زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان + تریلر | تماشاچی

زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان + تریلر

زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان + تریلر
مجموعه فرار از زندان را حتما به یاد دارید؛ مایکل اسکوفیلد و دوستانش در 5 فصل قبلی توانستند از زندانهای مختلف جان سالم به در ببرند اما به نظر می رسد، داستان آزادی آنها هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است چرا که مسئولین فاکس خبر شگفت انگیزی را برای علاقه مندان به این سریال هیجان انگیز دادند چرا که قرار است فصل ششم این سریال نیز به روی آنتن برود و در فصل ششم شاهد این هستیم که جان آبروزی که در اپیزودهای قبلی به نظر می رسید کشته شده، همچنان زنده است و اتفاقات جدیدی با توجه به این موضوع رخ خواهد داد. در ادامه این مطلب توجه شما را به زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان و تریلری از آن جلب می نماییم.
 

 

تریلر جدید سریال فرار از زندان 6

 

اخبار نقل و انتقالات ایران 98/99

 

پخش زنده فوتبال خارجی

   

لیست بهترین فیلم های سال 2019 به همراه تریلر

 

واکنش تند سحر قریشی به شوخی جنسی شهریاری با او

 
 
 

زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان

 
تاریخ انتشار فصل 6 فرار از زندان + تریلر
 
سارا وینکالی در مورد سری جدید فرار از زندان گفت که قرار است اینبار تا فصل 9 این سریال ساخته شود و علاوه بر فصل 6، علاقه مندان به سریال فرار از زندان شاهد 3 فصل دیگر هم خواهند بود.
پیشتر قرار بود این سریال در همین فصل 5 به پایان برسد و نویسنده آن اعلام کرد دیگر ایده ای برای ادامه ماجرا ندارد و اگر فرد خلاقی می تواند این داستان را ادامه دهد و سناریوی جدیدی برای آن بنویسد، این سریال ادامه پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد یک نویسنده خلاق توانسته اینکار را انجام دهد و نه یک فصل بلکه 4 فصل دیگر به این سریال جذاب اضافه کند و تا فصل 9 سریال فرار از زندان ساخته خواهد شد.
 
عکس فرار از زندان 6
 
در فصل 6 سریال فرار از زندان مایکل اسکوفیلد، سارا تانکردی و پسر مایکل نقش محوری داستان را بر عهده دارند و شخصیتهایی همچون سینوت، تی بگ، سوکره و شبا و لینکولن باروز در آن حضور دارند. گفته می شود بهار سال آینده فصل ششم روانه بازار خواهد شد.
 

تریلر فصل ششم فرار از زندان 

 

 
 

هنوز جزئیات دقیقی از قصه داستان به بیرون درز نکرده و تنها تریلرهای از بخشهایی که قرار است در فصل ششم استفاده شود، منتشر شده است که علاقه مندان به این سریال مهیج را همچنان منتظر زمان پخش این سریال نگه می دارد اما بر طبق شنیده ها، قرار است از اوایل پائیز پخش سری جدید این سریال جذاب روی انتن برود.
 

بلیط چارتر ارزان

 

خرید بلیط هواپیمای ارزان

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

دانا

حاجی اینکه سریال لجندس اف تومورو هس

محمد

سلام رسما سرکاریم دیگه خب بگین نمیسازن هرجا میری نوشته پخش سریال پاییز ۹۸ دی ماه داره تموم میشه هنوز یه تریلر یا تیزر واقعی ازش نیومده داستانش که معلوم نیس خبر ها هم که ........ حالا هم که زده فروردین ۹۹ این سریال نه تریلر داده بیرون نه داستان داره نه ..... چجوری تا دوماه دیگه پخش میشه خدایی اگه نمی سازن با خبر الکی نرید رو مخ مردم

arya

یکی بگه جان ابروزی زنده هست چجوری میگید زنده هست

محمد

جان آبروزی تو فصل یک مرد شاید منظور از آبروزی پسرش (دکا آبروزی) که تو فصل ۵ وارد داستان میشه

محمد

تو فصل اول اسکافیلد یه کتاب (یا مجله) میندازه تو راه آب هواخوری زندان و بعدش یه قو کاغذی میندازه تو راه آب درمانگاه و بعد قو کاغذی از تو راه آب میره گیر میکنه به اون کتابه (یا مجله) کسی میدونه چرا این کار را میکنه؟؟ فصل اول فک کنم قسمت ۱ یا ۲ هست

محمد

آقا این فک نکنم تریلر فرار از زندان باشه این مال یه فیلم دیگس که مثل فرار از زندانه من قبلا دیدم اینو

رضا

به قول یک کاربر از وقتی این سریال رو دیدم کلا سریالهای دیگه رو دوست ندارم ببینم .جالب میشه وقتی دوباره از اول بشینی نگاه کنی خیلی چیزا رو خوب خوب متوجه نمیشی دفعه اول...معرکه است این سریال

هانا

خیلی سریال عالی ای هس.و اینکه بعضیا میگن ک فصل پنجش خوب نبود.چرا خوب نبود ؟درسته ک نسبت ب چار فصل قبلی خوب نبود اما بازم جذاب بود و کلی ایده هیجان انگیز داشت.بیصبرانه منتظر فصل ششم هستیم:))

احسان

به نظرم.سریالی بود که واقعا حساس و دیدنی بود..این سریال تنها سریالی هست که هرچثدر نگاهش کنی ازش سیر نمی شی..