کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی | تماشاچی

کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی

کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی
روز گذشته امیر عابدینی در راستای هجمه ای که علیه کیروش و دستیارانش به راه افتاده، مصاحبه ای جنجالی با یکی از خبرگزاریها کرد که در لا به لای صحبتهایش به مورد عجیبی اشاره کرد که قابل تامل است؛ او به این نکته تلنگری زد که پشت پرده دعوت از سردار آزمون به تیم ملی با آنهمه بی احترامی هایی که به ملت ایران کرد، موردی غیر از مسائل فنی است.
 

 

کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی

 
کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی
 
حتما در جریان بازگشت بدون عذرخواهی سردار به آزمون به تیم ملی قرار گرفته اید؛ بازگشتی که با آنهمه بی احترامی و بی توجهی به دعوت های قبلی سرمربی تیم ملی کمی عجیب به نظر می رسید و در کمال تعجب با حمایت کامل رئیس فدراسیون فوتبال یعنی مهدی تاج صورت گرفت.
 
در حالت عادی اگر هر بازیکن دیگری این اتفاقات را رقم زده بود به طور کامل از صحنه اول فوتبال ایران محو می شد اما به نظر می رسد همیشه برای رفتارهای زشت سردار آزمون استثناهایی وجود دارد.
حتما به یاد دارید که چند سال پیش، مهدی رحمتی به اتهام عکس گرفتن با چند خانم ایرانی در خارج از کشور با محرومیت و جریمه مالی مواجه شد و این در حالی است که نه تنها عکس بلکه فیلم های به مراتب بدتری از یک عکس یادگاری ساده از سردار آزمون در دست است و شاهد سکوت کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون هستیم.
 
کدهای عابدینی از پشت پرده دعوت مشکوک سردار آزمون به تیم ملی

در دورانی که کمیته اخلاق حسابی با بازیکنانی که با خالکوبی در مسابقات باشگاهی و ملی در زمین حاضر می شدند برخورد می کرد، سردار آزمون به سادگی اینکار را انجام داد و هیچ برخوردی نیز با او نشد

 
سردار آزمون در حالی با گستاخی تمام و با منت گذاشتن بر سر مردم ایران، حضور در تعطیلات تابستانی کنار ساحل را به جام جهانی ترجیح داد که اگر هر بازیکن دیگری به جای او بود، بلافاصله از اردوی تیم ملی در روسیه اخراج شده بود!
 
او در ادامه بی احترامی هایش به پیراهن تیم ملی پس از دو بار بی اعتنایی به دعوت تیم ملی اعلام کرد، حضور در کنار خانواده ش را به حضور در تیم ملی ایران ترجیح می دهد ولی در عین ناباوری در بار سوم بدون حتی یک عذرخواهی کوچک بابت رفتارهایش به تیم ملی بازگشت و جالب اینکه در دفعات قبل نیز درست در زمانی که اعضای تیم ملی مشغول تمرین در کمپ بودند، او در سالن سینما مشغول دیدن فیلم اسبش که شائبه هایی نیز در مورد آن وجود دارد، بود!
این رفتار آزمون را مقایسه کنید با شاهین ایزدیار، جوان محجوب ایرانی که با 6 طلا و یک نقره در رقابتهای شنای پارا آسیایی اعلام کرد، به واسطه گرفتن آن یک نقره، شرمنده مردم ایران است!
 
شاهین ایزدیار
 
اما با توجه به صحبتهای عابدینی به نظر می رسد پشت پرده حضور اجباری سردار آزمون و ناز کردن های او در جایی غیر از زمین فوتبال نهفته است و با توجه به اینکه او در روسیه مشغول بازی است و یکی از مشمولان سربازی تیم ملی محسوب می شود، مسئولین امر از ترس تکرار اتفاقی که برای مهرداد پولادی افتاد و این بازیکن به واسطه فرار از خدمت سربازی دیگر به کشور بازنگشت، شرایطی را فراهم کردند تا سردار آزمون تا زمان جام ملتهای آسیا در معیت تیم ملی باشد و در صورت قهرمانی در این رقابتها، از معافیت سربازی برخوردار شود.
 
با توجه به اینکه سردار آزمون چهره ای شناخته شده در فوتبال اروپا محسوب می شود و هر حرکت او با بازتاب خبری بسیاری در رسانه های خارجی خواهد داشت، به نظر می رسد مسئولین امر برای جلوگیری از تغییر تابعیت و یا فرار از سربازی او فعلاً او را در تیم ملی به هر نحو ممکن نگه داشته اند تا در موعد مقرر فکری به حال این اتفاق بکنند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهدیس

کد مد نمیخاد مشخصه ب بالا وصله وگرنه اینقدر ناز طرفو کشیدن طبیعی نیست او ب هیچ عنوان لیاقت پوشی ن پیراهن تیم ملی رو نداره اکنم در شرایطی ک بازیکنای خیلی خوبی دارن بخاطر این ابله سوخت میشن روزی ک اینو طارمی او کیروش ز تیم ملی برن رو باید جشن گرفت

امین گوهری

رسانه های ایرانی در صدد تخریب سردار هستند اینو کل دنیا هم فهمیدند، تمام هجمه ها از همین رسانه ها شروع شد که تلاش کردند ذهنیت منفی در مردم نسبت به سردار ایجاد کنن از تهمت عبداله روا گرفته تا انواع متلک ها توسط روزنامه های ورزشی و سایت های خبری، بس کنید این کثافت بازیا رو، سردار فرزند این سرزمینه ، بارها و بارها پرچم کشورتون را بالا برده ، خجالت بکشید فوتبال کثیف ایران بخاطر همین هیچ وقت پیشرفت نمیکنه

مادیان قرمز

تخریب؟ دوست عزیز به تمام مصادیق بی احترامی آقای آزمون در این متن اشاره شده و شما با نوع برخوردی که با ایشون شد با بازیکنای دیگه توجه کنی متوجه میشی که داستان چی هست

مستر

آزمون اصلا خودشو ایرانی نمیدونه و خودشو ترکمن با ریشه روس میدونه . برا همه ورزشکارای روس پیام تبریک میفرسته یه بار نشد برا ایرانیا تبریک بگه . الانم چون این معروفه تو جهان میترسن بپیچه و برا نظام بد بشه برا همینه دارن میلیسنش بچه لوس رو

باواریا

لامصب تو ک از ایران خوشت نمیاد جای اینکه حرمت پیراهن تیم ملیشو زیر سوال ببری میرفتی برا یکی از این دو تا کشور بازی میکردی میگن زمان کاپلو روسیه اینو میخاست خب میرفتی دیه بی ناموس