بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019

بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019
با عرضه محدود بازی PES 2019 به بازار برخی نکات کلیدی در مورد این بازی به بیرون درز کرده که در ادامه به بررسی قویترین سیستم و ترکیب PES 2019 خواهیم پرداخت که به شما در پیروزی بر رقبا کمک زیادی خواهد کرد.
 
 

10 رمز برنده شدن در PES 2019

 
 

لینک دانلود PES 2019 رایگان

 

آموزش چیدن ترکیب رئال مادرید PES 2019

 

چیدن ترکیب چلسی در pes 2019

 

بهترین و قوی ترین آرسنال در pes 2019

 

قوی ترین ترکیب و سیستم یوونتوس در pes 2019

 

قویترین ترکیب لیورپول در pes 2019

 

بیشتر بخوانید؛ آموزش استفاده از تنظیمات پیشرفته تاکتیک در PES 2019 و PES 2018

 

7 ترفند برنده شدن در PES 2018

 

آموزش شوت و ضربه ایستگاهی در pes 2019

 

بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019

  بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2018   سیستم ها در فوتبال مهم هستند این روزها در بازیها کامپیوتری نیز نقش مهمی در پیروزی یا شکست گیمرها بازی می کنند به همین دلیل در ادامه به معرفی 5 سیتمی می پردازیم که آشنایی با قدرت هر یک از آنها، کمک زیادی به گیمرها در پیروزی بر رقبا خواهد کرد با سایت تماشاچی همراه باشید.  

سیستم 3-2-5

  بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019  

آموزش گیم پلن و تنظیمات ترکیب منچسترسیتی در PES 2019

    از آنجایی که در PES 2019 سیستمی که مدافعین کناری کامل داشته باشد وجود ندارد می توانید با اعمال کمی تغییرات در سیتمی 3-2-5 این بازی، آرایش تیم خود را به گونه ای در آورید که این روزها در لیگ برتر انگلیس زیاد آن را میبینیم. نقطه قوت این سیستم جایی است که شما با اطمینان خاطر به بازی خواهید پرداخت چرا که قدرت دفاعی سیستم فوق بسیار بالاست و از طرفی قابلیت ضد حملات سریع با دو وینگر و یک مهاجم بلند زن را دارد. این سیستم به درد گیمرهایی می خورد که علاقه زیادی به سانتر کردن و بردن بازی به کناره ها دارند.  

در چه مواردی نباید از این سیستم استفاده کرد؟

برای استفاده از این سیستم باید بازیکنان لازم برای اجرای درست آن را در اختیار داشته باشید به طوری که اگر دو هافبک میانی با قدرت و سرعت بالا در اختیار ندارید، هرگز به استفاده از این سیستم فکر نکنید چرا که یک حفره بزرگ در میانه میادن به وجود می آید که محل جولان حریف خواهد شد. از طرفی یکی دیگر از شرایط لازم برای اجرای موفق این سیستم، دارا بودن یک مهاجم تنومند و فیزیکی است که بتواند مدافعین حریف را تحت فشار قرار دهد.  

تنظیمات پیشرفته سیستم 3-2-5

  در این سیستم، حالت هجومی تیم خود را بر روی ضد حمله (counter attack) قرار دهید و بر روی wide attacking area تاکید کنید و ناحیه تحت پوشش را نیز ارتقا دهید تا در هر منطقه از زمین حداقل 7 بازیکن داشته باشید که این موضوع به ضد حمله زدن شما کمک می کند. از این گذشته شما برای اجرای درست این سیستم به فول بک های تهاجمی نیاز دارید(مثل مارسلو، مثل دنی آلوز و ...) و حالت مدافعین کناری خود را باید بر روی attacking قرار دهید، در غیر اینصورت آنها تمایلی به نفوذ کردن از خود نشان نمی دهند.    

سیستم 2-4-4 خطی

  بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019   این سیستم قدیمی هنوز هم یکی از سیستم های کارا برای برخی تیمها که ابزار اجرای آن را دارند به شمار می رود. این سیستم لزوماً به معنای یک سیستم تدافعی نیست و شما می توانید برای بازی با گیمرهایی که شناختی از سبک بازی آنها ندارید در ابتدای بازی برای کنترل میانه میدان از آن استفاده کنید.   در این سیستم می توانید بسیاری از ضعفهای بازیکنان در ترکیب خود را بپوشانید اما فراموش نکنید که اگر بازیکنان کندی در ترکیب خود دارید، فکر استفاده از این سیستم را از سر بیرون کنید. وینگرها در این سیستم نقش اساسی ایفا می کنند و اگر نتوانند بر حریف فشار وارد کنند، این فشار به طور معکوس بر تیم خودتان وارد می شود چرا که پشت سرشان خالی است و تیم حریف می تواند از فضای خالی پشت سر وینگرها استفاده کند. ضروری است که حتما یکی از مهاجمینتان همیشه در محوطه جریمه حریف باشد تا مدافعین میانی حریف را عقب نگه دارد. برخی گیمرها که محافظه کار تر هستند یکی از مهاجمین را کمی عقب تر از مهاجم تارگت می گذارند ولی در یک راستا قرار دادن مهاجمین، فشار زیادی به دفاع حریف وارد می کند.  

تنظیمات پیشرفته سیستم 2-4-4 خطی

اگر قصد دفاع کردن با این سیستم را دارید، تنظیمات کلی تاکتیک تیم را بر روی شناور یا Fluid بگذارید و تنها وقتی ان را off کنید که مالک توپ نیستید. با این روش شما در موضع دفاعی قرار دارید و به محض صاحب توپ شدن می توانید به یک سوم دفاعی حریف ضد حمله بزنید. اگر مهاجمین سریعی در ترکیب خود دارید، یکی از آنها را در حالت Counter target قرار دهید تا به محض اینکه توپ را در یافت کردید، او به عمق دفاع حریف حرکت کند.  

سیستم 1-4-1-4

  بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019  

آموزش چیدن ترکیب بارسلونا در PES 2019

  در نگاه اول این سیستم کمی یکنواخت به نظر می آید اما اگر بتوانید با این سیستم به خوبی بازی کنید، مطمئناً فاتح بسیاری از بازیها خواهید بود. این سیستم به شدت هجومی است و با استفاده از این سیستم می توانید مالکیت توپ زیادی داشته باشید البته به شرطی که تنظیمات درستی برای استفاده از آن در نظر بگیرید. یکی از ویژگی های بازی PES 2019 نیز این است که در این بازی هوش مصنوعی طوری عمل می کند که توجه ویژه ای به خصوصیات بازی هافبک طراح یا هجومی(AMF) شما دارد و اگر این بازیکن وظایف خود را درست انجام دهد، شانس برنده شدن شما زیاد می شود و در سیستم فوق نیز که دو هافبک هجومی در میانه میدان حاضر هستند، این شانس بیشتر هم می شود.   نقطه ضعف این سیستم این است که تیم حریف بتواند از پرس جلوی شما فرار کند و بازیکنان حریف در پشت 5 بازیکن جلوی شما صاحب توپ شوند. اگر بازیکنانی که قادر به دریبلینگ در سرعت بالا هستند در ترکیب خود بهره نمی برید، هر گز از این سیستم استفاده نکنید. پست هافبک دفاعی در این سیستم بسیار مهم است چرا که بازیکن این پست باید قادر باشد تمام ضربات سر اول را بزند و به یکی از 4 بازیکن جلویی خود برساند. سعی کنید از هافبک دفاعی خود در این سیستم زیاد در سرعت، کار نکشید چرا که خستگی او باعث می شود تا نتواند در دوئل های هوایی موفق شود.   هرگز سیستم شروع بازی خود را بر روی 1-4-1-4 قرار ندهید و گزینه بازی مالکانه را در تنظیمات حالت حمله فعال کنید؛ این کار باعث می شود شما همواره یک بازیکن آزاد برای پاس دادن در خطوط جلو داشته باشید. در تنظیمات پیشرفته این سیستم، حالت False 9 رو گگن پرس را که از جلو تیم حریف را پرس می کند فعال کنید تا برای لحظاتی مدافعین شما استراحت کنند.  

سیستم 1-3-2-4

بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019   بدون شک قدرتمندترین سیستم در PES 2019 همین سیستم است که توازن قدرت در دفاع و حمله در آن دیده می شود و با بیشتر تیم ها نیز می توان آن را اجرا کرد. با استفاده از این سیستم می توانید میانه میدان را از آن خود کنید و پس از اینکه صاحب توپ شدید، انواع و اقسام حملات را بر روی دروازه حریف اجرا کنید. بهترین بازیکن برای هافبک هجومی در این سیستم کوین دی بروینه است.   پیش شرط استفاده از این سیستم این است که مهاجم هدف شما قادر باشد تمام ضربات سر اول را بزند و به طور مداوم بر روی مدافعین حریف فشار وارد کند که این کار موجب خستگی او می شود، پس به فکر یک تعویضی خوب برای او نیز باشید. از این گذشته یکی از هافبک های دفاعی شما حتما باید با تمام شرح وظایف یک مدافع آشنا باشد و به خوبی کارهای دفاعی را بداند و دیگری در فاز طراحی حملات تبحر داشته باشد.  

تنظیمات پیشرفته سیستم 1-3-2-4 در PES 2019

  همانطور که در بالا اشاره شد با این سیستم می توان در حین بازی انواع آرایش ها را اجرا کرد و بستگی به نوع بازی گیمر دارد. ارسال سانتر برای مهاجم هدف یکی از گزینه های ایده آل این سیستم محسوب می شود که می توانید برای گلزنی روی آن حساب کنید پس مهاجم خود را بر روی حالت Centering target قرار دهید. تمامی تنظیمات پیشرفته هافبکهای دفاعی خود را در این سیستم غیرفعال کنید.  

سیستم 1-4-2-3

    در دنیای واقعی فوتبال هیچ کس از این سیستم استفاده نمی کند اما این سیستم به شدت در PES 2019 کارایی دارد. در این سیستم با توجه به تجمع بازیکنان در میانه میدان هم دفاع خوبی خواهید داشت و هم با بازی عرضی می توانید با 5 بازیکن در حمله نیز موفق باشید به شرطی که هنر استفاده از هافبک ها را داشته باشید. اگر در ترکیب تیمتان از هافبکهای کند استفاده میکنید، فکر استفاده از این سیستم را هم نکنید چرا که اجرای این سیستم به بازیکنان سریعی نیاز دارد که بتوانند سریع منطقه بازی را عوض کنند. وینگرهای شما باید سرعت بالایی داشته باشند و دو هافبک طراح شما باید توانایی پاسوری خوبی داشته باشند وگرنه این سیستم به سادگی با شکست مواجه می شود.  

تنظیمات پیشرفته سیستم 1-4-2-3 در PES 2019

  حالت Wing rotation را بر روی این سیستم قرار دهید. با اینکار، همکاری بین وینگرها با بازیکنان کناریشان افزایش خواهد یافت. حالت مدافعین را نیز بر روی تهاجمی یا attacking قرار دهید.   به نظر شما بهترین و قویترین سیستم و ترکیب PES 2019 کدام است و با تیمهای منچسترسیتی، بارسلونا و رئال مادرید و یوونتوس چطور می توان در این بازی برنده بود؟ منتظر پستهای بعدی ما در این خصوص باشید تا بهترین ترکیب تیمهای یاد شده را به شما آموزش دهیم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

ALI

سلام وقت بخیر . من وقتی میخوام تو لیگ قهرمانان با دوستم یار باشم ،بازی اجازه نمیده اگه میشه راهنمایی کنید ممنونم

Amirhossin

عالی

مسعود

باسلام لطفا میشه بگید چطوری بازیکنایyouthteamبه ترکیبم اضافه کنم و اینکه چطوری یک بازیکن از لیست بازیکنان حذف کنم؟ خیلی ممنون

محمد

سلام در مورد سیستم با دفاع سه نفره هم یه پست بذارید ممنون

کامیار

سلام.دوستانی ک دنبال سیستم دفاع ۳ نفرن؛۳ ۵ ۲ بهترین ترکیبه.اگر صبور هستید و دنبال پاس زیاد این مطلب رو نخونید.تاکتیکمون بدین صورته ک از دفاع ضد حمله استفاده میکنیم.با لانگ بال و ساپورت رنج بالا سرعت رو توی خط جلو افزایش میدیم.نیاز به ۲ تا پیستون چپ و راست فوق سرعتی داریم ک بتونن تیمو بالا پایین کنن.من خودم با فرانسه بر میدارم معمولا و واقعا کارو در میاره.توی دفاع هم بهتره ک تیم برگرده تا قعر دفاع و عین فنر در بره!با پاس بلند بازیکنای سرعتی رو صاحب توپ کنید.و البته کلیدی ترین بخش این تاکتیک اینه ک شما باید سرعت کارتون بالا باشه.پاس تک ضرب و بلند واقعا گره گشا بود برام موفق باشید

Sajad

سلام من ازسیستم 3.3.1.3استفاده میکنم اگه میشه تنظیمات خاص به این سیستم هم بگیدلطفا

مدیر

باشه چشم یه پست براش میزنیم به زودی

مالک

سپاس. بازم از پس ۲۰۱۹ بذارید