آموزش ترفندهای افزایش قد به طور طبیعی + تصویر حرکات

آموزش ترفندهای افزایش قد به طور طبیعی + تصویر حرکات

قد بلند همواره باعث اعتماد به نفس بیشتر افراد بوده و بلندقد بودن یکی از آرزوهای بزرگ نوجوانان و جوانانی است که به هر دلیلی قدشان به اندازه کافی رشد نکرده است؛ امروزه عملهای سختی برای افزایش قد به طور مصنوعی و با جراحی مطرح هستند اما ما در ادامه، بهترین ورزش ها و تمرینات برای افزایش طبیعی قد را با آموزش ترفندهای افزایش قد در خانه برای شما عزیزان آماده کرده ایم؛ با انجام منظم این حرکات در فاصله 2 تا 3 ماه شاهد افزایش تضمینی و بدون هزینه قدتان بین 4 تا 7 سانتی متر خواهید بود که با توجه به سن فرد، این موضوع متفاوت خواهد بود. البته قسمت بیشتر بلندی قامت افراد ریشه در مسائل ژنتیک دارد اما ورزش و تغذیه نیز در این موضوع موثر است که ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا به سوال چطور با ورزش کردن قدمان را افزایش دهیم، پاسخ دهیم.    


 


آموزش بدنسازی


 


آموزش ترفندهای افزایش قد به طور طبیعی


 


 


شنا کردن برای افزایش قد


  تاثیر شنا بر افزایش قد   شنا کردن یکی از ورزش های مادر محسوب می شود که تاثیر زیادی در کشش ستون فقرات افراد و بلندتر شدن تدریجی آن دارد؛ شنا علاوه بر کمک به بلندتر شدن قد افراد، تاثیر زیادی در تناسب اندام نیز ایفا می کند.    


تمرینات آویزان شدن از بارفیکس برای بلند قد شدن


    تمرینات آویزان شدن از بارفیکس برای بلند کردن قد   شاید برایتان جالب باشد اما آویزان شدن از بارفیکس یکی از تمرینات اصلی نوجوانان در دوران رشد برای بلندتر شدن قدشان به حساب می آید.    


لمس کردن نوک انگشتان پا


  لمس کردن نوک انگشتان پا   یکی دیگر از تمریناتی که می توانید در خانه برای کشش بیشتر ستون فقرات خود انجام دهید، کشش بدن و تلاش برای لمس نوک انگشتان پا با دستان خود است.    


حالت مار کبرا برای افزاش قد


  حالت مار کبرا     با قرار دادن بدن به حالت تصویر بالا که معروف به حالت مار کبرا است، کشش خوبی در ستون فقرات ایجاد می شود.    


پل کردن کمر


  حالت پل برای بلند شدن قد با بلند کردن باسن در حالت خوابیده نیز می توان به افزایش قد در میان مدت امیدوار بود.    


تاثیر طناب زدن در افزایش قد


  تاثیر طناب زدن در افزایش قد   طناب زدن یکی از تمرینات مفرح برای کشش در بسیاری از استخوان ها و غضروف های بدن محسوب می شود و تاثیر زیادی در بلندتر شدن قد افراد دارد.   به گفته برخی کارشناسان فیزیولوژی دو تمرین زیر نیز به افزایش قد و کشش در ستون فقرات کمک می کند.            

منبع : تماشاچی

نظرات

user

عالی بود من 2 سانت بلند شودم

پاسخ دادن
user

سلام یکی از مربی یعنی دکتر فاطمه پیک می گفت ورزش باعث قد نمی شود

پاسخ دادن
user

سلام من ۱۶ سالمه قدم ۱۵۰ هستش یعنی ۶ ماه تمرین هارو انجام بدم قدم بلند میشه😔

پاسخ دادن
user

خیلی خوب

پاسخ دادن
user

خیلی خوب

پاسخ دادن
user

ماکه هر کاری کردیم قدما ۲سانتم رشد نکرده

پاسخ دادن