت با دوازده سیزده بازیکن ویه نیمکت کمدی!رفتن فینال آسیا؟وزیر پرسپولیسی تو زمین مقابل الدوحیل خوفناک کامبک کرد یا هدایتی از توی زندان به السد که شما روتارو مار کردگل زد؟ وزیر پرسپولیسی چرا تو محرومیت سرخها نذاشت طارمی ورضائیان ومحرمی وامیری ومسلمان واحمدزاده از پرسپولیس برن وتیم محبوبش اینهمه خلع سلاح نشه؟! وزیر پرسپولیسی مدیربرنامه بودو قیمت تیام رو بالا برد وتو دوبی سرکارش گذاشت؟وزیر پرسپولیسی نومایر بازنشسته! و طارق و الحاجی گرو و تبریزی وباقری رو تائید فنی کرد که حالا جواب پس بده؟! روزیکه چندین میلیارد دادین شجاعیان وتبریزی رو خریدین وکلی ذوق میکردین وزیر خوب بود؟اونروزا که فتولا هاشمی نسب ده میلیونی رو وسط دعوای پرسپولیسیا با صد میلیون برد استقلال تا چندین فصل برای هوادارها درگیری وجوسازی وحاشیه ایجاد کنه وبا ارقام نجومی آندو زندی ودوجین بازیکن سطح اول کشور رو تو استقلال جمع کرد وچندین میلیارد خرج رضایت نامه نکونام کرد وبا سی وپنج میلیارد بدهی استقلال رو وسط بدهی های نجومی و پرونده هاش دفن کرد وبدون عقوبت داره میکرده وبه ریش همه میخنده مافیای سرخ کجا بود؟چرا مدعیان عدالت واختلاس ورانتخواری و حضرات حکومتی فقط رویانیان وسیاسی وهدایتی رو دستبند زدن؟! ملت گوشاشون درازنیس برادر! خلعتبری که بخاطر مسائل سیاسی توسط مدیرعامل رئیس پلیس تحمیلی!وقت،بازم بتوصیه مقامات بالابا پول بی حساب که بپای بدهیهای سنگین پرسپولیس رفت! ازلیگ جعلی امارات بیرون آورده شدفقط یک بار روانی ویک پرونده قراردادجعلی روبرگردن پرسپولیسیاسوار کردواین بازیکن نچسب ومنفعت طلب،بدون کمک خاصی به موفقیت تیم،فصل بعدش با یه سوت! و وعده پول بیشتررفت سپاهان.چراپرونده دوپینگ جمعی استقلالی (به اعتراف صریح امیرآبادی) وقراردادجعلی مجیدی وپروپیج پیگیری وعقوبت نداشت؟! پرونده دوینگ خونی اسطوره تون چطور؟پرونده تقی پور ونظری پیش حجت الاسلام علیپور چی شد؟!مافیای سرخ و وزیر پرسپولیسی کجا بودن که ما فریاد وامصیبتا سربدیم وتمام عناوین قبلی تون رو پس بگیریم؟اگه دست فیفا بود الان شما تیمتون تو کدوم محله وتوی کدوم سیاره بازی میکرد؟!اگه شما جای ما این محرومیت وفشارها رو داشتین تاحالا منحل وکل مجموعه تبدیل به موسسه کنکورشده بود! مثلث آتشین سجاد وبیت سعید و باقری هم که مثه مثلث تیام وجباروف قرار بود شما رو صاحب ستاره سوم وچهارم کنن! رو هم وزیرازهم پاشوند یا بیسوادی وبی تدبیری سرمربی شومن وقت تون؟!! این فصل وزیر پرسپولیسی رفت یه لشکر مصدوم شبانه برای آبیا خرید؟! کریمی چه شد؟راستی جناب سوپرمن وخرید ناب تون مرتضی آقاخان کجاست؟!(خخخ) استعدادهای نابی مثه قائدی وصیاد منش وآذری وآقایی رو وزیر پرسپولیسی چطوربه استقلال داد؟!حاضرید با بازیکنان بی استعدادو نیمکت خالی پرکنی مثه آدام همتی والوان زاده وطاهرخانی وحسین پور معاوضه شون کنید؟!پرسپولیس دست بسته فعلی از صدقه سر محرومیت! مجبور به حفظ ترکیب وطبیعتن امتدادهماهنگی شون شد این موفقیت کار وزیر و پسرشه یا هنروسواد سرمربی با دیسیپلینش؟موقعیکه تیم ما دوران سنگین آمادگی رو گذراند وسروقت تو تهران آماده سوپرجام بود تیم شما با سرمربی پرطمطراق آلمانی اونهمه ادعا و کری و رویا فتح همه جامهای کره زمین! توی ترکیه چکار میکرد؟! تاکی باید همه ملت ایران مرثیه تیام تیام شما روگوش کنن و زار بزنن؟! یعنی واقعن تیم شما با اینهمه استعداد ودودروازه بان شش دانگ و بریز وبپاش،فقط با تیام وجباروف تو لیگ وآسیا تیم بودوالان صدر جدول ایران وآسیا بودین و یه تیم مقتدر وهماهنگ وبا غیرت! داشتین؟!چرا شفر بعد این مدت با اینهمه بازیکن هنوز نمیتونه یه ترکیب ثابت برای اینهمه بازیکن ناب در خطوط مختلف پیداکنه؟! نکنه ایشونم از برانکو خط میگیره که استقلال رو از ضرب آهنگ بندازه؟! ماستمالی پرونده جرم سنگین قتل و رانندگی بی گواهینامه بازیکن وپرونده کورس تو اتوبانهای تهران ومحرومیتهای لغو شده صیادمنش وآقایی هم هنرمافیای سرخ و وزیر پرسپولیسی برای تضعیف استقلال بود؟!حالا فرض میگیریم که بعد سالها رانت بنفع آبیها،تیم ملی وهمه میخوان اینبارپرسپولیس محروم رو که چوب کثافتکاری مدیریت تحمیلی خودشون واون سرمایه داری که بیشتر به تیم ضرر زده تا منفعت! بر این تیم بی صاحاب! رومیخوره رو یاری کنن تو این وضع فلاکت بار بیشتر مصدوم نده وتو آسیا کمرش نشکنه این خیلی به استقلالیای خودخواه که اینهمه پول ورانت از حق خود پرسپولیسیا!ریختن تو حلقشون تابیست تا بازیکن رنگارنگ بگیرن وپرونده های شکایاتشون رو با پول بیشتر از حق وسهمشون ازسامانه مشترک با پرسپولیسیا ببندن فشار میاره؟آیا اگه بازیهای پرسپولیس محروم با این شرایط هولناک لغو نشه وتیمشون روبروی حریفان تا دندان مسلح زمینگیر وتار ومار بشه خیلی برای استقلالیای کینه توز وحسود لذت داره؟ اونزمان تو لیگ آسیا بازیهای شما با مس کرمان وملوان انزلی کنسل نشد؟!(به تاریخ رجوع کنید)دنبال عدالتید؟تنبیه جعل پرونده طارمی که توسط فیفای پرسپولیسی! به محرومیت سنگین پرسپولیس منجر شد وقطعا اگه قرار به سقوط به دسته پائینتر وگرفتن مقام قهرمانیشون بود اونا که باکسی شوخی ندارن اعمال قانون میکردن پس دلیل اینهمه سوزش وعربده کشی استقلالیا چیه؟نکنه فیفا باید از قانون کمیته انظباطی استقلال پیروی کنه؟!!حسادت وبغض اجازه درک این مطالب رو بهتون میده؟ ما سابقه استقلالیا رو خوب از حفظیم همیشه یا دیگران باعث ناکامیتون بودن یا نفوذیها وبازیکنان خائن خودتون! از جواد اله وردی گرفته تا حالا که همه مربیان سابق ازقلعه نوعی و مرفاوی تاکریمی و منصوریان بعد رفتن از تیم باند بازیکنان خائن خودی رو مقصر قلمداد کردن!! ختم کلام" تو هزاره سوم دیگه هیچکس ارزشی برای سفسطه بافی وبهانه جوئی های بی منطق افراد همیشه خوددرگیر! قائل نیست" ادامه بدید وسرگرم باشید! فصلهای بعد هم سناریوهای جدید ومتهمان جدیدتر خواهید داشت یا حق.الخ

پاسخ دادن
user

رفیق این موارد بهانه جویی نیست حقیقته . شما میتونی یه دلیل منطقی بیاری برای رفتن تیام و جبارف؟ هر دو به خاطر پول رفتن و در خواستشون هم با هم یک میلیون پانصد هزار دلار بود (دو تاشون) . الان برای گرو، نیومایر، طارق و تبریزی نزدیک دو میلیون دلار پول دادن ...! این موضوع غیرقابل توجیهه

پاسخ دادن
user

عجب!!! حالا همه اون چیزایی که یه روز برای پرسپولیس اجرا میشدوحق هیچ اعتراضی نبود برای استقلالیا توطئه شده!! اونزمان که هشت نه تاپرسپولیسی توی تیم ملی بود توطئه و رانت وسناریو وجود نداشت وبازم عربده شون بالا بود که میخوان استعدادهای استقلال رو پشت درب تیم ملی خفه کنن وآبروی پرافتخارترین!! تیم آسیا رو ببرن ونذارن لژیونر بفرستیم! حالا که برعکس شده هدف تقویت پرسپولیس وتضعیف استقلاله!!اگه همین حالا برعکس شه وبیشتر تیم ملی رو پرسپولیسیا قبضه کنن همین حضرات تمام استقلالی از هوادار وپیشکسوت ومدیرمحترم این سایت! وبقیه هواداران این تیم همیشه معترض،این تیم همیشه هتاک وتهدید کننده وبیانیه نویس! این تیم جرزن و همیشه آویزون، میریزن جلو وزارت ورزش که دارین تیم ملی رو قباله سرخها میکنین واستقلالیا رو تحقیر کردین!!اونروزا برای پرویز سوبله چوبله وداش علی منصوریان تمام مملکت رو چراغونی کرده بودن وکری های آتشین میخوندن وتوی هر کوی وبرزن وسرتمرین شتر ودایناسور قربانی میکردن! وقرار بود پرسپولیس رو هشتایی کنن وبرن واسه قهرمانی منظومه شمسی! خبری از اسکوچیچ وکرانچار واستیماچ ودالیچ ومالیچ و آنچلوتی وزیدان نبود!حالا که با پلویز سوبله چوبله واونهمه ملی پوش درمقابل بدترین تیم تاریخ پرسپولیس،ایمون زایدی شدن! وبا داشششش علی سوپر من شون بزرگترین رسوایی ششتایی دوم قرنشون رو رقم زدن شد توطئه وزیر و برانکو!! شد خیانت مسئولین وبازیکنان نفوذی وجاسوسی ادوارد اسنودن!اونزمانی که دست نشانده همین وزارت پرسپولیسی!جناب سیاسی استقلالی بساز بفروش!و ترکاشوند استقلالی،بکمک درخشان داشت پرسپولیس رو به دسته دو میبرد توطئه کدوم مافیای وزارت وفدراسیونی بود حضرات؟! اون سالها که برای پرسپولیس دوماه به دوماه مدیرعامل عوض میکردن وموقع نقل وانتقالات مدیرعامل نداشتیم بازیکن بگیریم! وهمه بازیکنان رو میبردن کمپ استقلال وتیم زیر چکمه دایی واستیلی و درخشان ومربیان درپیتی،درحال انفجار بود واستقلالیا با فراغ بال وکمک های هاله نور! با هشت نه ملی پوش و بازیکنان کهکشانی مثه رحمتی ومجیدی وآندو و زندی ونکونام تو اسیا سینه سپر میکرد توطئه کدوم باند بود؟!! قضاوتهای شرم آورقهرمانی وترکی و کریمی وحتی داورهای خارجی! توی دربیها و فجایع کمیته های عمویی تون! اون فصل کذایی که توپ به هرجای پرسپولیسیا میخورد پنالتی واخراج درمیاوردن وبخاطرش چهار پنج تا داور محروم شدن چه بسر تیم دایی آورد؟چقدر مادربرابر این حجم ظلم عیان مافیای آبی اعتراض وفحاشی وتجمع وعربده کشی کردیم وخودمون رو جر دادیم؟یادتون که نرفته ایشالا؟خشونتهای وحشتناک سازمان یافته هواداران استقلالی شهرهای اهواز ومسجد سلیمان وتبریز وشیراز برعلیه پرسپولیس کار آدم فضائیاست نه؟چند بار تیم شما رو آب آلوده خوراندن! وبا سنگ وچوب وآجر تمام نود دقیقه تهدید به کشتن کردن؟!تمام این تنفر وکینه توزیها وجوسازیهای کثیف برای سرخهاخودجوشه! ولی برای شما توطئه وسناریو حکومتی نه؟بله دوستان استقلالی،شما همیشه همین بودید وهمین هستید وتغییر نخواهید کرد همه مملکت دیگه دست شما رو خونده فردا هم بعد: پرویز برو... و پیتزافروش حیا کن وفحاشیهاتون سر وزیر و وکیل وبقیه ملت، وبیغیرت بیغیرت کردنهای دهها هزار نفری سر بازیکناتون، نوبت آب پاشی شفر وپسرش ومادر بزرگ شفره!! صبر کنید روز موعود نزدیکه!بخدا قسم اگه تمام پول نفت رو توی حلقومتون بریزن ومثل این چهل سال تمام ارکان فدراسیون وکمیته ها ومقاماتی که برخلاف هدایتی اختلاسگر ومهدورالدم! همه مثه فتل وشفیع زاده ها وزنوزی وانصاری وبقیه حامیان پشت پرده تون،همه دست پاک ومصون قضایی هستن!! تمام وقت در خدمتتون باشن وبهترین مربیان دنیا روهم بیارین باز بادوتا ناکامی نق نق و ناله وعربده هاوخودآزاریهای تاریخی تون ادامه خواهد داشت.برانکو بهترین بازیکناشو با اردنگی انداخت بیرون وهمه فکر کردیم پرسپولیس نابود خواهدشد ولی بدون بهانه گیری وحرف مفت زدن وخائن ومزدور کردن این و اون،تیمشو برد فینال آسیا،شما بیست تابازیکن خریدین وبازم وقت ناکامی تیام تیام کنان زاری میکنین ودنبال انواع بهانه جوئیها هستین بهمین خاطره که هیچوقت نمیتونین از چنبره خودفریبی آزاد بشین.سالهای قبل تیام وجباروف کجا بودن؟چرا با نکونام وآندو وبرهانی وعنایتی ودهها ستاره بازم تیم نشدین ویه افتخار بدست نیاوردین؟اگه تیام مثه شجاعیان مصدوم شده بود وچند ماه با تیم نبودچه بهانه ای برای جرزنی و حمله به دیگران داشتین؟ اونزمان معلوم نبوداتاق فکرعوامفریب تون چه سناریو های تهوع آوردیگه ای برای هوچیگری وانحراف اذهان هوادارهاشون میساختین.دوستان به رفتارهاشون دقت کنین؟ همیشه در طول سال از بولتن وروزنامه وهوادار ومسئول وبازیکن وبقیه درگیر توهین وتمسخر سرخها وتهدید وجوسازی برعلیه بقیه هستن تا ناکامیهاشون که ریشه درنداشتن شخصیت تیمی و منطق وآرامشه رو با این رفتارهای کودکانه لاپوشانی کنن تمسخرهای مجازی برهانی وعنایتی ویعقوب کریمی یادتونه؟تمسخرهای مکرر وزشت منصوریان تو مصاحبه های اول فصلشون که فکر میکردن دیگه دنیا بکامشونه وحریف سرخ رو متلاشی خواهند کردرو یادتونه؟حتی با بی ادبی تمام تو مصاحبه گفت چرا موقعیکه ما تمرین داریم پرسپولیسیا رو به آزادی راه دادین!!یادتونه چجوری تو آسمونا راه میرفتن وزمین وزمان رو تمسخر میکردن؟حالا هم صحبتهای فتحی وبقیه مسئولان وپیشکسوتهای خودنماشون رو دوباره بخونین ببینین همه اش برای تهییج وتنفر هوادارهاشون برعلیه لاپوشانی خطاهای خودشونه.و یادمون نیست که مظلومی ومنصوریان که تمام فصل با تیمشون تمرین کردن موقع رسوایی بازم ناله میکردن فرصت آماده سازی وتمرین مناسب وهماهنگی رو نداشتن وزمین وزمان رو نفرین میکردن! وموقع باخت حتی بازیکنان خودشون رو متهم به خیانت وجاسوسی میکردن!!یادمون رفته که پرسپولیس بدون شش ملی پوش با توصیه همین فدراسیون پرسپولیسی! و پذیرش از سرنجابت برانکو رفت به قشقایی باخت وجام رو ازدست داد ومدتهای مدید وتاهمین الان موجب تمسخر وکریهای زشت و لودگی تهوع آور همین استقلالیای بی ظرفیت شد که همیشه دنبال فرصت برای لودگی ولوسبازی بوردن.ولی صدای کسی ازما در نیومد ومثه کوه پشت تیممون ایستادیم ولی حالا جناب شفر بخاطر تیم ملی نمیتونه تیمشو هماهنگ کنه ونتیجه بگیره! اینهمه رفتن ترکیه خوشگذرونی حالا بقیه مقصرن که تیمشون نه نفس داره نه تاکتیک نه تعصب!! اگه تیام بود میرفتیم فینال! اگه جباروف بود میرفتیم مریخ! اگه هازارد وامپاپه رو هم برامون بخرن! میریم اونور کهکشان! جز تاسف وآرزوی شفای عاجل هیچی نمیشه براتون آرزو کرد.الخ

پاسخ دادن
user

دوست عزیز هیچکس اتفاقات سابق که برای پرسپولیس رخ داد رو تایید نمیکنه داریم در مورد اتفاقات حال حاضر صحبت میکنیم که به طور مشخصی تیم هماهنگ فصل گذشته استقلال رو عامدانه نابود کردن . شما منکر هستی؟ میتونی به این سوال جواب بدی که چطور تلاشی برای حفظ تیام و جبارف صورت نگرفت ولی مهدی طارمی رو با جعل قرارداد برگردوندن؟ چطور برای تیام و جبارف پول نبود ولی ورداشتن 2 برابر پولی که میخواستن پول دادن به 4 تا بازیکن؟ و خیلی موارد دیگه که مشخصه این اتفاق عامدانه اول فصل انجام شده و نتیجه ش هم تا پایان فصل همراه استقلال خواهد بود ... در چند سال گذشته هم یه سناریوی تکرای همیشه وجود داشته که استقلالو میزنن نیم فصل اول نابود می کنن بعد نیم فصل دوم که همه چیز از دست رفته میان تقویتش میکنن که بگن به استقلالم کمک کردیم! که واقعا نخ نما و خنده داره... این صحبتها حرف این سایت نیست حرف پیشکسوتای استقلال هم هست از جمله تقوی، طباطبایی، علی جباری و ... مگه استقلال تیم اجنبی بود و پرسپولیس تیم ایرانی که با تمام تلاش اسکلت اصلی تیم محبوبشون رو حفظ کردن ولی تمامی عوامل موفقیت استقلال رو از این تیم فراری دادن ... هر دو تیم تو اسیا بودن و هوادارا این رفتارا رو میبینن و با هوش هستن

پاسخ دادن
user

تنها حالتی که استقلالیا میتونن از قهرمانی لنگ تو اسیا خوشحال بشن اینه که دولتیا انقد خرکیف میشن 19 آبان هم به تعطیلات رسمی کشور اضافه میشه

پاسخ دادن
user

اینو خودشون خرن فک میکنن مردم هم مثه خودشون خرن بلانسبت جمع . وقتی از تیم حقیر لنگ یه نفر به اردوی تیم ملی دعوت میشه و از تیم استقلال 6 نفر سیاه لشگر دعوت میشن خب معلومه پشت پرده چه خبره دیگه .. همیشه خواستن تمرینات استقلال رو تق و لق کنن ولی کوچکترین خللی به آرامش پرسپولیس وارد نشه. مگه میشه از تیمی که فینالیست اسیاس یه نفر دعوت بشه ؟ میشه چون دستور رسیده که کسی از لنگ به تیم ملی نره تا مبادا خستگی و مصدومیت براشون به وجود بیاد و دست استاد برانکو بسته بشه! حالم به هم خورد از این فوتبال کثیف . ریدین تو فوتبال بی شرفا

پاسخ دادن