کد خبر:20897
پ
Rising shot نوراللهی را فقط در PES 2019 می توانید ببینید

Rising shot نوراللهی را فقط در PES 2019 می توانید ببینید

دو تیم پرسپولیس و الجزیره در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی نفسگیر در نهایت با حساب ۲-۱ به سود پرسپولیس به اتمام رسید؛ در ادامه به برخی اتفاقات این بازی پر افت و خیز می پردازیم.   هایلایت و خلاصه بازی پرسپولیس و […]

دو تیم پرسپولیس و الجزیره در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی نفسگیر در نهایت با حساب ۲-۱ به سود پرسپولیس به اتمام رسید؛ در ادامه به برخی اتفاقات این بازی پر افت و خیز می پردازیم.

 

هایلایت و خلاصه بازی پرسپولیس و الجزیره

 

 

Rising shot نوراللهی را فقط در PES 2019 می توانید ببینید

 

 

 

هواداران پرسپولیس در این بازی برای اولین بار استادیوم آزادی را پر کردند تا جو وحشتناکی برای بازیکنان عمدتاً جوان الجزیره به وجود آید؛ بازی همانطور که پیش بینی میشد با حملات و فشار پرسپولیس شروع شد اما دفاع چند لایه الجزیره و عجله مهاجمین پرسپولیس در زدن ضربات آخر مانع از باز شدن دروازه الجزیره در نیمه اول شد؛ در این نیمه داور بازی از کنار یک پنالتی واضح به سود پرسپولیس گذشت تا بار روانی زیادی به روی پرسپولیسی ها ایجاد کرده باشد.

 

بازی در نیمه دوم از سوی پرسپولیس پر فشارتر آغاز شد و این تیم به طور واضحی قصد داشت در همان ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم به گل برتری دست یابد و برای این منظور سه بازیکن در محوطه جریمه حریف قرار داده بود و از چپ و راست برای انها توپ ارسال می شد که فرصتها یکی پس از دیگری از دست می رفت تا اینکه در دقیقه ۶۳ احمد نوراللهی با ضربه ای که مشابه ان را تنها در PES 2019 می توان دید(Rising shot) به زیبایی دروازه الجزیره و علی خسیف را که حسابی با وقت کشی هایش به روی مغز و اعصاب پرسپولیسی ها رفته بود، باز کرد و ورزشگاه آزادی منفجر شد؛ پس از این گل بود که برانکو در تاکتیکی عجیب تیمش را به عقب برد و این موضوع باعث شد تا تیم نه چندان مطرح الجزیره جسارت جلو آمدن پیدا کند و در تنها جمله جدی بر روی دروازه پرسپولیس تا آن دقیقه از بازی با حرکتی ترکیبی با شوتی از راه دور به سادگی دروازه پرسپولیس را باز کنند تا بازی بار دیگر برای پرسپولیس سخت شود.

 

Rising shot نوراللهی را فقط در PES 2019 می توانید ببینید

 

پس از این گل برانکو هر چه در چنته داشت رو کرد و رو به بازی مستقیم آورد و شایان مصلح بلندقامت را به زمین بازی فرستاد تا از ضربات سر او استفاده کنند. اما در ۲۰ دقیقه پایانی بازی علی خسیف دروازه بان الجزیره به فوق ستاره این تیم تبدیل شده بود و توپهای عجیبی را دفع می کرد اما در نهایت در دقیقه ۹۰ ، با اثر گذاری شایان مصلح بر روی توپ ارسالی ، سید جلال حسینی مانند یک سوپرمن و فرشته نجات با ضربه ای محکم تور دروازه الجزیره را برای دومین بار لرزاند تا بار دیگر ورزشگاه آزادی غرق در شادی شود. اما باز هم این پایا نکار نبود و نزدیک بود در دقایق پایانی بازی پرسپولیسی ها روی شوت کات دار علی مبخوط دروازه شان باز شود و بیرانوند اینبار یک گل به خودی تلخ در آسیا به نام پرسپولیس ثبت کند که خوشبختانه این توپ به گل تبدیل نشد و این بازی با حساب ۲-۱ به سود پرسپولیس به پایان رسید تا دو تیم به تساوی ۴-۴ دست پیدا کنند اما پرسپولیس به واسطه گل زده در خانه حریف از این مرحله صعود کند.

 

 

 

نکات بازی :

 

  • بسیاری از هواداران پرسپولیس و حتی پیشکوستان این تیم نگران سبک بازی پرسپولیس با مربیگری برانکو هستند به طوری که فرشاد پیوس نیز در آنتن زنده شبکه ۳ این نگرانی را از بازی ضعیف پرسپولیس مقابل تیمی که حرفی برای گفتن نداشت، ابراز کرد؛ پرسپولیس اگر سبک بازی خود را عوض نکند بدون شک اتفاقی بدتر از آنچه در مقابل الهلال در یک چهارم نهایی فصل قبل برایش رخ داد شاید مقابل الدحیل یا السد برایش رخ دهد. چرا که این تیم در بازی مقابل السد در تهران نیز بازی قابل قبولی از خود به نمایش نگذاشت و با اقبال بلند توانست این تیم را شکست دهد؛ در همین بازی نیز تیم حریف دو بار بر روی دروازه پرسپولیس حاضر شد که یکبار به گل رسید و دیگری را نیز نزدیک بود بیرانوند به گل تبدیل کند! (گل به خودی)

 

  • ضعف بیرانوند در درون دروازه پرسپولیس قابل کتمان نیست و مربیان پرسپولیس می ابیست هر چه زودتر فکری به حال این موضوع بکنند.
تماشاچی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • فرشاد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / ۲:۱۶ بعد از ظهر

    اینا اخرش ابرو فوتلال ایرانو مببرن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید