سوغات همیشگی کیروش برای فوتبال ایران؛ باندبازی!

سوغات همیشگی کیروش برای فوتبال ایران؛ باندبازی!
روز گذشته لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای شرکت در اولین اردوی آماده سازی جام ملتهای آسیا 2019 از سوی کارلوس کیروش اعلام شد و مطابق انتظار این لیست سفارشی و از پیش توصیه شده با نقدهای فراوانی همراه شد. کیروش که تا همین چند هفته پیش هنوز ماندن یا رفتنش از تیم ملی مشخص نبود به یکباره از علاقه قلبی اش به تیم ملی و ایران و گفت متاسفانه باید در جام ملتهای آسیا 2019 نیز او را تحمل کنیم تا شاید پس از 8 سال، سرانجام مسئولین فدراسیون دل از او برگیرند و پیشنهاد جدیدی به او ارائه نکنند چرا که حضور کیروش در فوتبال ایران جز حاشیه و تفرقه و بانبازی چیزی نداشته و از لحاظ فنی نیز ماحصل فعالیت هشت ساله استاد CQ (!) تزریق فوتبال دفاعی با همان اتوبوس معروف کیروش بوده است و لاغیر.
 

بیشتر بخوانید؛ خوش خدمتی کیروش به پرسپولیس در آستانه بازی با الدحیل

 

سوغات همیشگی کیروش برای فوتبال ایران؛ باندبازی!

 
سوغات همیشگی کیروش برای فوتبال ایران؛ باندبازی!
 
با نگاهی به لیست تیم ملی به عجایبی برخورد می کنیم که حتی از عجایب هفتگانه جهان نیز حیرت انگیزتر بودند!
 

سید حسین حسینی

 
در اینکه سید حسین حسینی دروازه بان قابلی است هیچ شکی وجود ندارد اما روال و رسم در فوتبال روز دنیا بر این است که معمولاً از دروازه بانهای آماده استفاده می شود و نه دروازه بانی که مدتها مصدوم بوده و در بازیهای اخیر تیمش نیز نیمکت نشین بوده است.
 

محمدرضا خانزاده

 
محمدرضا خانزاده به مدعو مضحک و همیشگی کیروش در طول 8 سال گذشته تبدیل شده به طوری که او در دو جام جهانی و و احتمالا دو جام ملتها حاضر خواهد بود اما در عین حال رکوردی جهانی به نام خود ثبت می کند که حتی 1 ثانیه هم در هیچ کدام از این تورنمنت ها بازی نکرده است. به نظر می رسد، هشت سال حضور کیروش در ایران، بیش از هر بازیکنی برای خانزاده خوش یمن بوده است.
 

مسعود شجاعی

 
یکی دیگر از مدعوین عجیب تیم ملی مسعود شجاعی است که با وجود پا به سن گذاشتن و بازی در لیگ ایران، بار دیگر به تیم ملی دعوت شده است. در حالی که بسیاری از بازیکنان بالای 32-33 سال تیم های ملی حاضر در جام جهانی از فوتبال ملی خداحافظی کردند به نظر می رسد مسعود شجاعی که عملکرد ضعیفی در جام جهانی به نمایش گذاشت، قصد خداحافظی ندارد و جوانهای زیادی باید پشت سر آقای ادعا بسوزند.
 

صادق محرمی

 
بازیکنی که تا زمانی که در پرسپولیس بود و بازیهای خوبی به نمایش می گذاشت به تیم ملی دعوت نمی شد اما اکنون که از روی سکوها بازیهای تیم دیناموزاگرب را دنبال می کند، به تیم ملی دعوت می شود.
 

آرمین سهرابیان

 
سهرابیان که فصل گذشته نمایش خیره کننده ای داشت اما با افت شدید در فصل هجدهم به بزرگترین حفره دفاعی استقلال تبدیل شده است به طوری که جا ماندن او در کورس با مهاجمین حریف به پاشنه آشیل استقلال در مصاف با رقبا تبدیل شده که در این شرایط به تیم ملی دعوت شده است.
 

رامین رضائیان

 
بازیکنی که در هر سه بازی تیم ملی در جام جهانی مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال به طور فیکس بازی کرد و اکنون بدون تیم است و با وضعیتی نا مشخص به تیم ملی دعوت شده؛ به طور قطع اگر بازی رضاییان نکته ویژه و خاصی در خود داشت، باید چشمان تیزبین استعدادیابان فوتبال اروپا را به خود جلب می کرد که نکرد.
 

علی کریمی

 
علی کریمی که درست قبل از جام جهانی با مصدومیت مواجه شد و از سفر به روسیه باز ماند دقیقا قبل از شروع بازی استقلال و السد مصدوم شد و نتوانست این تیم را در میانه میدان همراهی کند و مشخص نیست علت دعوت از بازیکن مصدوم استقلال که عملکردی معمولی در این داشته چیست؟
 

سردار آزمون

 
و اما عجیبترین بخش لیست جدید تیم ملی به دعوت کیروش از سردار آزمونی بر می گردد که چندین بار خداحافظی خود از رده ملی را اعلام کرد اما کیروش بدون توجه به این موضوع، بار دیگر او را دعوت کرده است؛ این در حالی است که او به سادگی خداحافظی بازیکنی همچون رضا قوچان نژاد را پذیرفت و در سالهای دورتر نیز در واکنش به خداحافظی سید مهدی رحمتی از تیم ملی، درهای تیم ملی را به روی او بست اما اکنون برای بازیکنی که تعطیلات برایش مهمتر از تیم ملی بوده، فرش قرمز پهن کرده است!
 
 

حرکت بودار و رنگی فدراسیون

 
در نهایت به نظر می رسد این لیست توصیه شده با هماهنگی کامل فدراسیون فوتبال اعلام شده به طوری که به طرز شگفت انگیزی از تیم استقلال که این روزها حال و روز خوبی ندارد 6 بازیکن دعوت شده و مدعوین تیم پرسپولیس در فهرست جدید، تنها 1 بازیکن است!
دوستان فدراسیون نشین اگر بنا به نگاه ملی به لیگ قهرمانان آسیا داشتند، اصولاً می بایست از دعوت پر تعداد از بازیکنان استقلال نیز صرف نظر می کردند چرا که این تیم نیز در آستانه بازی با السد به ملی پوشان خود نیاز داشته و دارد و این در حالی است که این فرصت اکنون تنها در اختیار پرسپولیس قرار داده شده و با دعوت نکردن بسیاری از مدعیان ملی پوش این تیم، در واقع کیروش لطف بزرگی در حق این تیم کرده است.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

موی دماغ ورژن موزامبیکی خاک تو سر فدراسیونی ک با این تمدید کرد

پاسخ دادن
user

کیروش یه رگ و ریشه اخوند هم داره انگار ادم اینقدر ول نکن

پاسخ دادن
user

کیروش یه عوضی حروم زادس پاشو برو گمشو دیه چی میخای از جون ما

پاسخ دادن