پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد | تماشاچی

پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد

پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد
بازی موش و گربه در باشگاه استقلال تمامی ندارد و توپخانه رسانه ای که درست پس از پایان فصل گذشته عزم خود را برای بی ثبات کردن(De-esclating) آن استقلال قدرتمند مصمم کرده بود همچنان از ادامه راه این استقلال با وینفرد شفر واهمه دارد و از هیچ کوششی برای حاشیه سازی و شایعه سازی حول این تیم فروگذار نمی کند و متاسفانه شاهد موضع منفعلانه بخش حقوقی باشگاه استقلال نسبت به نشر اکاذیب و شایعات بی اساس که در برخی رسانه های معلوم الحال به شکل هدفمندی دنبال می شود، هستیم.
 

پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد

 
پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد
 
حتماً به یاد دارید که درست پس از اتمام فصل 96/97 بود که جار و جنجال رسانه های معلوم الحال در مورد تمدید قرارداد وینفر شفر و دلواپسان بیت المال در مورد مبلغ قرارداد او که به دلار پر داخت می شد بالا گرفت و این در حالی بود که در همان مقطع، برانکو ایوانکویچ قرارداد خود را که رقمی بالاتر از وینفرد شفر بود را امضا کرد و اکنون از رسانه ای شدن مبلغ آن واهمه دارد!
 
پس از اینکه تیر دوستان در فراری دادن ستون موفقیت استقلال یعنی وینفرد شفر از استقلال به سنگ خورد به سراغ فراری دادن ارکان موفقیت استقلال در فصل گذشته رفتند و ابتدا مامه تیام و جپارف را هدف قرار دادند و سپس آن مدیر برنامه معلوم الحال دست بر روی مجید حسینی جوان و امید ابراهیمی گذاشت تا بدین صورت، پروژه خالی کردن استقلال از ستاره های فصل گذشته ش را کلید زده باشند. حتما به یاد دارید در چند نوبت، تیام تا آستانه امضای قرارداد با استقلال پیش رفت اما دوستان دلال سردبیر همین سایتها که نقش اصلی در فراری دادن ستاره های استقلال ایفا کردند، هر بار با ترفندی جدید، او را از استقلال دور کردند تا موتور گلزنی استقلال در فصل گذشته را از این تیم دور کرده باشند.
 

آغاز پروژه مایوس کردن کادر فنی استقلال

 
پس از این اتفاقات بود که استقلال با 4 بازیکن جدید قرارداد امضا کرد و اینبار دوستان به شکلی جدید قصد به حاشیه بردن استقلال را داشته و دارند؛ آنها در این مقطع از فصل با به راه انداختن شایعه های بی اساس در مورد حضور فرهاد مجیدی و مجتبی جباری در کادر فنی استقلال و حتی جریان سازی در مورد جانشینی کاناوارو به جای وینفرد شفر، قصد داشتند کادر فنی استقلال را از ادامه کار مایوس کنند و در واقع نوعی بی ثباتی و بی اعتمادی را در مجموعه استقلال(بین کادر فنی و بازیکنان و مدیریت) به راه بیاندازند که این موضوع با واکنش تند و به موقع فرهاد مجیدی نسبت به این شایعات بی اساس خنثی شد و باید منتظر نشست و دید شایعه جدید دوستان برای به حاشیه کشاندن استقلال چیست؟ در ادامه توجه شما را به واکنش تند فرهاد مجیدی به این شایعات جلب می نماییم.
 
پروژه محرمانه De-esclating در استقلال کلید خورد
 
"اخلاق من را همه شما می‌شناسید. نه اهل مصاحبه‌های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی‌اساسی اما این روزها در تیم استقلال شیطنت‌هایی در حال رخ دادن است که باید درباره‌اش گفت.
از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسئولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده‌اند. در چند وقت اخیر هم صحبتهایی در این مورد انجام شده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالان استقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می‌شود.
دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت‌هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می‌کنند؟ متاسفانه عوامل رسانه‌ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که «فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال» با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا کنند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند! از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می‌کند. کسی که در زمین از کورس‌های سرعتی عقب می‌افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه‌های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت‌ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد. خطاب به هواداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نشده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت‌ طلبی‌ها و بازیهای کثیفشان است. سرانجام من به تیم محبوبم برمی‌گردم و به کمک هواداران عزیز یک تیم ایده‌آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش نیاز دارند. سهم‌خواهی‌ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی‌های زندگی این مردم رحم کنید."
 
متاسفانه در این بین رفتارهای تبعیض آمیز وزارت ورزش و سازمان لیگ در قبال دو تیم استقلال و پرسپولیس در حوزه های مختلف نیز این شائبه را تقویت می کند که پشت صحنه این حاشیه سازی های گستاخانه و بی پروا علیه استقلال، اراده ای است که با هدف زمینگیر کردن این تیم سازماندهی می شود.
 
اینکه هر رسانه ای به تیم خاصی تعلق خاطر داشته باشد هیچ ایرادی ندارد، اما شاید بهتر باشد این موضوع رسماً اعلام شود تا هواداران تیمها تکلیف خود را در برخورد با اخباری که رسانه مذکور منتشر می کند بدانند چرا که این روزها، عملکرد برخی رسانه های بیشتر شبیه به بنگاه های شایعه پراکنی است تا یه رسانه وزین و معتبر!
 
پی نوشت: متاسفانه اخباری وجود دارد که بنگاه های شرطبندی در فوتبال در بین آقازاده های روسای ورزشی نیز رخنه کرده اند و اتفاقات ورزش، بی ارتباط با شرطبندی دوستان بر روی موفقیت یا عدم موفقیت تیمها نیست؛ در هر صورت موضع منفعلانه نهادهای ناظر و همچنین بخش حقوقی باشگاه ها در برخورد با شایعات در گستاخ تر شدن چنین رسانه هایی بی تاثیر نبوده است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهدیس

دم فرهاد مجیدی گرم ما هواداران استقلال همه ب شفر ایمان داریم حتی اگر از اسیا حذف شیم مقصر اون بی شرفیع ک ایام و جباروف رو فراری داد

کاپتان توتی

نمونه این حرکتو بدخواهان منچستریونایتد دارن به سر مورینیو میارن. هر روز یه سام جدید به عنوان جانشین مطرح میکنن . معلومه مربی دیگه با انگیزه کار نمیکنه . پارسالم این بلا رو سر کونته آوردن . بی ناموسی از خصوصیات بارز سایت ورزش 3 نود خبرورزشی و همه رسانه های لنگی ه