مشخصات و امکانات آیفون XS Max

مشخصات و امکانات آیفون XS Max
اگر اسم آیفون XS max در چند روز گذشته به گوشتان خورده است چندان تعجب نکنید چرا که سورپرایز اپل در رویداد 21 شهریور این کمپانی لو رفته نام گوشی 6.5 اینچی جدید اپل در واقع iphone XS max است؛ هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات و امکانات آیفون XS Max  در دسترس نیس اما بر طبق شنیده ها چند مورد از ویژگی های این محصول جدید اپل به بیرون درز کرده که در ادامه به آن می پردزایم.
 

مشخصات و امکانات آیفون XS Max

 
مشخصات و امکانات آیفون XS Max
 
همانطور که پیشتر در مورد امکانات و ویژگی های آیفون Xs توضیح داده بودیم؛ به نظر می رسد مسئولین اپل تصمیم خود برای استفاده از پیش اسم 10S برای آیفون های oled خود استفاده کنند و در واقع وقتی با نام آیفون XS اپل رو به رو می شویم به معنای این است که محصول جدید اپل در واقع همان آیفون 10 است منتها با صفحه نمایش اولد!
انتظار می‌رود که در آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس از ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم در کنار پردازنده‌ی A12 استفاده شود؛ همچنین احتمال داده می‌شود که امسال برای اولین‌بار در برخی از بازارها شاهد عرضه‌ی مدل دو سیم‌کارته‌ی آیفون باشیم.
 
رنگ محصولات جدید اپل احتمالاً طلایی خواهد بود و طبق شنیده ها اپل از سه دوربین در پشت آیفون XS پلاس استفاده کرده که این گوشی را قادر می سازد تا با AR تطبیق پذیر باشد.
منبع : تماشاچی

نظرات