تکمیل سناریو بازگشت بازیکن تحمیلی تیم ملی در نظرسنجی برنامه نود | تماشاچی

تکمیل سناریو بازگشت بازیکن تحمیلی تیم ملی در نظرسنجی برنامه نود

تکمیل سناریو بازگشت بازیکن تحمیلی تیم ملی در نظرسنجی برنامه نود
پس از پست اینستاگرامی مهدی تاج می شد تصور کرد که سناریو بازگشت شاهانه سردار آزمون به تیم ملی کلید خورده و درست بلافاصله پس از این اتفاق بود که بازوی رسانه ای کیروش یعنی عادل فردوسی پور نیز با پخن کردن فرش قرمز برای سردار آزمون، بار دیگر او را در صف مهاجمین تیم ملی در جام ملتهای آسیا قرار داد و طوری وانمود کرد که انگار هیچ اتفاقی رخ نداده و آزمون یکی از گزینه های قطعی کیروش برای حضور در نوک پیکان خط حمله تیم ملی است.
 

تکمیل سناریو بازگشت بازیکن تحمیلی تیم ملی در نظرسنجی برنامه نود

 
تکمیل سناریو بازگشت بازیکن تحمیلی تیم ملی در نظرسنجی برنامه نود
 
هنوز از یاد نبرده ایم که بده بستان های عادل فردوسی پور و سردار آزمون در بزنگاه های خاص به چه صورت بوده و هرگاه آزمون تحت فشار افکار عمومی قرار گرفت، فردوسی پور با ترتیب دادن یک نظرسنجی صوری، او را از باتلاقی که در آن گرفتار شده بود نجات داد که بارزترین آن وقتی بود که آزمون تحت فشار هواداران پرسپولیس به خاطر توهین پدرش به پرسپولیس و برانکو بود و فردوسی پور با ترتیب دادن یک نظرسنجی مصنوعی در همان مقطع، سردار آزمون را محبوب ترین مهاجم تیم ملی معرفی کرد و این در حالی بود که آزمون به واسطه گرایشش به پرسپولیس هرگز محبوب استقلالی ها نبوده و در ان مقطع نیز به منفورترین بازیکن تیم ملی نزد پرسپولیسی ها تبدیل شده بود و سوال از فردوسی پور این بود که چطور در آن شرایط به یکباره آزمون نفر اول نظرسنجی هایی که بیشتر شبیه نظرسازی است، تبدیل شد؟
 
اکنون نیز در شرایطی که آزمون با بی تفاوتی محض که رنگ و بویی از توهین به تیم ملی در آن موج می زند، تعطیلات و حضور در کنار خانواده را به حضور در تیم ملی ارجح دانسته چطور می شود که پرپاگاندای رسانه ای فردوسی پور و دوستانش (پژمان راهبر، حسین قدوسی و ...) به طور هماهنگ به حمایت از آزمون در این زمینه می پردازد را تنها خود فردوسی پور می تواند جواب دهد که مدتهاست از عدالتش فاصله گرفته !
 
متاسفانه جریان رسانه ای فوتبال در دست عده ای است که عمدتاً با گرایشات رنگی مشابه در بزنگاه های لازم، به نفع شخص یا تیمی خاص عمل می کنند و یا شخص یا تیمی خاص را منهدم می کنند!
 
به عنوان مثال آنها با تک گل آدام همتی  23 مقابل سپیدرود رشت، از او با نام آدام آسنسیو، سوباسای ایران، پادشاه جدید فوتبال ایران و ...  یاد کردند اما چشمانشان را بر روی هنرنمایی الهیار صیادمنش  17 ساله با یک گل و یک پاس گل مقابل نفت مسجد سلیمان بستند و از کنار گلزنی مهدی قائدی 19 ساله به سادگی گذشتند تا بغض و کینه رنگی خود را نسبت به اتفاقات فوتبال نشان دهند.
 
از یاد نبرده ایم که همین دوستان در زمان تمدید قرارداد وینفرد شفر که قیمت دلار 5 هزار تومان بود با پیش کشیدن انواع و اقسام بهانه ها برای تمدید نشدن قرارداد این مربی به واسطه لطمه به بیت المال چه سنگ اندازی هایی در این زمینه کردند اما اکنون در قبال پرداخت رقم قرارداد برانکو با دلار 7 هزار تومانی روزه سکوت گرفته اند!
 
به راستی که شرف حلقه مفقوده خبرناهارانی است که با کارت هدیه و سکه های برخی، به سادگی تطمیع شده اند و قلم یا تریبون خود را در جهت اهداف برخی افراد یا تیم ها فروخته اند.
 
در پایان باید گفت، چشم بستن بر روی رفتار توهین آمیز سردار آزمون نسبت به تیم ملی، نوعی خیانت ملی محسوب می شود و حمایت از این بازیکن، راه را برای تکرار چنین اتفاقاتی در آینده برای بازیکنان دیگر باز می کند و در آن صورت هیچ بهانه ای از کیروش یا هر سرمربی دیگری برای نپذیرفتن بازیکن مذکور برای بازگشت به تیم ملی قابل قبول نخواهد بود کما اینکه همین حالا نیز تناقض رفتاری کیروش در برخورد با رحمتی و آزمون قابل بحث است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

حاج مصطفی

فردوسی پور یه هرزه رسانه ای یه فاحشه رسانه ای ه که هر کی بهش پول بده اونوری میچرخه . خنده دار ترین بخش برنامه نود دیشب جایی بود که درست در زمانی که انتقاد از پرداخت رقم قرارداد برانکو داشت بالا میگرفت ورداشت جلال حسینی رو آورد از بدبختیای پرسپولیس بگه و یه جوری مظلوم نمایی کنه انگار بقیه مسبب چنین وضعیتی بودن برا تیمشون .... روباه مکار رسانه س این

moradه

این کشور چیش درست بوده ک فوتبالش درست باشه حالا بماند ک خود استقلالم با رانت دولتی س پا هست