نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون واقعی بود؟ | تماشاچی

نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون واقعی بود؟

نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون واقعی بود؟
همانطور که پیش بینی میشد، سرانجام اختلافات عمیق بین عادل فردوسی پور و مسئولین ارشد صدا و سیما کار دست او داد و او مجبور به کناره گیری از صدا و سیما شد که در ادامه متن نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون را می خوانیم.
 
 

بیشتر بخوانید؛ ترویج فرهنگ قمار و شرطبندی در رسانه ملی

 
 

متن نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون

 
متن نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما و تلویزیون
 
با سلام و عرض ادب خدمت همه ملت عزیز ایران به ویژه فوتبال دوستان عزیز که در همه این سالها به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند. این نامه دردناک ترین متنی است که در تمام زندگی خود به قلم برده ام چرا که در مورد معشوقه خود یعنی فوتبال است. در همه این سالها سعی من بر این بوده است که بتوانم لحظات زیباتری را در زندگی شما ایجاد کنم. تمامی این سالها در تمام برنامه ها تلاش کرده ام که نام عادل زینت بخش برنامه هایم باشد.
اکنون احساس من بر این است که نیاز به مصالحه با ارزش ها و اصول هایم مرا در شرایط سختی قرار داده است و مرا مصمم به تصمیمی همچون نوشیدن زهری در جام بلورین کرده است. میخواهم از همه شما مردم قدرشناس ایران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در این مدت به بنده اجازه خدمت رسانی عطا نمودند تشکر کنم.
همچنین از تمامی عوامل برنامه ۲۰۱۸ و مردم عزیز ایران بخاطر فاجعه اسف بار عدم حضور کارلوس پویول فوتبالیست محبوب اسپانیا در برنامه عذرخواهی میکنم و امیدوارم کارلوس عذرخواهی مرا پذیرا باشد. و آخرین صحبت من تشکر از عوامل بسیار سختکوش برنامه نود و ۱۲۰ است که مردم در همه حال نسبت به بنده لطف و عنایت ویژه داشتند.
 
دست همه مردم ایران را میبوسم.
با سپاس عادل فردوسی پور
۲۴ تیرماه ۱۳۹۷»
 
حال باید دید در روزها و سال هایی که بازار خداحافظی های صوری در فوتبال ما داغ است، عادل فردوسی پور نیز این رویه را در پیش گرفته است و قصد دارد با ناز کردن کردن و درخواست افکار عمومی با قدرت بیشتری به صحنه بازگردد یا ما فوتبالدوستان دیگر از داشتن این مجری و گزارشگر محبوب محروم خواهیم بود.
 
 
 
*** متن نامه خداحافظی عادل فردوسی پور از صدا و سیما نقل به مضمون از سایت نوداد می باشد و سایت تماشاچی راساً نمی تواند صحت و سقم آن را تایید یا تکذیب کند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

هاشم حیدرنیا

میگن نرفته . مزمزه کرده الکی یه متن داده بیرون ببینه واکنشا چطوریه

KEYVAN

چرا یاد هفتاد سال عبادت یک شبه بر باد رفت افتادم 20 سال با صداقت کار کرد اما این اواخر فَساد بهش مزه کرده بود و اینم سرانجامش حداقل در اوج رفت

ha

بره بمیره مرتیکه فاسد دلال. بارشو بسته پولا رو جمع کرده حالا که گندش داره کم کم درمیاد میخواد فرار کنه. برو به کارای کثیفت با کیروش جونت ادامه بده