آموزش تصویری سیستم و ترکیب بارسلونا در فیفا 19 + تنظیمات تاکتیکی

آموزش تصویری سیستم و ترکیب بارسلونا در فیفا 19 + تنظیمات تاکتیکی
پس از انتشار نسخه دموی بازی فیفا 19 بسیاری از علاقه مندان به فرنچایز معروف شرکت کونامی نسبت به اینکه با بازیکنان جدید بارسلونا به چه سیستم و ترکیبی به مصاف رقبا بروند، کنجکاو شده اند، بر همین اساس در ادامه قصد داریم تا آموزش تصویری سیستم و ترکیب بارسلونا در فیفا 19 را برای شما عزیزان در قالب کلیپی گویا شرح دهیم؛ در کلیپ آموزشی زیر شما با بهترین و قویترین بازیکنان، سیستم مناسب بارسلونا و تاکتیک مناسب برای این تیم در دفاع و حمله آشنا خواهید شد.

رمزها و کلک های فیفا 19 برای برنده شدن


آموزش دفاع در فیفا 19

 

آموزش کامل حل مشکلات فیفا 19 | از اجرا نشدن بازی تا رفع لگ و گرافیک

 

آموزش گل کردن ضربه ایستگاهی در فیفا 19

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای FIFA 19 در کامپیوتر

 

آموزش تصویری سیستم و ترکیب بارسلونا در فیفا 19 + تنظیمات تاکتیکی

  آموزش تصویری سیستم و ترکیب بارسلونا در فیفا 19   سیستم مناسب برای بارسلونا در فیفا 19 همان 2-4-4 لوزی یا الماس است به ترتیبی که سوارز و مسی در نوک حمله قرار می گیرند و کوتینیو پشت سر آنها است و وینگرهای این تیم نیز راکیتیچ و ویدال خواهند بود و در پست هافبک دفاعی نیز بوسکتس را قرار دهید.   مدافعین این تیم را نیز سرخیو روبرتو، پیکه، اومتیتیت و آلبا تشکیل می دهند و دروازه هم ترشتگن خواهد بود.   در تنظیمات تاکتیکی بازیکنان به یاد داشته باشید که حالت لیونل مسی را بر روی support run قرار دهید. حالت بوکستس را بر روی defensive و حالت سرخیو روبرتو و آلبا را aggresive کنید.   شما می توانید از سیستم های مکمل دیگر نیز بر روی سیستم پایه خود استفاده کنید که با توجه به شرایط بازی می توانید از سیستم offensive و حمله همه جانبه با سیستم 3-4-3 یا 3-3-4 در بارسلونا استفاده کنید؛ تمامی توضیحات فوق + آموزش های بیشتر در مورد چیدمان و تاکتیک بارسلونا در fifa 19 را در کلیپ زیر تماشا کنید.

 

 

 

 

در کلیپ های آموزشی دیگر، به توضیح روش بازی با تیم های قوی فیفا 19 خواهیم پرداخت و ترفندهای فیفا 19 برای پیروز شدن مقابل حریفان را شرح می دهیم چرا که نوع بازی در فیفا 19 تا حدی با فیفا 18 تفاوت دارد.
منبع : تماشاچی

نظرات