کد خبر:21144
پ
حذف مجدد ستاره لوگوی پرسپولیس

حذف مجدد ستاره لوگوی پرسپولیس توسط AFC

کنفدارسیون فوتبال آسیا نیز در نوع خود پدیده عجیبی است! AFC که از سال گذشته با ارائه مستندات باشگاه پرسپولیس و لوگوی جدید این باشگاه پذیرفت تا پرسپولیس نیز بر روی لوگوی رسمی اش یک ستاره درج کند اما در اقدامی قابل تامل ستاره پرسپولیسی ها را به نوبت و دلخواه خود در برخی محتواهای […]

کنفدارسیون فوتبال آسیا نیز در نوع خود پدیده عجیبی است! AFC که از سال گذشته با ارائه مستندات باشگاه پرسپولیس و لوگوی جدید این باشگاه پذیرفت تا پرسپولیس نیز بر روی لوگوی رسمی اش یک ستاره درج کند اما در اقدامی قابل تامل ستاره پرسپولیسی ها را به نوبت و دلخواه خود در برخی محتواهای تصویری قرار می دهد و در برخی نیز حذف می کند!

 

 

حذف مجدد ستاره لوگوی پرسپولیس توسط AFC

 

 

حذف مجدد ستاره لوگوی پرسپولیس توسط AFC

 

به عنوان مثال ستاره پرسپولیس بر روی لوگوی این باشگاه در پیراهن بازیکنان پرسپولیس قرار دارد اما شاهد این هستیم که بار دیگر در سایت و توییتر رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، ستاره پرسپولیس حذف شده است که موجب خشم هواداران سرخ در فضای مجازی شده؛ شاید بد نباشد مدیریت باشگاه پرسپولیس یکبار برای همیشه این معضل را به طور جدی حل نماید تا از دستمایه طنز شدن باشگاه جلوگیری شود چرا که این رفتار AFC به نوعی توهین به باشگاه و هواداران پرسپولیس محسوب می شود چرا که یا آنها ستاره مذکور را قبول دارند یا ندارند. اگر قبول دارند می بایست در تمام مواردی که لوگوی پرسپولیس وجود دارد، ستاره وجود داشته باشد و اگر قبول ندارند نیز به طور کل نباید اجازه درج آن در هیچ موردی را در سطح آسیا بدهند.

 

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید