کلیپ ویژه تولد دیوید بکهام محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال | تماشاچی

کلیپ ویژه تولد دیوید بکهام محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال

کلیپ ویژه تولد دیوید بکهام محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال
امروز در تقویم فیفا بسیاری از ستارگان فوتبال ثبت شده است که یکی از معروف ترین آنها دیوید بکهام است؛ به همین مناسبت کلیپی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که حتماً خاطرات زیادی را برایتان زنده خواهد کرد.
 

عکسهای دیوید بکهام و خانواده 

 

کلیپ ویژه تولد دیوید بکهام محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال

 
کلیپ ویژه تولد دیوید بکهام محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال
 
دیوید بکهام در عصر قبل از انفجار شبکه های اجتماعی و اینترنت فوتبال بازی کرد و بدون اینستاگرام و فیسبوک و توییتر در زمان خود یکی از معروفترین و گرانقیمت ترین بازیکنان فوتبال جهان بود؛ او که به واسطه ضربات کات دار معروفش همواره زبانزد بود در تیم منچستریونایتد رویایی زیر نظر الکس فرگوسن چهره شد و پس از ان به رئال مادرید پیوست و رئال کهکشانی را با حضور ستارگانی همچون زیدان، فیگو، رونالدو نازاریو، روبرتو کارلوسف رائول، مورینتس و گوتی و ... ساخت و به افتخارات زیادی با این تیم رسید؛ او سپس راهی آث میلان و پاری سن ژرمن و لیگ MLS آمریکا شد و از دنیای فوتبال خداحفظی کرد؛ به جرات می توان گفت که پس از نسل او بود که ستارگانی همچون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو فرصت عرض اندام پیدا کردند. فرضتی که گسترش شبکه های اجتماعی نیز در دامن زدن به افزایش شهرت و محبوبیت این دو فوق ستاره فوتبال جهان بی تاثیر نبوده است؛ با این وجود به جرات می توان گفت که با اختلاف زیاد، دیوید بکهام همچنان محبوبترین سلبریتی تاریخ فوتبال جهان به شمار می رود؛ سلبریتی جذابی که شرکتهای تبلیغاتی حاضر بودند هر اندازه که او بخواهد برایش پول خرج کنند. او که از ظاهر و تیپی آراسته برخوردار است همواره در معرض دید هواداران و طرفداران جوان فوتبال قرار داشت و دارد و حتی در این سن و سال نیز همچنان قادر است به هر مکانی که پای می گذارد، آنجا را از هیجان منفجر کند شاید حتی بیشتر از رویارویی هواداران با مسی و رونالدو!
 
تاریخ تولد دیوید بکهام
 
دیوید بکهام را شاید بتوان تنها بازیکن فوتبال جهان دانست که با بیشترین ستاره های هم نسل خود هم تیمی بوده است او در منچستریونایتد با نفراتی همچون روی کین، پل اسکولز، رایان گیگز، فابین بارتز و.... هم تیمی بوده در رئال مادرید هم که در بالا اشاره شد با چه بازیکنان مشهوری هم تیمی بوده، در آث میلان نیز با بازیکنانی همچون شوچنکو، سیدروف، کافو نستا، مالدینی، پیرلو و ... در پاری سن ژرمن نیز با زلاتان ابراهیمویچ دورانی را گذرانده و در مجموع شاید تنها بازیکنی در جهان فوتبال باشد که با بیشترین فوق ستاره فوتبال در زمان خودش هم بازی بوده است.
 
نکته جالب اینکه کریستیانو رونالدو پس از رفتن بکهام از منچستریونایتد وارث شماره 7 معروف او شد و اتفاقاً مثل او پس از منچستریونایتد به رئال مادرید منتقل شد.
 
در ادامه این مطلب نگاهی خواهیم داشت به گلهای به یاد ماندنی دیوید بکهام در دوران حرفه ای فوتبالش در تیمهای مختلف و تیم ملی انگلستان. پیشنهاد میکنیم این ویدئوی جذاب را از دست ندهید.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

FARSHAD

بی نظیره بکهام