دی جی کالا هم به لیست سیاه اخلالگران اقتصاد کشور پیوست؟

دی جی کالا هم به لیست سیاه اخلالگران اقتصاد کشور پیوست؟
پس از انتشار لیست واردکنندگانی که با ارز  دولتی اقدام به خرید اقلام وارداتی از جمله موبایل کرده بودند، نام نودیس پرداز و داتیس امرتات نیز در بین اسامی دیده می شد؛ که این دو نام آشنا را بسیاری از کاربران در سایت دی جی کالا پیشتر دیده بودند!  سایتی که بسیاری از مواردی که تا پیش از این به فورش می رساند را به حالت ناموجود در آورده و آنهایی را هم که به فروش می رساند با قیمت ارز آزاد و تقریباً دو برابر قیمتی که باید به فروش برسد به مردم می فروشد! نکته جالب در مورد دی جی کالا اینکه بلافاصله پس از افشای همکاری آنها با برخی از وارد کنندگان رانتی که هویتشان افشا شد، موجودی بسیاری از اقلامی که تاکنون در حال فروش با قیمت ارز آزاد بودند را به حالت ناموجود در اوردند!
 

بیشتر بخوانید؛ لیست افراد و شرکتهایی که با ارز دولتی موبایل وارد کردند

 

دی جی کالا هم به لیست سیاه اخلالگران اقتصاد کشور پیوست؟

 
با این حساب باید منتظر برخورد جدی مسئولین قوه قضائیه با این شبکه مافیایی که در اقتصاد کشور به راه افتاده و در حال سو استفاده از شرایط و خیانت به بیت المال است، باشیم چرا که این یک خواست عمومی مردم است و خواهان اشد مجازات برای گران فروشان و احتکار کنندگان کالا در شرایط فعلی هستند.
 

 
این در حالیست که تنها دقایقی پس از رسانه ای شدن این اتفاق، موجودی و اطلاعات این مدل از آیفون در سایت دی جی کالا به حالت ناموجود در آمد!
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

ماشالا دیه ناموس اختلاس و فساد و رانت و دزدیو دادین دستش چ خبرتونه پول حروم اینقد میچسبه اونیم ک 9 میلیون بابت گوشی پول میده اونم مشکل داره

پاسخ دادن