خیانت بزرگ حسین هدایتی به فوتبال ایران

خیانت بزرگ حسین هدایتی به فوتبال ایران
در حالی که از سال گذشته بحث بر سر زندانی شدن یا نشدن حسین هدایتی، میلیاردر معروف که علاقه زیادی به پرسپولیسی ها داشته و دارد بر سر زبانها بود، او در یک مقطع دستگیر و حبس شد ولی با وثیقه 800 میلیارد تومانی آزاد شد؛ به نظر می رسد حسین هدایتی اینبار راهی برای آزادی ندارد چرا که شکایت بانک سرمایه و بدهی مالی سنگین هدایتی، مبلغ وثیقه برای آزادی او را به 4000 میلیارد تومان افزایش داده که طبیعتاً قرار دادن این وثیقه سنگین برای اطرافیان او یک ریسک بزرگ محسوب می شود.
 

افشاگری کارلوس کیروش علیه حسین هدایتی

 

خیانت بزرگ حسین هدایتی به فوتبال ایران

 
خیانت بزرگ حسین هدایتی به فوتبال ایران
 
با متواری شدن هزاران میلیاردی رئیس موسسه ثامن الحجج به نظر می رسد مسئولین قوه قضائیه به این نتیجه رسیدند که به هیچ عنوان نباید مورد مشابهی برای دیگر بدهکار دانه درشت نظام بانکی رخ دهد و با افزایش مبلغ وثیقه، از تردد آزادانه او در سطح شهر ممانعت به عمل آوردند تا روز محاکمه رسمی او فرا برسد و حکم نهایی برای اتهاماتی که علیه حسین هدایتی وارد شده، مشخص شود.
 
اما در این بین به نظر می رسد هدایتی با تخلفات مالی که انجام داده تنها به نظام بانکی و اقتصاد کشور ضربه نزده بلکه پولهای مشکوک الوصول او به فوتبال این مملکت و بر هم خوردن توازن قوا در لیگ برتر نیز ضربه وارد کرده به طوری که به اعتراف خود او و البته افشاگری کارلوس کیروش،  هدایتی توانسته با لابی با فدراسیون فوتبال دو بازیکن ملی پوش که در آستانه پیوستن به استقلال بودند را به جمع سرخ پوشان اضافه کند که این دو بازیکن نیز تاثیر زیادی در قهرمانی های پرسپولیس در دو فصل اخیر ایفا کرده اند.
 
از طرف دیگر به جرات می توان گفت پای حسین هدایتی در بسیاری از پرداختهای بزرگ پرسپولیسی ها به بازیکنان یا کادر فنی همواره گیر بوده و به عنوان مثال او در ماجرای مهدی طارمی و ریزه اسپور با یک میلیارد تومان معروفی که به طارمی داد در واقع اغواگر اصلی ماجرا و یکی از عوامل مهم در محکومیت پرسپولیس در فیفا به شمار می آید که در نهایت منجر به محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی شد.
 
هم اکنون وزارت ورزش و هیئت مدیره پرسپولیس می بایست در مورد تک تک پرداختی هایی که هدایتی در طول این مدت برای پرسپولیس انجام داده پاسخگو باشند چرا که او با پولهای مشکوک الوصول خود جنگ نابرابری را در لیگ برتر به راه انداخت که حاصل آن تک قطبی شدن لیگ در دو سه فصل اخیر بود و در فصل هجدهم که خبری از هدایتی و پشت پرده های خاصش در فوتبال ایران نیست، احتمالاً شاهد لیگی پویا و جذاب با 4-5 تیم مدعی قهرمانی خواهیم بود و اینطور نیست که تیمی با 15 امتیاز اختلاف از همان ابتدا، قهرمانی اش مسجل شده باشد!
 

بیشتر بخوانید؛ چرا مدیران پرسپولیس به زندان می افتند؟

 
 
پی نوشت: نکته جالب در مورد پرسپولیس این است که محمد رویانیان، حسین هدایتی، بابک زنجانی که هر یک در دوره ای تامین کننده پولهای پشت پرده در پرسپولیس بودند، اکنون به واسطه اتهامات مالی با قوه قضاییه سر و کار دارند و بسیاری از تیمهای لیگ برتری می توانند مدعی این شوند که در جنگی نا برابر به مصاف پرسپولیس آقایان رفته اند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

Abtin

سردر تیم حکومتی من ریدم

عامیرزا

اسمت سایتتون رو بجای تماشاچی بذارین بوقچی اونم بوقچی استقلال.ما پرسپولیسیا هفتاد ساله عادت به هوچیگری وشانتاژ رقیب حکومتی وتوطئه گر وفاسد ورانتی داریم که همیشه با ننه من غریبم بازی سعی کرده تمام مفاسد وکثافتکاریهای خودشو به رقیب بچسبونه تا جامهای ناپاک خودشو مخفی واعتبارات پرسپولیس رو به تمسخر بگیره طبیعیه که تیمی که همه فعالیتش خارج مستطیل سبز وزد وبن ملی پوش وقت! به تیم رانتی وفاسدشون د با فدراسیون وکمیته هاست سرپرونده های کانتینری! فساد وتبانی ودویپنگ جمعی وپولهایی تریلیاردی که از جیب اربابانشون که نه مثه هدایتی و رویانیان اسمی ازشون هست ونه رد پایی!آدرس اشتباهی بده وملت هم گوشاشون درازه وفکر کنن این پرسپولیسه که بعد پنجاه سال حالا با پرونده هدایتی وطارمی که اونم کاملا ردپای مافیای آبی ردش مشهوده شده ام الفساد کشور وجاعل قهرمانی وستاره های دروغین!! هدایتی هرکه بود وهست الان شده سیبل ومهره سوخته حضراتی که قرار نیست اسمی ازشون بیاد و یا درگیر زندان وپاسخگویی وگیوتین بشن!همونایی که اون دهها سالی که کمر پرسپولیس رو شکسته بودن به هاشمی نسب ومومن زاده ده میلیونی صد میلیون دادن! وروزگاری که کسی مفهوم میلیارد رو نمیدونست با پولهای مخفی همین وزارت پرسپولیسی وفدراسیون نکونام وزندی وآندو ...رو با 9ملی پوش وقت!! به تیم فاسدشون کشوندن وهیچوقت هیچکس نمیپرسه تکلیف اونهمه اختلاس وفساد وبدهی های سی وپنج میلیاردی ده سال پیش فتولا چی شد!!! جم کنینی که حناتون رنگی نداره وامسالم تو محرومیت پرسپولیس دارین گرونترین تیم لیگ رو میبندین وباسناریوهای نخ نما و شانتاژبرنامه ریزی شده میخواین اذهان عمومی رو منحرف کنین

مدیر

شما هر جور دوست دارین میتونین فکر کنین ولی ما در مورد حال صحبت میکنیم و اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاده . در مورد آقای فتح اله زاده صحبت کردین فک کنم اگه آرشیو ده روز اخیر سایت رو دنبال کنید متوجه میشید که به ناپاکی موجود در استقلال در زمان ایشونم ورود شده و انتقادات تندی انجام شد. من حیث المجموع در سالهای اخیر فساد و پولهای زیرمیزی در پرسپولیس بیشتر بوده و همینم بوده که مدیران پرسپولیس راهی زندان شدن . اون موقعی که آقای رویانیان با تاسیس یه دانشگاه صوری تمام جوانان مستعد لیگ رو جذب کردند و با ثبت نامشون توی دانشگاه پرسپولیس اونا رو از خدمت رفتن معاف کردن شما کجا بودین و یا بنز و پورشه میدادن به بازیکنا ... اعتراف مستند حسین هدایتی در نحوه جذب ستاره ها و هزینه کرد هم موجوده در حالی که سایت منتسب به پرسپولیس مدعی تنها هزینه کرد 15 میلیارد تومن شده بود، حسین هدایتی به صورت مستند تو برنامه نود گفت 100 میلیارد تومن فقط خودش برای پرسپولیس خرج کرده! از نحوه کمک دولتی در جریان مهدی طارمی هم نمیگیم چون همه چیز مشخصه . در آخر اینکه در مورد ناپاکی های دوران فتح اله زاده هم مطلب زدیم و برای ما فساد فرقی نمیکنه کجا باشه و هر جا باشه علنیش میکنیم چه دوستان خوششون بیاد چه خوششون نیاد. اینکه در مدیریت افتخاری فسادی وجود نداشته رو نمیتونیم از خودمون اتهام واهی بزنیم بهشون که فلان کارو کردین ولی در زمان مدیریت طاهری و گرشاسبی تو پرسپولیس شاهد هزاران کلک و جعل و رانت بودیم که بهش اشاره شده. ما در مطلبی مفصل به حمایت رنگی دولتها از استقلال و پرسپولیس اشاره کردیم و به این موضوع اشاره کردیم که در زمان احمدی نژاد از استقلال حمایت ویژه شده و در زمان روحانی هم از پرسپولیس حمایت ویژه میشه . این موضوع ارتباطی به طرفداری سایت از تیم خاصی نیست منتها الان پرونده پرسپولیس روی میزه و بیشتر به نظر میاد چون دولت روحانی سر کاره

مدیر

چه خوبه شما هم از مدیران هر دو تیم بخواین که صورت مالی گزارش سالانه سه سال اخیر رو منتشر کنن تا ذهن برخی هواداران از جمله شما روشنتر بشه!

ایرج

تو خودت خری یا خودتو زدی ب خریت طارمی شما رو محروم میکنه تقصیر مافیای ابی هست ؟ بمیرم برا مظلومیتتون ک رییس جمهور مجبور شد خرابکاریتونو درست کنه رویانیان و هدایتی هم ک سید و سالار پاکدستی پرسپولیس یه تیم حکومتیه و دیه فَساد نبوده ک این تیم انجام نداده باشه

Abtin

پرسپولیس تیم فساده هدایتی هم جز ضرر چیزی برا تیم نداشت دزد احمق این هر وقت میره زندان میگه اخیییش هبچ جا خونه خود ادم نمیشه