کد خبر:21019
پ
افت روحی کیروش استنلی پس از اعلام لیست تیم ملی برزیل

افت روحی کیروش استنلی پس از اعلام لیست تیم ملی برزیل

امیر قلعه نویی دست بردار نیست؛ او هنوز بر روی حرف بی پایه و اساس خود اصرار دارد؛ او تاکید دارد که کیروش کار اشتباهی انجام داده و برای خوشایند او و تیمش (ذوب آهن) نمی بایست لیست تیم ملی را دو روز قبل بازی استقلال و ذوب آهن اعلام می کرده چرا که اینکار […]

امیر قلعه نویی دست بردار نیست؛ او هنوز بر روی حرف بی پایه و اساس خود اصرار دارد؛ او تاکید دارد که کیروش کار اشتباهی انجام داده و برای خوشایند او و تیمش (ذوب آهن) نمی بایست لیست تیم ملی را دو روز قبل بازی استقلال و ذوب آهن اعلام می کرده چرا که اینکار موجب تقویت روحی ملی پوشان استقلال و تضعیف روحی بازیکنان ذوب آهن می شود و …

 

بیشتر بخوانید؛ آیا قلعه نویی باز هم جنگ روانی جدید را شروع کرده است؟

 

افت روحی کیروش استنلی پس از اعلام لیست تیم ملی برزیل

 

 

افت روحی کیروش استنلی پس از اعلام لیست تیم ملی برزیل

 

 

پس از واکنش کیروش به اتهامات امیر قلعه نویی در مورد زمان اعلام اسامی ۳۵ نفره بازیکنان تیم ملی، قلعه نویی باز هم با توپ پر وارد رسانه ها شد و مدعی شد او به زمان اعلام لیست کیروش اعتراض داشته و زمانبندی فیفا را می دانسته است!

 

این خواسته عجیب و غیرحرفه ای در حالی مطرح می شود که تمام استدلال و استناد قلعه نویی برای خواسته ش، تقویت روحی بازیکنان استقلال و تضعیف روحیه بازیکنان ذوب اهن بوده است! اما شاید بد نباشد استاد قلعه نویی کمی به سمت حرفه ای گری و فکر حرفه ای حرکت کند؛ آیا سرمربیان تیمهای معتبر اروپایی نیز به واسطه اینکه برخی بازیکنان در لیست نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ هستند و برخی نیستند، این موضوع را به بعد از فینال لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا موکول کرده اند؟   آیا مثلاً اگر شب گذشته تیته سرمربی تیم ملی برزیل لیست بازیکنانش برای جام جهانی را اعلام کرد، موجب تقویت روحیه فیرمینو و ویلیان و کاسیمیرو و کوتینیو شده است؟ و هزاران فوتبالیست برزیلی در سراسر جهان از اینکه در لیست نهایی حضور ندارند با افت روحی مواجه شدند؟ شاید هم کیروش استنلی با انگیزه حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ به ذوب آهن آمده و از اینکه نامش در لیست نهایی برزیل نبود اکنون با مشکل روحی مواجه شده است و ما خبر نداریم!

 

 

آقای قلعه نویی اگر نگوییم ۱۰۰ درصد، اما ۹۰ درصد لیست تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص است و حتی ترکیب ۲۳ نفره نیز از حالا تا حد زیادی معلوم است که با نگاهی به آن، نام هیچ بازیکنی از ذوب اهن که باید در لیست می بود و اکنون نیست دیده نمی شود. وقتی آنقدر لژیونر خوب در کشور وجود دارد که آقای گل لیگ و آقای پاس گل لیگ به تیم ملی دعوت نمی شوند، انتظار دارید مرتضی تبریزی و حسینی به تیم ملی دعوت شوند؟

 

رشید مظاهری از تیم شما همواره پای ثابت اردوی تیم ملی بوده که در لیست ۳۵ نفره حضور دارد و در ترکیب ۲۳ نفره نیز به احتمال فراوان حضور خواهد داشت.

 

امیدواریم کارلوس کیروش این درخواستهای مضحک قلعه نویی را پس از رفتن از کادر فنی تیم ملی برای دوستانش تعریف نکند چرا که به قدری خنده دار است که اصلا قابل تامل و فکر کردن هم نیست چه برسد که قلعه نویی یک هفته تمام بر روی آن انرژی بگذارد و مانور بیهوده دهد.

 

همه بازیکنان دعوت شده از استقلال در اردوهای قبلی حضور داشتند و اینطور نبوده که به یکباره به تیم ملی دعوت شوند و از خوشحالی پر در بیاورند و با روحیه مضاعف در دیدار باشگاهی خود به میدان بروند و حتی از همین حالا خط خوردن ۲-۳ بازیکن استقلالی از لیست ۳۵ نفره نیز واضح است. بازیکنی مثل استیون بیت آشور که به یکباره از لیست ۳۵ نفره سر در آورد شاید از خوشحالی پر در آورده باشد اما بازیکنان داخلی و حتی دیگر لژیونرها همگی می دانستند در این لیست حضور دارند و حتی بسیاری از بازیکنان ذوب آهن هم می دانستند در لیست ۳۵ نفره جایی ندارند؛ پس این شلوغ کاری بیهوده معنایی ندارد جناب قلعه نویی…

 

شباهت بازی کیروش استنلی به دیه گو کاستا

تماشاچی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • tvahn ۱ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۲:۲۰ بعد از ظهر

    سیرکی بنام فوتبال ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید