آموزش تنظیمات تاکتیک فیفا 19

آموزش تنظیمات تاکتیک فیفا 19
اگر شما هم یکی از گیمرهایی هستید که به تازگی بازی فیفا 19 را دانلود کرده اید حتماً با اتمسفر جدید این بازی در گیم پلن آن احساس غریبی خواهید کرد چرا که کمپانی EA با قرار دادن هوش مصنوعی در انواع سیستم های این بازی، تا حد زیادی توانسته شرایط بازی را به یک بازی فوتبال واقعی نزدیک کند؛ در ادامه قصد داریم آموزش گیم پلن فیفا 19 در سیستم و تاکتیک های مختلف را در قالب کلیپی گویا برای شما عزیزان قرار دهیم؛ با سایت تماشاچی همراه باشید.  

ترفندها و رمزهای فیفا 19

 

آموزش دفاع در فیفا 19

 

آموزش کامل حل مشکلات فیفا 19 | از اجرا نشدن بازی تا رفع لگ و گرافیک

 

آموزش گل کردن ضربه ایستگاهی در فیفا 19

 

آموزش بازی فیفا 18 و حرفه ای شدن در آن

 

آموزش چیدن ترکیب بارسلونا در فیفا 19

 

آموزش گیم پلن فیفا 19 در سیستم و تاکتیک های مختلف  

آموزش گیم پلن فیفا 19 در سیستم و تاکتیک های مختلف  

در گیم پلن فیفا 19 باید برای هر لحظه از بازی و هر شرایطی برنامه داشته باشید و کمپانی EA با در اختیار قرار دادن تنظیمات پیشرفته در این زمینه شما را برای مقابله با حریفان در شرایط مختلف یاری کرده است؛ در کلیپ زیر می توانید نقاط ضعف و قوت انواع سیستم ها، نحوه استفاده درست از سیستم ها در بازی را فرا بگیرید و مثل یک مربی به تیمتان برنامه بدهید که وقتی توپ را از دست می دهد چطور در زمین استقرار پیدا کنند و وقتی صاحب توپ هستند چطور در زمین پخش شوند. یکی از موارد مبهم برای گیمرها، میزان فشردگی یا compactness تیم است که نمی دانند باید تا چه حد باشد که در کلیپ زیر به آن اشاره شده است. در مجموع دیدن کلیپ زیر را برای گیمرهایی که دوست دارند در FIFA 19 حرفه ای شوند و حریفان را شکست دهند توصیه می کنیم.  

 

 

پس از فراگیری نقاط قوت وضعف سیستم ها و تاکتیکهای مختلف در فیفا 19 شما می بایست نسبت به در اختیار داشتن ابزار و بازیکنان لازم برای اجرای آن سیستم ها مطمئن شوید و تیمی را برای بازی انتخاب کنید، که قادر به اجرای سیستم مورد نظر شما است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات