لیست خرید پرسپولیس در فصل 99 / 98 | تماشاچی

لیست خرید پرسپولیس در فصل 99 / 98

لیست خرید پرسپولیس در فصل 99 / 98
در حالی که پرسپولیس در قهرمانی لیگ برتر هت تریک کرد؛ شایعات در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس زیاد شده است ؛ در ادامه نگاهی داشته ایم به لیست خرید پرسپولیس در فصل 99/ 98 که احتمالاً برانکو ایوانکویچ آن را دنبال خواهد کرد.
 

آخرین اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر ایران

 

راهنمای مهاجرت به استرالیا 2019  بدون نیاز به وکیل

 

پخش زنده فوتبال خارجی

 
 

لیست خرید پرسپولیس در فصل 99/ 98 چه بازیکنانی می توانند باشند؟ 

 
 
لیست خرید پرسپولیس در فصل 97
 

نقل و انتقالات تابستان 98 پرسپولیس

 
برانکو ایوانکویچ سرمربی پرسپولیس پس از قهرمانی این تیم در جام حذفی، لیست خریدی را به کادر مدیریتی پرسپولیس داده تا در غیاب او، نسبت به جذب این بازیکنان اقدام کنند. با سر کار آمدن گابریل کالدرون به نظر می رسد تغییراتی در این لیست به وجود آید؛ بازیکنانی که در لیست خرید پرسپولیس بوده اند به شرح زیر هستند:
 
با اعلام رسمی گابریل کالدرون، مذاکرات برای جذب مادیبو مایگا مهاجم ملی پوش تیم ملی مالی آغاز شده است.
 
پس از منتفی شدن حضور نرمین هاسکیچ در پرسپولیس، مسئولین این تیم مذاکره با امانوئل ریویر فرانسوی را باز کرده اند.
 

ویلیام جبور

نام گزینه لیبریایی خط حمله پرسپولیس، ویلیام جبور است که در کنار سایر گزینه ها کاندید حضور در پیشانی خط حمله این تیم قرار دارد.
 
ایگور سرگیف
 
ایگور سرگیف نیز به جمع گزینه های خط حمله پرسپولیس برای فصل نوزدهم اضافه شد که با نظر کالدرون این انتقال منتفی اعلام شده است.
 
وحید امیری و مهدی طارمی
از دو بازیکن پیشین پرسپولیس نیز به عنوان گزینه هایی یاد می شود که در صورتی که در خارج از ایران به فوتبال خود را ادامه ندهند، فصل بعد در پرسپولیس خواهند بود.
 

رضا شکاری

بمب مخفی نقل و انتقالات برای پرسپولیسی ها بدون شک رضا شکاری جوان خواهد بود که صحبتهایی برای حضورش در پرسپولیس نیز انجام شد اما او در نهایت به تراکتورسازی پیوست.
 

رایان تفضلی

تاکنون صحبت از حضور رایان تفضلی به طور جدی مطرح شده است و گمانه زنی ها در خصوص حضور کیروش اتنلی و آنتونی استوکس در حد شایعه می باشد.
 
مرتضی پورعلیگنجی
 
هدف اول برانکو برای جذب یک مدافع در ساختار دفاعی تیمشف مطمئناً پورعلیگنجی است اما با توجه به اینکه بازگشت او به فوتبال ایران کمی دور از ذهن به نظر می رسد، برانکو به گزینه آلترناتیو یعنی کنعانی زادگان نیز فکر می کند.
 
محمد حسین کنعانی زادگان
 
کنعانی زادگان که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد، همراه با تیم ملی به جام ملتهای آسیا رفت و در رقابتهای این فصل لیگ برتر نمایش خوبی از خود ارائه کرد و چشم برانکو را به خود جلب کرده و گفته می شود او در فصل آینده با لباس پرسپولیس در میادین حاضر خواهد شد.
 

خرید پر فروش ترین لباس شلوار هواداری پرسپولیس در بهار 98

محمدرضا حسینی

از گوشه و کنار خبر می رسد با جدایی قطعی بشار رسن از جمع سرخ پوشان، برانکو به دنبال خرید یک هافبک طراح در میانه میدان تیمش است و نام محمدرضا حسینی هافبک خوش استیل و بازی ساز ذوب آهن در صدر بازیکنانی است که برانکو بر روی جذبش نظر دارد؛ البته در جذب حسینی، رقیبی به نام استقلال و سپاهان نیز وجود دارد که باید دید در نهایت سرنوشت میانه میدان پرسپولیس که با عملکرد دور از انتظار سروش رفیعی، منجر به کم گل زدن سرخ پوشان در فصل هجدهم شد، چه می شود.
 

علی دشتی

علی دشتی هافبک مهاجم گلزن و تکنیکی سایپا نیز یکی دیگر از اهداف تابستانی برانکو در نقل و انتقالات 98/99 محسوب می شود که باشگاه پرسپولیس به دلیل مراودات خوبی که با سایپا دارد، احتمالاً موفق به جذب این بازیکن از طریق روابط مدیران شود چرا که مهدی ترابی نیز  در حالی که تنها گزینه لژیونر شدن را پیش رو داشت، به همین ترتیب روانه پرسپولیس شد. البته گفته می شود در صورت عدم جذب علی دشتی، برانکو مجوز بازگشت فرشاد احمدزاده را که به نوعی از تیمش در لیگ لهستان دیپورت شد را نیز صادر کرده و شاید این بازیکن را بار دیگر در لباس پرسپولیس ببینیم.
 

خرید ست لباس شلوار پر فروش پرسپولیس (پرداخت در محل)

 

 

?  گمانه زنی ها در مورد لیست مازاد پرسپولیس

 
1) شایان مصلح: با حضور محمد نادری و محمد انصاری در دفاع چپ، و مصدومیت طولانی مدت مصلح، وی از شانس کمی برای حضور در لیست نهایی برخوردار است.
2) مهدی شریفی: با جذب مهاجم جدید، شریفی اولین گزینه برای خروج از لیست می باشد.
3) امید عالیشاه: با آمدن وحید امیری و حضور مهدی ترابی در وینگر چپ و توانایی سیامک نعمتی برای بازی در این پست و همچنین پیشنهاد خارجی عالیشاه، به نظر می رسد عالیشاه با توافق باشگاه از سرخپوشان جدا شود.
4) حسین ماهینی: با حضور مهدی شیری و توانایی سیامک نعمتی برای بازی در پست دفاع راست و همچنین مصدومیت ماهینی، احتمال دارد وی از لیست نهایی خط بخورد. همچنین شایعاتی مبنی بر بازگشت صادق محرمی شنیده می شود.
5) محسن ربیع خواه: ربیع خواه تنها جانشین برای کامیابی نیا و نوراللهی می باشد و با توجه به آسیب دیدگی کتف کمال، ریسک بزرگی است که ربیع خواه از لیست حذف شود، مگر آنکه باشگاه هافبک دفاعی جدیدی خریداری کند.
 
 

نقل و انتقالات زمستانی 97 پرسپولیس

برانکو امروز با عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار کرد و لیست خرید خود را به وی ارائه کرد.
برانکو در دفاع نام سینا مریدی بازیکن فولاد را در لیست خرید خود قرار داده است که سابقه بازی در دفاع میانی، دفاع چپ و هافبک دفاعی را داشته است.
این بازیکن همان بازیکن جنوبی است که هفته گذشته خبر از جذب او دادیم و مدتهاست که مدنظر برانکو قرار گرفته و باید دید آیا موفق به اخذ رضایت‌نامه از فولاد می شود یا خیر.
برانکو همچنین خواهان نادری مدافع چپ فصل قبل تراکتورسازی است. نادری که قرضی به نساجی رفته بود فصل قبل به تراکتور بازگشت و گل محمدی او را به عنوان یکی از پدیده های لیگ معرفی کرد تا جایی که این بازیکن جوان امسال به تیم کورتریک بلژیک رفت اما به دلیل بروز مشکل قراردادی نتوانسته به میدان برود.
 

بیوگرافی نادری | آسمانخراش جدید دفاع سرخ

 
احتمال اینکه او با اخذ رضایت‌نامه به پرسپولیس منتقل شود زیاد است. همچنین همان طور که پیش از این گفتیم برانکو یک مهاجم کروات و یک مهاجم مجارستانی را پسندیده و احتمال جذب آنها وجود دارد.
باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان نام انصاری که تا پایان فصل نمی‌تواند بازی کند را از لیست خارج می‌کند تا بتواند علاوه بر ترابی، شیری، شریفی و رفیعی اقدام به جذب سه بازیکن جدید در دفاع چپ، مهاجم و دفاع وسط کند.
برانکو در حالی مریدی و نادری را در لیست خرید قرار داده که جوان‌های دیگری را هم برای دفاع چپ و وسط مدنظر دارد تا در صورت جذب نشدن نادری و مریدی خواهان جذب آنها شود.
علاوه بر انصاری که احتمال خروج نامش از فهرست وجود دارد احتمال جدایی علوان زاده و قرار گرفتن نام او در فهرست مازاد را هم باید زیاد دانست.
با خروج نام علوان‌زاده از لیست سه بازیکن زیر 25 سال، علیپور وارد لیست زیر 25 ساله‌ها شده و لیست بزرگسال یک جای خالی دیگر هم خواهد داشت.
پرسپولیس باوجود جذب ترابی، رفیعی، شیری و شریفی یک جای خالی در فهرست بزرگسالان دارد و این جای خالی با خروج نام انصاری و انتقال علیپور به فهرست زیر 25 ساله‌ها به سه جای خالی می‌رسد. برانکو اما اغلب نفراتی که می خواهد زیر بیست و سه سال هستند که شش جای خالی دارد و خروج نام انصاری از لیست به این دلیل خواهد بود که بتواند بیش از شش بازیکن را در نقل و انتقالات زمستانی جذب کند. برانکو گویا نفرات مازاد دیگری هم دارد که با توجه به جذب بازیکن درباره شان تصمیم گیرد.
در حال حاضر نیز بحث حضور رضا قوچان نژاد جدی تر از هر زمان دیگری در پرسپولیس شنیده می شود؛ اما این انتقال به واسطه اختلاف بر سر مبلغ قرارداد منتفی شد و بار دیگر بحث بازگشت مهدی طارمی و یا جذب مارکو فوتاکس مطرح شده است.
 

بیشتر بخوانید؛ آخرین اخبار نقل و انتقالاتی زمستانی پرسپولیس 97  (به روز شده)

 

نقل و انتقالات ابتدای فصل 97

 

برانکو نگران جانشینان بازیکنان اصلی است

 
اما علی رغم همه این موارد، پرسپولیسی ها نباید چندان نگران فصل آتی تیمشان باشند چرا که برانکو اصولاً نشان داده فصل را با 13-15 بازیکن شروع و با همان تعداد نیز تمام می کند و چندان اهل تغییر و تحول در ترکیب اصلی تیمش نیست. با فرض ادامه این رویه برانکو به نظر می رسد حتی در صورت برداشته نشدن محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس از سوی فیفا این تیم مشکل چندانی در نیم فصل اول حس نخواهد کرد چرا که بازیکنان این تیم از جمله علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده، احمد نوراللهی،  گادوین منشا، علی علیپور، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، شایان مصلح در این تیم ماندگارند و بازیکن محبوب برانکو یعنی ربیع خواه نیز تنها هفته های ابتدایی فصل آینده را از دست می دهد و می تواند به ترکیب پرسپولیس باز گردد.
 

برای خرید ست تیشرت و شلوار پرسپولیس بر روی عکس کلیک کنید


با این حساب پرسپولیس در صورت رفع نشدن محرومیتش نیز مشکل زیادی حس نخواهد کرد چرا که برانکو برای انتخاب 11 بازیکن اصلی اش مشکلی ندارد و مشکل زمانی نمود پیدا می کند که یکی از این بازیکنان مصدوم یا محروم شود و آنگاه است که جایگزینی برای او وجود ندارد. پس تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد حتی با وجود خروج احمدزاده و امیری و مسلمان و محرمی نیز مشکل جدی پیش روی پرسپولیس دیده نمی شود چرا که تا همین بازیهای اخیر نیز اصولاً محسن مسلمان برای پرسپولیس بازی نمی کرد و به نوعی پرسپولیس به بازی بدون او عادت کرده است.
 
در این شرایط به نظر می رسد پرسپولیس در پست هافبک بازیساز، یک وینگر و یک مهاجم تمام کننده در کلاس مامه تیام استقلالی ها نیاز پیدا خواهد کرد.
 

گزینه های خرید پرسپولیس در فصل 97 

 
پس از جذب شیری به جای صادق محرمی،از سروش رفیعی به عنوان بازیکن جانشین محسن مسلمان در میانه میدان پرسپولیس نام برده می شود که تنها منتظر رفع محرومیت پرسپولیس است تا قراردادش را با این تیم نهایی کند. در پست وینگر نیز اگر اتفاق خاصی نیفتد مهدی ترابی از سایپا به پرسپولیس خواهد پیوست چرا که این بازیکن اصالتاً پرسپولیسی است و اگر پس از جام جهانی به تیم اروپایی منتقل نشود، او را پرسپولیسی بدانید. از طرفی حضور مهدی شریفی وینگر با کیفیت سپاهان ئر نیم فصل دوم در پرسپولیس قطعی شده و این تیم در نیم فصل دوم بر خلاف دو فصل اخیر که با افت مواجه می شد، احتمالاً قدرتش دو چندان خواهد شد.
 
اشتباه بزرگ مهدی ترابی در پیوستن به پرسپولیس
 
در پست مدافع نیز پرسپولیسی ها با توجه به پا به سن گذاشتن سید جلال حسینی و احتمال مصدومیتش به دنبال یک مدافع جوان برای جایگزینی او هستند و صحبتهایی با مدافع تیم ملی جوانان شده است.
 
اما در پست مهاجم تارگت، پرسپولیسی ها می بایست به دنبال یک بازیکن با قدرت تمام کنندگی بالا باشند. در بین گزینه های داخلی تنها گزینه موجود که همه ویژگی های یک مهاجم گلزن ذاتی را دارد و اتفاقا سابقه بازی در همین تیم پرسپولیس را نیز در کارنامه دارد، وجود دارد و او کسی نیست جز محمد عباس زاده گلزن که با بازگشتش به نساجی، زمینه ساز صعود این تیم به لیگ برتر شد. اما اگر عباس زاده به پرسپولیس نیاید احتمالاً کادر پرسپولیس باید به دنبال یک خرید حارجی در قواره های مامه تیام خواهد بود چرا که گادوین منشا نشان داد مهاجم مد نظر پرسپولیسی ها نیست و با گادوین منشایی که در پیکان دیده بودیم فاصله زیادی گرفته است. از طرفی صحبتهایی در مورد جذب مرتضی تبریزی نیز به گوش می رسد که البته این شایعات چندان جدی به نظر نمی رسد چرا که او یک فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد و مدیرعامل ذوب اهن نیز اعلام کرد در راستای حفظ قدرت تیم، هرگز به فروش تبریزی به تیمهای داخلی فکر نمی کند. صحبت از مذاکره با ایمن حسین مهاجم گلزن عراقی نیز مطرح است که همه چیز به بخشش محرومیت پرسپولیس منوط شده است.
 

 
تکمیلی : این روزها با پایان یافتن نیم فصل اول رقابتها، بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس گزینه اول خط حمله سرخ ها محسوب می شود و در صورت عدم توافق بر سر بازگشت او، صحبت از جذب دو مهاجم کروات و مجارستانی در لیست برانکو به گوش می رسد که با توجه به این اخبار، جدایی یکی از عناصر هجومی پرسپولیس در نیم فصل قطعی به نظر می رسد.
 
پی نوشت: با توجه به جمیع جهات به نظر می رسد بازیکن کلیدی که پرسپولیسی ها به هر شکل ممکن باید او را در تیمشان حفظ کنند محمد انصاری است که قابلیت بازی در پست دفاع مرکزی و دفاع چپ را دارد؛ این بازیکن در صورت مصدومیت یا محرومیت سید جلال یا شجاع می تواند آلترناتیو مناسبی برای انها باشد و اگر این بازیکن از پرسپولیس برود، کار برانکو برای جایگزین کردن سید جلال و شجاع دربازیهایی که آنها حضور ندارند، سخت خواهد شد.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

حسین جعفری یامچی

پرسپولیس همیشه قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران است

پرسپولیس استقلال رو میبرد

❤❤❤❤❤❤

اینقد این استقلالیا ذاتشون خرابه ک همش بد میارن مربیتون اگه غیرت داشت ک نمی رفت.پرسپولیس ایقد مشکل داشت بازیکناش ی بار مصاحبه علیه استقلال نکردن واقعا چ انسانهای مزخرفی ...ی ضربه المثل هست خوبه یاد بگیرین میگن صاحب خر زورش ب خر نمی رسه پا کره خرو میشکونه خخخخخخ

امیر

با وجود سرگیف و جبور خط حمله پرسپولیس لیگ نوزدهم غوغا می کنه

سجاد

لطفا مهدی طارمی بیارید کنسل نکنید با افتخار پرسپولیسیم

ناشناس

فعلا کیسه کشا میسوزن