کمک نیمار به صعود مستقیم آرژانتین و مسی به جام جهانی | تماشاچی

کمک نیمار به صعود مستقیم آرژانتین و مسی به جام جهانی

کمک نیمار به صعود مستقیم آرژانتین و مسی به جام جهانی
در حالی که بسیاری از قاره ها، کشورهای صعود کننده به جام جهانی روسیه را شناخته اند اما وضعیت در قاره آمریکای جنوبی کمی پیچیده شده است چرا که از گروه 10 تیمی این قاره، تنها 4 تیم به صورت مستقیم به جام جهانی صعود می کنند و تیم پنجم به دیدار پلی آف می رود. در این بین نیمار به لیونل مسی قول مهمی داده است.


در حال حاضر تنها برزیل صعود خود را مسجل کرده و بقیه تیم ها برای تثبیت جایگاه خود به عنوان سه تیم بعد در تلاش هستند و بازی بعدی برزیل مقابل شیلی که تیم سوم جدول است، نقش مهمی در صعود یا عدم صعود بقیه تیم ها ایفا می کند. بسیاری بر این باورند که با توجه به صعود برزیل به جام جهانی، این تیم با ترکیب دوم خود و به عنوان یک بازی تدارکاتی به مصاف شیلی می رود اما نیمار نظر دیگری دارد. او در تماس خود با لیونل مسی به او قول داده تا با تمام توان مقابل شیلی به میدان بروند و زمینه ساز صعود مستقیم آرژانتین به جام جهانی شوند.
در صورت برد برزیل مقابل شیلی و برد آرژانتین مقابل اکوادور، یاران لیونل مسی به طور مستقیم به جام جهانی صعود خواهند کرد و در این شرایط به نظر می رسد، همه چیز در دستان دو فوق ستاره فوتبال جهان یعنی لیونل مسی و نیمار باشد. از طرف دیگر، رقیب مسی یعنی رونالدو نیز در شرایط مشابهی قرار دارد، آنها با هشت برد از 9 مسابقه عملکرد خیره کننده ای داشته اند اما این عملکرد خوب برای صعود مستقیم کافی نیست چرا که سوییس با 9 برد از 9 مسابقه در رده اول این گروه قرار دارد و دیدار حساس هفته آینده پرتغال و سوییس تعیین کننده صعود مستقیم یکی از دو تیم پرتغال و سوییس به جام جهانی خواهد بود و تیم بازنده به پلی اف خواهد رفت.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه