5 عیب لامبورگینی هوراکان که رانندگان از آن متنفرند

5 عیب لامبورگینی هوراکان که رانندگان از آن متنفرند
لامبورگینی هوراکان بدون تردید یکی از بهترین مدلهای سالهای اخیر کمپانی معروف لامبورگینی است اما این موضوع دلیل نمی شود که هوراکان را بی عیب و نقص بدانیم و این ماشین نیز مثل تمام ماشینهای دیگر در بازار، دارای معایبی است که در ادامه به 5 مورد از آزار دهنده ترین این موارد می پردازیم؛ ما را با مطلب 5 عیب لامبورگینی هوراکان که رانندگان از آن متنفرند همراهی کنید.
 

ورود به بخش اخبار و مطالب خودرویی

 

5 عیب لامبورگینی هوراکان که رانندگان از آن متنفرند

 
عیب لامبورگینی هوراکان
 
 
  1. با این ماشین نمی توان در روزهای بارانی رانندگی کرد

 
یکی از ابرادات اساسی که به لامبورگینی هوراکان وارد است، شیشه عقب آن است که اولاً در زوایه ای نامناسب طراحی شده و دید خوبی به راننده در آینه نمی دهد دوما اینکه اگر قصد رانندگی با این ماشین در هوای بارانی و نمناک را دارید باید از استفاده از آینه عقب خداحافظی کنید چرا که به محض شروع باران، شیشه عقب مه آلود می شود و شفافیت خود را از دست می دهد و این اتفاق حتی با گرم کن هایی که در این ماشین تعبیه شده نیز رفع نمی شود.
 

2.  محل قرارگیری LCD دوربین عقب ماشین در بدترین جای ممکن است

 
اگر یکبار لامبورگینی هوراکان را سوار شده باشید حتما تایید می کنید که برای دیدن صفحه نمایش دوربین عقب ماشین باید سر خود را از حالت نرمال به اطراف تکان دهید چرا که LCD مذکور درست پشت فرمان قرار گرفته و راننده هیچ دیدی در حالت عادی ندارد و برای دیدن آن باید حرکات عجیبی انجام دهد.
 

3. عمیق نبودن کنسول مرکزی برای جاگذاری وسایل

 
یکی از بدترین طراحی های ممکن در مدلهای مدرن ماشینها در کنسول مرکزی لامبورگینی هوراکان دیده می شود به طوری که فضایی که برای قرار دادن وسایلی مثل موبایل کیف پول و ... در نظر گرفته شده اصلا عمق ندارد و وقتی شما در حال پیچیدن هستید تمام وسایل به زیر پایتان می ریزد و وای به حال راننده ای که بخواهد در حال حرکت، گوشی که زیر پایش افتاده را بردارد!
 

4. فضای صندوق عقب بسیار کم است

 
در حالی که افزایش فضای صندوق عقب در ماشینهای مدرن به یک اپشن جذاب برای خریداران تبدیل شده در کمال تعجب شاهد این هستیم که در لامبورگینی هوراکان تنها 150 فوت مکعب فضا در قسمت بار تعبیه شده که اگر دو عندوانه بزرگ در ان قرار دهیم به سادگی پر می شود! البته فضای کوچکی در پشت صندلی های عقب برای قرار دادن چمدان ها تعبیه شده اما کافی به نظر نمی رسد.
 

5. تکان اولیه در حالت رانندگی در مود sport

 
البته این مورد یک نقص برای هوراکان نیست و سلیقه شخصی افراد است اما افرادی که دوست دارند در حالت sport این ماشین با آن برانند در تغییر حالت ماشین از عادی به sport دچار یک لرزش ریز در ابتدای این تغییر حالت می شوند.
 
کلیپ تصویری 5 عیب لامبورگینی هوراکان
 
 
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

اخیش خدارشکر هوراکان نخریدیم چقده عیب داره این ماشین

پاسخ دادن
user

آقا چرا عیب رو ماشین به این خوبی میذاری . هیچ چیشم بد نیست

پاسخ دادن