لیست اسامی بازیکنان رئال مادرید فصل 2019/2020

لیست اسامی بازیکنان رئال مادرید فصل 2019/2020
با بازگشت زین الدین زیدان به رئال مادرید، نقل و انتقالات کهکشانی ها مسیر بهتری در تابستان 2019 به خود گرفته و بازیکنان سرشناس خوبی در راه مادرید هستند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست اسامی بازیکنان رئال مادرید فصل 2019/2020 که احتمالاً رئالی ها در فصل آینده با آن شروع خواهند کرد.

  آموزش چیدن ترکیب رئال مادرید در PES 2018 و FIFA 19  


لیست اسامی بازیکنان رئال مادرید فصل 2019/2020

 
 
بازیکنان رئال مادرید 2019
 
 
در طول ماه‌های اخیر بررسی‌هایی در مورد گزینه‌های مدنظر باشگاه برای خرید در بازار تابستانی انجام شده و نماینده‌هایی هم برای بررسی شرایط بازیكنان مدنظر اعزام شده‌اند. در حقیقت فاز اول خرید كه تماس با بازیكن مدنظر و اطلاع از نظر و تمایل او، نزدیكانش، شرایط باشگاهش برای فروش او و احتمال انتقالش به باشگاه مادریدی است، انجام شده.
حالا زمان بررسی نظرات مسئولان بلندپایه باشگاه مادریدی و البته سرمربی آینده تیم برای تصمیم‌گیری است و به نظر می‌رسد در مورد برخی پست‌ها مثل پست دروازه‌بانی، ممكن است اختلاف نظرهایی پیش بیاید‌؛ به عنوان مثال در ماه دسامبر بود كه پرونده خرید كپا برای تیم مادریدی با واكنش منفی زیدان بسته شد و این اتفاقی بود كه سران باشگاه مادریدی هنوز درباره‌‌اش توضیحی نداده‌اند.
 
اما جالب اینجاست كه رئالی‌ها در 5 سال اخیر و برای دستیابی به 4 قهرمانی اروپایی تنها 456 میلیون یورو برای خرید بازیكن هزینه كردند و 403 میلیون یورو هم بازیكن فروختند، یعنی تنها 53 میلیون یورو اضافه‌تر پرداخت كرده‌اند. باید این را در نظر داشت كه از نظر خیلی‌ها زیدان بهترین سرمربی دنیاست و با مدیریت ورزشی عالی‌‌اش تیم را به جلو می‌برد. در طول این مدت بارسا 754 میلیون یورو بازیكن خریده و 408 میلیون یورو از فروش بازیكنانش عاید شده.
 
در گزارش مدیریت ورزشی رئال برای تقویت رختكن تیم، یك نام به صورت برجسته نوشته شده؛ «نیمار» و البته به نیاز تیم به تقویت در سه پست اشاره شده: دروازه، خط دفاع و بال راست. مورد مهاجم هم مورد خاصی است.
 

تغییرات در خط حمله

 
این بحث مطرح است كه ماریانو بعد از فصل درخشانش در لیون (با زدن 18 گل در لیگ فرانسه) به باشگاه مادریدی بازگردانده شود ولی آمدن یا نیامدن نیمار و یا جدا شدن یا نشدن بیل از رئال، تكلیف این پرونده را روشن می‌كند. اگر نیمار نتواند خواسته‌‌اش را برآورده کند و به رئال بیاید، سران باشگاه ممكن است به دنبال خرید مهاجم تراز اول و بین‌المللی دیگری بیفتند‌؛ به ویژه اگر بیل تأكید بر حضور پررنگ‌تر در تركیب تیم داشته باشد و سرمربی تیم موافق این كار نباشد. گزینه‌های مدنظر در این صورت، عبارتند از: یوویچ، صلاح، آزار و دیبالا. نباید فراموش كرد كه وینیسیوس جونیور بازیكن آینده‌دار برزیلی هم در ماه جولای و پس از 18 ساله شدنش به تیم مادریدی ملحق خواهد شد و اردوی پیش‌فصل را با شاگردان زیدان خواهد گذراند و بعد زیزو در موردش تصمیم خواهد گرفت.
 

بازیکنان مد نظر رئال مادرید در خط دفاع

 
برای قلب دفاع، رئالی‌ها خوسه ماریا خیمنس بازیكن اروگوئه‌ای اتلتیكو را مدنظر دارند و احتمالاً تنها راه خرید او نیز پرداخت مبلغ 65 میلیون یوروی ذكر شده در بند جدایی زودهنگامش است. جوانی این بازیكن (23ساله) و توانایی‌هایش و داشتن ملیت دوگانه، باعث پیشی گرفتن او از سایر گزینه‌ها شده. در صورتی كه خرید این گزینه عملی نباشد، رئالی‌ها گزینه‌های دیگری را پیش‌رو دارند؛ میلان اسكرینیار، بازیكن 22 ساله و اسلواك اینتر و السیو رومانیولی، بازیكن 23 ساله و ایتالیایی میلان كه قیمت هر دوی آنها حدوداً 60 میلیون یورو است.
 
 
 
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

دیگه دوزان بریز بپاش مادرید تموم شده

پاسخ دادن