استوری خجالت آور سردار آزمون در اینستاگرام

استوری خجالت آور سردار آزمون در اینستاگرام
سردار آزمون بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کشورمان که پس از جام جهانی 2018 از تیم ملی خداحافظی کرد بار دیگر با اظهار نظری بحث برانگیز کام هواداران فوتبال ایران را تلخ کرد و شاید بهتر باشد، فدراسیون فوتبال برای همیشه قید چنین بازیکن را زده و هرگز به فکر دعوت مجدد از او نباشد.
 

بیشتر بخوانید؛ ماجرای خداحافظی صوری سردار آزمون از تیم ملی

 

استوری خجالت آور سردار آزمون در اینستاگرام

 
استوری خجالت آور سردار آزمون در اینستاگرام؛ همین حالا اخراجش کنید
 
در ایام جام جهانی 2018 بود که اظهار نظر جنجالی و منت دار سردار آزمون مبنی بر اینکه او اکنون درروسیه عرق می ریزد و سایر بازیکنان در تعطیلات تابستانی مشغول لذت بردن از تعطیلات هستند، موجب شد تا واکنش های منفی علیه سردار آزمون شدت بگیرد و عملکرد ضعیف او در جام جهانی 2018 نیز مزید بر علت شد تا فشارها روی سردار افزایش یابد و او در تصمیمی احساسی، پس از جام جهانی از تیم ملی خداحافظی کرد.
 
حال پس از نزدیک به دو ماه از آن اتفاقات، فدراسیون فوتبال که مشغول جمع کردن لژیونرها برای اردوی شهریور است، برای بازگشت سردار آزمون به او پیام داده که باز هم او تعطیلات و خانواده ش را به تیم ملی ترجیح داده!
 

 
این رفتار عجیب سردار آزمون بیشتر شبیه ناز کردن او برای تیم ملی است و بهتر است مسئولین فدراسیون فوتبال، شان و منزلت تیم ملی را بیش از این پائین نیاورند و به بازیکنی که از بازیهای ملی خداحافظی کرده و همه چیز جز تیم ملی برایش در اولویت است، التماس نکنند.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهدیس

وقتی خداداد اسطوره بشه بازیکن ملیمونم میشه این همه چیرمون ب هم میاد