پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟ | تماشاچی

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟
در حالی که روز یازدهم جام جهانی 2018 روسیه را سپری می کنیم؛ قرار است راس ساعت 22:30 به وقت تهران، حساس ترین بازی ایران در جام جهانی مقابل پرتغال برگزار شود و در اولین ساعات بامداد امروز مشخص خواهد شد که ایران از گروه خود به بالا خواهد رفت یا خیر؟ اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که در طول دو هفته اخیر، جام جهانی 2018 به سپری برای دولت تبدیل شده که حواس ها از اتفاقات اقتصادی منفی کشور که با شیب تندی در حال رخ دادن است به بازیهای خوب تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2018 معطوف شود به طوری که ادامه پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 احتمالاً تا آخرین ساعات امروز 4 تیر ماه مشخص خواهد شد؛ چرا که اگر باز هم تیم ملی فوتبال کشورمان دست به شگفتی سازی زده و از مرحله گروهی صعود کند، موجی از شور و نشاط در جامعه ایجاد می شود که همین عامل برای چند هفته و شاید چند ماه،  فکر مردم را از توجه به مسائل اقتصادی که در کشور در حال رخ دادن است منحرف خواهد کرد.
 

افشاگری برنامه ثریا در مورد پشت پرده عجیب شرکت های اران خودرو و سایپا

 

پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟

 
پنهان شدن دولت پشت جام جهانی 2018 / سومین فرار بزرگ در راه است؟
 
اتفاقاتی که در تاریخ اقتصاد ایران بی سابقه بوده و برخی معتقدند، اقتصاد کشور در حال نزدیک شدن به فروپاشی کامل است به طوری که ظرف 2 هفته، قیمت دلار در بازار آزاد از سطوح قیمتی 7000 تومان به 9000 تومان رسیده است و کنترل بازار به نوعی از دست مردان اقتصادی دولت خارج شده که این امر به زودی با تورم شدید و گرانی در کشور همراه خواهد شد پس بهتر است تا مردم حواسشان به اتفاقات اطرافشان نیست(!) دولت تدبیر و امید، تدبیری سریع برای خروج از وضعیت فعلی داشته باشد چرا که ارزش پول کشور این روزها به پایینترین حد خود در طول 100 سال اخیر رسیده است و ریال ایران در زمره کم ارزش ترین واحدهای پولی در جهان شناخته می شود!
 
جالب اینکه در این شرایط اسفناک، شاخص بورس تهران هر روز رکوردهای جدیدی را فتح می کند به طوری که این صعود تاریخی بورس را حتی در اقتصادهای پیشرو جهان نیز شاهد نبوده ایم! هرج و مرج به وجود آمده در بازارهای موازی باعث شکل گرفتن نوعی دلالی در بازار دلار، خودرو، طلا، مسکن، بورس و ... شده است که به زودی آثار زیانبار سوء مدیریت در این زمینه با تورم شدید به چشم ملت خواهد رفت.
 
در کشوری که همه چیز به حباب تشبیه می شود؛ آرزوهای نسل جوان و خصوصاْ دهه شصتی ها نیز دقیقاْ بر روی حباب است و در آستانه ترکیدن که آثار زیانبار اجتماعی آن گریبانگیر دولت خواهد شد.
 
آقای روحانی پس از بازی ایران مراکش و ایران و اسپانیا که موجی از شادی در کشور پدید آمد، آیا به اتفاقات پس از بازی ایران و پرتغال فکر کرده اید که وقتی مردم به روال عادی زندگی خود بازگردند و شرایط را اینگونه آشفته ببینند چه خواهد شد؟ آیا بازی ایران و پرتغال باز هم برای دولت، زمان می خرد تا اوضاع را بهبود دهد؟
 
بازیهای جام جهانی هم تمام خواهد شد و در صورت بهبود نیافتن وضعیت، پاسخ دولت به ملت چه خواهد بود؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

FARSHAD

ههه فکر چاره کجای کاری شیخ حسن داره میره توچال عشق و حال