حمله هادی طباطبایی به دشمن استقلال؛ استیضاح تک نفره!

حمله هادی طباطبایی به دشمن استقلال؛ استیضاح تک نفره!
هادی طباطبایی طبق وعده ای که پیشتر به هواداران استقلال داده بود امروز صبح در برنامه ورزشگاه شبکه 5 سیما حاضر شد و در مورد اتفاقاتی که در باشگاه استقلال رخ داد و علل اینکه چطور تیم قدرتمند فصل گذشته به تیمی تبدیل شده که در تهران 3 گل از السد دریافت می کند، پرداخت؛ مصاحبه آتشین و جسورانه او علیه وزارت ورزش و شخص پسر سلطانی فر به خوبی ریشه مشکلاتی که حول استقلال وجود دارد را نشان داد و بار دیگر ثابت شد که مدیران عامل در دو تیم استقلال و پرسپولیس مهره ای بیش نیستند و تصمیمات برای این دو تیم در جای دیگری گرفته می شود؛ شاید اگر ساشا سبحانی آقازاده ای که آن سوی مرزها به خود جرات و جسارت توهین به ملت ایران را داده، نمونه دیگری در وزارت ورزش دارد که با تمایل رنگی آشکارش به طور آشکارا به بخش بزرگی از هواداران فوتبال توهین کرده است. در ادامه توجه شما را به هایلایت صحبتهای هادی طباطبایی علیه مدیریت ارشد فوتبال ایران که از نظر او و بسیاری از طرفدارای استقلال مسبب اصلی اتفاقات رخ داده حول این تیم است، توجه فرمایید.
 

بیشتر بخوانید؛ اصلاحات شفر برای شکست السد در بازی برگشت

 

حمله هادی طباطبایی به دشمن استقلال؛ استیضاح تک نفره!

 
حمله هادی طباطبایی به دشمن استقلال؛ استیضاح تک نفره!
 
?من اصلا فتحی رو مدیر باشگاه نمیدونم، فتحی نماینده وزارت ورزشه.
بعد باخت به السد یه جو راه انداختن که 350 هزار دلار از تیام گرفتیم سوالم اینه این پول رو چطوری گرفتید؟ نقدی؟ بحث دیگه اینه که این پول میشه ستاره سوم برای استقلال که دارید مثل قهرمان دربارش حرف میزنید.
 
?وقتی فتحی مدیر باشگاه شد گفت من پول اضافه به تیام و جباروف نمیدم این سیگنال بود به اونا که باید برن، تیام و جباروف زمان فتحی از تیم رفتن.
اون دوتا رو رد کرد بجاشون با اون پول سه تا بازیکن بی‌کیفیت خارجی آورد.
 
?به فتحی چه ربطی داره که تیم کمک مربی میخواد یا نه؟ این تصمیم رو باید مربی بگیره.
فتحی یه بازی برای رای سوپرجام شروع کرده و امیدوارم بتونه از پسش بربیاد نه اینکه فقط ادای قهرمانها رو دربیاره.
 
?چرا باید دوتا تیم یه رییس مجمع داشته باشن؟ همین میشه که تماشاگرای اون تیم اعتراض میکنن و با گل و شیرینی ازشون استقبال میشه و تماشاگرای ما با بازداشت.
 
?وقتی سازمان تربیت بدنی شد وزارت ورزش هممون خوشحال شدیم که حالا مجلس میتونه ازشون سوال کنه، پس چرا مجلس درباره درآمد و هزینه باشگاه سوال نمیکنه یا وقتی پسر وزیر برای تحقیر تیم حریف کری میخونه کسی از وزارت خونه جواب نمیخواد؟
 
پی نوشت: گفتنیست مهدی رحمتی نیز به طور تلویحی پس از بازی با السد چنین ادبیاتی را به کار برده بود و مدعی شده بود که همه می دانند چه کسی دوست ندارد استقلال ستاره سوم را بگیرد و هر بار که این اتفاق در حال رخ دادن است در مسیرش سنگ اندازی می کند! به راستی چرا میزان درآمد و هزینه های این دو تیم در انتهای هر فصل اعلام رسمی نمی شود؟ و چطور ممکن است که امکان نگه داشتن تیام و جپارف وجود داشته ولی با همان پول، دوستان به سراغ خرید سه بازیکن خارجی جدید رفته اند؟ به نظر می رسد با توجه به اتفاقات رخ داده برای پرسپولیس و تضعیف تیم محبوب پسر جناب وزیر، سایر تیمها نیز مجوز تقویت نداشتند و اصولاً تا نیم فصل اول، تیمی نباید از لحاظ امتیازی با تیم محبوب آقایان فاصله بگیرد تا محرومیت نقل و انتقالاتی سرخپوشان برطرف شود.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

ماشالا شیر کپنهاگ

پاسخ دادن
user

شیر مادرش حلالش بالاخره یکی پیدا شد حرف حق بزنه

پاسخ دادن