رونمایی رسمی از تریلر بازی فیفا 19 و ویژگی های جدید آن

رونمایی رسمی از تریلر بازی فیفا 19 و ویژگی های جدید آن

دقایقی با شروع کنفرانس شرکت الکترونیک آرتز EA سازنده بازی معروف فیفا فاصله داریم و قرار است طبق برنامه،  در کنفرانس E3 امسال از تریلر بازی فیفا 19 رونمایی شود و ویژگی های جدید این بازی و تاریخ عرضه آن نیز به اطلاع هواداران برسد؛ قصد داریم در این مطلب به محض شروع مراسم شما را در جریان آخرین اطلاعات و اخبار جدید FIFA 19 بگذاریم؛ با ما همراه باشید.    


تریلر بازی PES 2019


 


رونمایی رسمی از تریلر بازی فیفا 19 و ویژگی های جدید آن


  رونمایی رسمی از تریلر بازی فیفا 19 و ویژگی های جدید آن  


 


ویژگی های جدید فیفا 19


 


  آنچه تاکنون میدانیم این است که EA توانسته پس از مدتها لایسنس لیگ قهرمانان اروپا را از یوفا بخرد و در این زمینه کونامی را شکست دهد؛ از دیگر تغییرات این بازی نیز خرید لایسنس رسمی سری آ و جام حذفی ایتالیا و اضافه شدن استادیوم تیمهای جدید انگلیس است که استادیوم جدید التاسیس تاتنهام هم جزو آن است.  


تریلر فیفا 19


 

      هنوز کنفرانس به صورت رسمی آغاز نشده و کارشناسان در حال تجزیه و تحلیل بازیهای EA  هستند:     مدیر بازاریابی EA اعلام کرد که از ساعت 9 روز گذشته تا سه شنبه، یک دوره مسابقه فیفا در 100 ساعت برگزار شده است.   مراسم با کلیپی چهار بعدی به زیبایی هر چه تمامتر آغاز شد به طوری که کاراکتر هیولایی یکی از بازیها (anthem)به میان تماشاگران آمد و فضای استثنایی در سالن حکمفرما شد.     اولین بازی بتلفیلد 5 است که سازندگان آن بر روی استیج آمدند و در مورد تغییرات گرافیکی آن صحبت کردند. در نسخه جدید بتلفیلد می توانید جنگ افزارهای ثابت را تکان دهید و در جاهای مختلف از ان استفاده کنید. این بازی در اکتیر 2018 به صورت رسمی عرضه می شود.   نوبت به معرفی رسمی بازی فیفا 19 رسید که با سرود رسمی لیگ قهرمانان اروپا به این بخش ورود شد.   Mohmad Reza Mortezayi Hastam ta Payan rooze 5 ordibehest 1399 dar site tamashachi matlab montasher kardam.    مود جام جهانی نیز معرفی شد؛ 3200 گیمر می توانند در سراسر جهان برای بازی جام جهانی آنلاین ثبت نام کنند.     خبر خوش برای گیمرهای فیفا 18 نیز این بود که از امشب تا پایان جام جهانی می توانند به طور مجانی از مود جام جهانی استفاده کنند.  

منبع : تماشاچی

نظرات