10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن

همانطور که تا پیش از این با ترفندهای مختلف بازیهای فیفا 18 و PES 2018 همراهتان بودیم؛ در ادامه این مطلب قصد داریم به 10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن بپردازیم که به زودی به یکی از نیازهای اساسی گیمرها تبدیل خواهد شد چرا که این بازی تا چند روز دیگر به طور رسمی به بازار عرضه خواهد شد. 


 


 


10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   با ترفندها و کلک هایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم می توانید شانس پیروزی خود بر حریفان را افزایش دهید اما هرگز فراموش نکنید که برای بردن حریفان نیاز به تمرین بیشتر و بیشتر دارید و اگر بر هر یک از رمزهای PES 2019 که در ادامه مطرح خواهیم کرد، مسلط شوید آنگاه می توانید با خیال راحت با دوستان خود مسابقه دهید.    


زیاد از دکمه اسپرینت استفاده نکنید و بازیکنانتان را ندوانید


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   یکی از عادتهای اشتباه گیمرها برای تسلط در بازی این است که در تمام طول بازی سعی می کنند در حالت سرعت، از بایکنان خود بازی بگیرند که این عادت اشتباه باعث می شود آنها زودتر خسته شوند و کارایی آنها در دقایق پایانی بازی پائینتر بیاید. در بازی PES 2019 فضای بیشتری برای پاسکاری بین بازیکنان وجود دارد و این حالت باعث می شود به جای دواندن بازیکن، از پاس های سالم به بازیکن کناری و دریبل زنی استفاده کنید؛ تنها زمانی از سرعت بازیکنان استفاده کنید که انها قادر به خلق موقعیت خطرناک هستند.  


در دفاع کردن صبور باشید


  یکی از مهمترین ویژگی های PES 2019 مقابله با حمله حریف است؛ در نتیجه اگر بدون برنامه به سمت بازیکن صاحب توپ حریف یورش ببرید، یک فضای خالی بزرگ در ساختار دفاعی شما ایجاد خواهد شد که به تیم حریف این فرصت را می دهد تا به راحتی گلزنی کند. در نتیجه صبوری یکی از رمزهای اصلی موفقیت در پس 2019 است و شما را در رقابتهای آنلاین با حریفان ناشناخته پیروز می کند.  


از تعویض های زودهنگام استفاده کنید


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   در PES 2019 این قابلیت وجود دارد که وقتی توپ به اوت رفت تنها با فشردن 3 دکمه یک تعویض سریع انجام دهید چرا که اگر بازیکن خسته خود را دیر تعویض کنید، ممکن است از همان ناحیه ضربه بخورید زیرا عملکرد اوبه شدت افت خواهد کرد و استفاده از بازیکن خسته در زمین احتمال مصدوم شدن او را بالا می برد. در نتیجه از بازیکنان تازه نفس برای افزایش سرعت تیمی و مهارتهای آنها استفاده کنید.  


از تکلهای لغزشی با احتیاط استفاده کنید


  در PES 2019 مثل همه نسخه های قبلی استفاده از تکل لغزنده آخرین راهکار برای دفع توپ یا گرفتن توپ از حریف است چرا که اگر این تکل موفقیت آمیز نباشد، یک بازیکن شما به طور کل از جریان بازی خارج می شود پس بهتر است با تمرکز در بازی به فکر قطع پاس های حریف باشید. از دیگر کارهایی که در زمانی که صاحب توپ نیستید می توانید انجام دهید نیز می توان به جاکی (R2/RT) و پرس حریف با نگه داشتن (X/A) اشاره کرد و آخرین گزینه تکل لغزنده است. البته در برخی موارد، این تکلها که از جلو زده می شوند می تواند حریف را که به سمت دروازه شما نزدیک می شود سورپرایز کند.  


از شیوه های جدید شوتزنی در PES 2019 استفاده کنید


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن به عنوان بخی از ویژگی جدید magic moments در pes 2019 حالات جدیدی برای شوتزنی درون محوطه جریمه تعبیه شده است و شانس گل شدن توپ به عواملی همچون فاصله با دروازه،حرکت توپ، مهارت بازیکن، و شوت در موقعیت مناسب بستگی دارد اما برای گل کردن توپهای داخل محوطه جریمه بهتر است از ضربات کنترل شده با R2/RT استفاده کنید تا شانس گل شدن توپ افزایش یابد.  


میزان بازی دفاعی و هجومی تیم خود را تنظیم کنید


شما در پس 2019 می توانید میزان میل به تهاجم یا دفاع کردن تیم خود را تنظیم کنید؛ این گزینه در حالت عادی بر روی استاندارد قرار داده شده اما شما می توانید با توجه به شرایط بازی آن را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر تحت فشار شدید قرار دارید و قصد دارید در دقایق پایانی به گل برسیدمی توانید کل تیم خود را در حالت هجومی قرار دهید که البته این کار با چاشنی ریسک همراه خواهد بود.  


انتخاب بازیکنان سرحال برای تیم خود


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   اگر در بازی pes 2019 تازه کار هستید بهتر است قبل از انجام هر کاری در ترکیب، ابتدا در game plan به سراغ بازیکنانی بروید که سرحال هستند و فلش انها رو به بالا قرار دارد. برای دیدن میزان سرحال بودن بازیکنان کافیست R2/RT را در گیم پلن بازی فشار دهید. بازیکنانی که فلش رو به بلا دارند در وضعیت خوبی قرار دارند. این موضوع تاثیر قابل توجهی در عملکرد بازیکن فوق در زمین مسابقه دارد بنابراین بازیکنان خود را هوشمندانه انتخاب کنید و تنها بر اساس آمار آنها، ترکیب اولیه را نچینید.  


از تمام عرض زمین در بازی استفاده کنید


  همانطور که در بالاتر اشاره شد در pes 2019، فضاسازی یکی از راههای موفقیت در بازی است در نتیجه در موقع حمله می توانید با دریبل زدن بازیکن حریف یا پاسهای کوتاه، فضای خوبی برای سایر بازیکنان ایجاد کنید و به دفعات منطقه بازی را عوض کنید تا تمرکز حریف از سبک بازی شما به هم بریزد. با تعویض مکرر منطقه بازی، فضاهایی که برای حمله کردن نیاز دارید، نمایان می شود و می توانید از این فضاها برای ضد حمله استفاده کنید.  


با شرایط آب و هوایی زمان بازی هماهنگ شوید


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   در pes 2019 شرایط اب و هوایی برفی نیز تعبیه شده و شما باید بازی در هر شرایط آب و هوایی از جمله بارانی و برفی را بلد باشید چرا که در این شرایط، بازیکنان تکنیکی و سریع شما احتمالاً لیز میخورند و باید حساب همه احتمالات را در شرایط جوی مختلف بکنید؛ مثلا بدون تردید در شرایط برفی یا بارانی اگر به سانتر کردن در حالت سرعت بازکنتان فکر کنید، بازیکنتان لیز خواهد خورد و توپ از دست می رود.  


تنظیمات Advanced instructions را حتماً انجام دهید


  ست کردن تنظیمات پیشرفته در pes 2019 باعث خواهد شد تا نوع بازی تیم شما به شکل چشمگیری عوض شود و شما با شرح وظایف دادن به بازیکنان می توانید تاکتیکهایمورد نظر خود را در زمین اجرا کنید.  


بیشتر بخوانید؛ راهنمای کامل تصویری تنظیمات تاکتیک در PES 2019 و PES 2018


 


نحوه دفاع در PES 2019 مقابل سانترهای کوتاه را یاد بگیرید


    یکی از مواردی که گیمرها با استفاده از آن به گلهای زیاد در بازی pes 2019  می رسند استفاده از سانترهای کوتاه است و اگر شما به بتوانید چنین سانترهایی را مهار کنید و دفاع مقابل این توپ ها را یاد بگیرید، مسملماً امار گلهای خورده شما به طرز محسوسی کاهش می یابد.  


آموزش دفاع کردن در pes 2019


 


اهمیت بالای اولین استپ توپ


    در pes 2019 بازی طوری طراحی شده که اگر در اولین کنترل توپ دچار مشکل شوید، احتمال از دست دادن توپ و ارسال یه پاس بد بسیار بالاست پس طوری تمرین کنید که در هر حالتی بتوانید به توپ مسلط باشید.  


گل ضربه ایستگاهی زدن را در pes 2019 تمرین کنید


  10 ترفند و رمزهای PES 2019 برای برنده شدن   یکی دیگر از مواردی که در pes 2019 به وفور شاهد گل شدن آن هستیم، ضربات ایستگاهی است که اگر گیمری در آن مسلط باشد، شانس خود برای موفقیت در بازی و پیروزی بر حریفان را افزایش داده است.  


خرید بسته مهاجرت به استرالیا تنها با 28 هزار تومان


فایل ویدئویی 1 ساعته به زبان فارسی


   


آموزش حل مشکلات فیفا 19


  با به کار بردن این ترفندها و رمزهای PES 2019 در بازیهای خود، به شکل قابل ملاحظه ای شانس خود برای پیروزی بر حریفان را افزایش خواهید داد؛ با ما در ادامه با سایر آموزشهای مرتبط با PES 2019 همراه باشید.  


 


  اگر از کیفیت مطلب آموزش بازی pes 2019 و ترفندهای مختلف آن رضایت داشتید، آن را برای دوستان دیگر خود به اشتراک بگذارید.

منبع : تماشاچی

نظرات

user

دمت گرم

پاسخ دادن
user

حسن گوه خوریش به تو نیومده

پاسخ دادن
user

سلام من حر وقت شوت میزنم می خوره تیرک چیکار کنم که توی دروازه بره

پاسخ دادن
user

با خا..یه م..ه..لی میزنه چیکار گنم

پاسخ دادن
user

سلام وقت همگی بخیر.چندتا ترفند میگم عشق کنید.خطا میکنن رو بازیکنت داور آوانتاژ میده میخوای خطا بگیری دوتا فلشای شوک رو به راست بچرخونید دوبار.پنالتی دوربین پشت دروازبان جهت ضربه رو نشون میده دوربین مدام در حال چپو راست شدنه حریف هر سمتیو بگیره دوربین زودتر همونوری میه دقت کنی متوجه میشید.ایستگاهی میزنی تیره دروازرو نشونه بگیر R2نگهدار با مربع رو یکم از نصف بیشتر پر کن نوارش قرمز نشده کافیه اگه چپ پا بود بازیکن فلش راست راست پا بود فلش چپو نگهدار البته فقط واسه نزدیک محوطه جریمه نه تو حالت زاویه بسته

پاسخ دادن
user

ببخشید سالار جان کدوم دوربین

پاسخ دادن
user

سلام استاد میگم چه شکلی دریپ کنیم؟

پاسخ دادن