با رکورد جدید لری سانه؛ جیمی واردی دیگر سریع ترین بازیکن لیگ انگلیس نیست!

با رکورد جدید لری سانه؛ جیمی واردی دیگر سریع ترین بازیکن لیگ انگلیس نیست!
18 ماه از قهرمانی لستر سیتی می گذرد و بسیاری از هواداران روباه ها(لقب لسترسیتی) هنوز هم با یادآوری خاطره آن قهرمانی در لیگ برتر انگلیس کیف میکنند. یکی از افراد تاثیر گذار در لسترسیتی آن فصل، جیمی واردی بود که با سرعت بالای خود از هر خط دفاعی عبور می کرد و توانست در پایان فصل 24 گل به ثمر برساند. او در آن فصل فراموش نشدنی توانست به رکورد گلزنی یازده بازی پیاپی رود فن نیستل روی برسد.

جیمی واردی بسیاری از گلهای واردی، به خاطر سرعت بالای او و فرار از تله آفساید حریفان بود به طوری که سرعت او در ان فصل 35.44 کیلومتر در ساعت ثبت شد که او را بالاتر از جف اسکالپ و دیوک اورگی و خسوس ناواس قرار می داد اما در هفته اخیر، این رکرود شکسته شد چرا که لری سانه با سرعت 35.48 کیلومتر در ساعت در بازی برابر چلسی توانست لقب سریع ترین بازیکن لیگ برتر انگلیس را تاکنون به نام خود ثبت کند. لری سانه اگر این وینگر آلمانی بتواند این شتاب خود را در دوی 100 متر هم حفظ کند، می تواند در المپیک شرکت کند.
اما کیل واکر این رکورد را قبول ندارد و به همین منظور لری سانه و رحیم استرلینگ را به مسابقه سرعت دعوت کرده تا مشخص شود، کدامیک سریعترین بازیکن لیگ برتر هستند؛ البته با نگاهی به آمار بازی فیفا 18 در می یابیم که سرعت واکر از دو نفر دیگر کمی کندتر است. در هر صورت در بین بازیکنان، منچستر سیتی رقابت شدیدی در اثبات سریعتر بودن در گرفته است. واکر در حال حاضر، واکر در رده یازدهم سریع ترین بازیکنان لیگ برتر قرار دارد و فاصله زیادی با سانه دراد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه