مزدک میرزایی: دلگیرم؛ در باند فردوسی پور نبودم و بیرون ماندم!

مزدک میرزایی: دلگیرم؛ در باند فردوسی پور نبودم و بیرون ماندم!
مزدک میرزایی یار غار عادل فردوسی پور از قدیم الایام در ویژه برنامه 2018 فردوسی پور با بی مهری او رو به رو شد و در برنامه 2018 خبری از مزدک نبود؛ مزدک که دل پری از اتفاقات پشت پرده این برنامه داشت در مصاحبه کوتاهی، دلخوری های خود در این مورد را بازگو کرد. در ادامه توجه شما را به قسمتهایی از این مصاحبه جلب می کنیم.
 

مزدک میرزایی: دلگیرم؛ در باند فردوسی پور نبودم و بیرون ماندم!

 
مزدک میرزایی: دلگیرم؛ در باند فردوسی پور نبودم و بیرون ماندم!
 
"این روزها دلگیرم اما نمی‌خواهم با گفتن ناراحتی‌هایم تشنج رسانه‌ای ایجاد شود. از من می‌پرسید چرا نیستم؟! چون در شبکه مستند فعالیت دارم؛ شبکه سه بنده را به چشم یک گزارشگر می‌بینند، چون در آن باند دوستانی که بیشتر تهیه‌کنندگی برنامه‌های ورزشی دارند قرار ندارم. همیشه مسابقات را گزارش کرده‌ام و تهیه‌کنندگی برنامه را به دوستان دیگر واگذار کرده‌اند. به همین‌خاطر ترجیحم بوده که نباشم و در شبکه مستند به عنوان تهیه‌کننده فعالیت ورزشی‌ام را ادامه بدهم.
 
از مزدک میرزایی سوال کردیم که در فضای مجازی نبودنش را به اختلاف با عادل فردوسی‌پور ربط می‌دهند که او این طور بیان کرد: هیچ اختلافی ندارم اما دعوت نشدم، چون مثل همیشه در شبکه سه گزارشگر بوده‌ام و هستم. حالا ان‌شاالله در ادامه جام... نمی‌خواهم این روزها از دلگیری‌هایم بگویم. الان نمی‌خواهم مردم علاقه‌مند به فوتبال و دوستانم را آزرده‌خاطر کنم.
 
او از تهیه‌کنندگی مستند "تاریخ نگاری سرخابی" گفت که این روزها در حال تولید است و بعد از پاییز روی آنتن شبکه مستند می‌رود، اظهار کرد: مستند "تاریخ نگاری سرخابی" دو مجموعه 13 قسمتی است که برای اولین بار مروری موشکافانه بر تاریخچه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارد. ما سعی کردیم در این مستند به سراغ کارشناسان فوتبالی به نام و دوستانی که سهمی در تاریخ این دو باشگاه داشته‌اند، برویم تا بتوانیم روایتی صریح از اتفاقات این دو باشگاه داشته باشیم. البته مقطع انقلاب و اتفاقات دهه 60 بیش از همه دوران‌ها برایمان حائز اهمیت بوده و از این جهت دوستان مطبوعاتی فعال آن روزگار بیشتر به ما مساعدت داشته‌اند. این کار را حاج‌نورزی کارگردانی می‌کند و بنده در مقام تهیه‌کننده این مستند حضور دارم.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

فردوسی پور با چ استدلالی اینو نیاورد ممدرضا لثه رو اورد همش رو اعصابه 2014 خیلی بهتر از این برنامش بود

پاسخ دادن