6 آپشن فورد Gt که هر راننده ای را فراری می دهد!

6 آپشن فورد Gt که هر راننده ای را فراری می دهد!
شاید برایتان عجیب باشد که در عصر خودروهای جدید و مدرن، آپشنهایی در این ماشین ها تعبیه شود که رانندگان از آنها متنفر باشند؛ اما در ادامه قصد داریم به 6 آپشن بد در ماشین فورد GT 6 اشاره کنیم که هر راننده ای را اذیت می کند و از کمپانی فورد بعید بود چنین اشتباهاتی در طراحی این ماشین داشته باشند؛ در ادامه این مطلب به 6 آپشن فورد Gt که هر راننده ای را فراری می کند، توجه فرمایید.
 

مجله جهان منهای فوتبال 

 

6 آپشن فورد Gt که هر راننده ای را فراری می دهد!

 
6 آپشن فورد Gt که هر راننده ای را فراری می کند!
 
 
  1. دنده عقب در ماشینهای 6 دنده بسیار ساده است  به سادگی دسته دنده را به سمت چپ و سپس عقب حرکت می دهیم و ماشین در وضعیت حرکت به عقب قرار میگیرد اما دنده عقب در فورد Gt بسیار سفت و سخت است و نیاز به هر دو دست برای تعویض آن است.
  2. یکی دیگر از اشکالات اساسی و عجیب فورد Gt دید نداشتن این ماشین است به طوری که محفظه پشت، به طور کامل دید راننده برای عقب را گرفته و آینه های این ماشین نیز دید خوبی از عقب به راننده نمی دهند.
  3. و اما ترسناکترین ویژگی فورد Gt گیوتین سیار ان است به طوری که اگر افراد بلند قامت یا بالای 6 فوت سوار این ماشین شوند، در هنگام بستن در باید سر خود را کج کنند و اگر اینکار را نکنند، به ناگهان گردنشان بین بدنه و در گیر میکند که احتمال آسی دیدن راننده بسیار زیاد است.
  4. اگزوز این ماشین در ارتفاع بسیار پایینی قرار گرفته که سواری با این ماشین را در بسیاری از خیابانها و جاده ها سخت می کند و تنها می توانید در جاده هایی که هیچ دست اندازه ندارند با آن برانید.
  5. اگر یکبار سوار این ماشین شده باشید، در هنگام پیاده شدن متوجه سختی پیاده شدن از آن می شوید
  6. و اما سخت ترین بخش این ماشین، جدا کردن قسمت پشت ماشین است که اگر تنها باشید نمی توانید اینکار را انجام دهید و حتما نیاز به دو نفر برای اینکار است.
 
کلیپی از این آپشنهای فاجعه در زیر اماده کرده ایم که می توانید تماشا کنید:
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

عجب معاوضه با یه پراید مشکی مدل 83 فنی سالم

پاسخ دادن