حمله سنگین کیروش به پروفسور برانکو و کارشکنی های او

حمله سنگین کیروش به پروفسور برانکو و کارشکنی های او
کارلوس کیروش در مصاحبه زنده ای که با برنامه 2018 با محمدحسین میثاقی انجام داد؛ بر خلاف انتظار که قرار بود در مورد تیم ملی و اتفاقات بازی با سه تیم گروه B و به طور خاص بازی با پرتغال صحبت کند، به یکباره به برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس و کارشکنی هایی که او در طول مدت آماده سازی تیم ملی در این چند سال انجام داد پرداخت که این اظهارات، بهت اهالی فوتبال را در پی داشت. در ادامه به گزیده ای از حمله سنگین کیروش به پروفسور برانکو و کارشکنی های او اشاره می کنیم.
 

حمله سنگین کیروش به پروفسور برانکو و کارشکنی های او

 
حمله سنگین کیروش به پروفسور برانکو و کارشکنی های او
 
برانکو قصد داشت با سم پاشی در تیم ملی تفرقه بیاندازد؛ او با به راه انداختن بحث لژیونرها و ملی پوشان داخلی قصد داشت بازیکنان را با یکدیگر دشمن کند؛ او پس از موفقیت تیم ملی در جام جهانی به ملی پوشان داخلی تیم ملی تبریک گفت و این اشاره برای من مشخص است او دوست ندارد به لژیونرها اشاره کند چرا که خود او بازیکنانی همچون رامین رضاییان و طارمی را ازپرسپولیس فراری داده بود.
 
من قصد دارم از همین تریبون به پروفسور برانکو(!) اعلام کنم وقتی شما در حال وارد کردن بازیکنان اوکراینی به پرسپولیس بودید و بدون اینکه 1 دقیقه بازی کنند و از این تیم رفتند من در حال تجهیز مجموعه PEC بودم!  از این موضوع اطلاع داریم که برانکو قصد داشت مجموعه pec را از چنگ ما در بیاورد تا تیم ملی با کمترین امکانات به استقبال جام جهانی برود.
 
خوشبختانه من نه خانواده ام و نه برادرم را در تیم کنار خود ندارم و از این موضوع به خود افتخار می کنم و این برانکو است که باید در این موضوع به هواداران پرسپولیس جواب دهد.
 
در نهایت باید بگویم، به نظر می رسد این کشور خیلی کوچک شده و یا جای من است و یا آقای برانکو چرا که اگر قرار باشد ایشان همه را تحریک کنند تا به کیروش سنگ بزنند، ترجیح می دهم این سنگ ها را از مردم کشور خودم در پرتغال بخورم تا در ایران!
 
?شما صورت خود را پشت پرسپولیس پنهان کردی.
?شما که امروز به نفع وحید امیری صحبت می کنی بازیکنان اوکراینی را به پرسپولیس آوردی.
?شما می خواستی با لغو اردوها به تیم ملی سم پرتاب کنی.
?هنوز هم می خواهی سم پروفسورگونه به تیم ملی تزریق کنی که از بازیکنان لیگ برتری و داخلی تعریف می کنی و از لژیونرها تعریف نمی کنی و حرفی از رامین رضاییان و مهدی طارمی که تو آنها را از پرسپولیس کنار گذاشتی.
?من نه برادرم را به تیم آوردم نه از پسرم در کادر استفاده کردم. هیچ تجارتی هم در تیم ملی نمی کنم و هیچ پشت پرده ای هم ندارم.
 
 
 
جواب برانکو به اتهامات کیروش :
 
?کرواسی مثل پرتغال نیست که فقط به رونالدو متکی باشد. حتی ایران هم از پرتغال بهتر است.
?عملکرد کروات‌ها را مقایسه کنید با مربیان پرتغال. در آلمان، لهستان، استونی، بوسنی و امارات و ایران مربی‌های کروات قهرمان شدند.
 
 
 
به روز می شود ...
منبع : تماشاچی

نظرات

user

چرا جو میدی برانکو چکار کرده بازیکنای پرسپولیس م هه خوب بودن یه روز ک استقلال و پرسپولیس با هم خوب بودن موقع جنگ راه انداختنت بود

پاسخ دادن
user

کیروش چیزی شده کسی چیزی بت گفته بازیکنا پرسپولیس ک همه اماده بودن چرا گیر الکی میدی بمون برا قهرمانی اسیا

پاسخ دادن
user

اقای کیروش این چ وقتش بود وقتی دوست و دشمن از شما تعریف کرد شما باید اینکاترو کنی کسی ک شما رو مقصر خطاب نکرده داری کاسه کوزه رو سر برانکو میشکنی

پاسخ دادن