زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان + تریلر

زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان + تریلر
مجموعه فرار از زندان را حتما به یاد دارید؛ مایکل اسکوفیلد و دوستانش در 5 فصل قبلی توانستند از زندانهای مختلف جان سالم به در ببرند اما به نظر می رسد، داستان آزادی آنها هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است چرا که مسئولین فاکس خبر شگفت انگیزی را برای علاقه مندان به این سریال هیجان انگیز دادند چرا که قرار است فصل ششم این سریال نیز به روی آنتن برود و در فصل ششم شاهد این هستیم که جان آبروزی که در اپیزودهای قبلی به نظر می رسید کشته شده، همچنان زنده است و اتفاقات جدیدی با توجه به این موضوع رخ خواهد داد. در ادامه این مطلب توجه شما را به زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان و تریلری از آن جلب می نماییم.  

 

تریلر جدید سریال فرار از زندان 6

 

اخبار نقل و انتقالات ایران 98/99

 

پخش زنده فوتبال خارجی

 
 

لیست بهترین فیلم های سال 2019 به همراه تریلر

 

واکنش تند سحر قریشی به شوخی جنسی شهریاری با او

     

زمان پخش فصل 6 سریال فرار از زندان

  تاریخ انتشار فصل 6 فرار از زندان + تریلر   سارا وینکالی در مورد سری جدید فرار از زندان گفت که قرار است اینبار تا فصل 9 این سریال ساخته شود و علاوه بر فصل 6، علاقه مندان به سریال فرار از زندان شاهد 3 فصل دیگر هم خواهند بود. پیشتر قرار بود این سریال در همین فصل 5 به پایان برسد و نویسنده آن اعلام کرد دیگر ایده ای برای ادامه ماجرا ندارد و اگر فرد خلاقی می تواند این داستان را ادامه دهد و سناریوی جدیدی برای آن بنویسد، این سریال ادامه پیدا خواهد کرد که به نظر می رسد یک نویسنده خلاق توانسته اینکار را انجام دهد و نه یک فصل بلکه 4 فصل دیگر به این سریال جذاب اضافه کند و تا فصل 9 سریال فرار از زندان ساخته خواهد شد.   عکس فرار از زندان 6   در فصل 6 سریال فرار از زندان مایکل اسکوفیلد، سارا تانکردی و پسر مایکل نقش محوری داستان را بر عهده دارند و شخصیتهایی همچون سینوت، تی بگ، سوکره و شبا و لینکولن باروز در آن حضور دارند. گفته می شود بهار سال آینده فصل ششم روانه بازار خواهد شد.  

تریلر فصل ششم فرار از زندان 

 
   
هنوز جزئیات دقیقی از قصه داستان به بیرون درز نکرده و تنها تریلرهای از بخشهایی که قرار است در فصل ششم استفاده شود، منتشر شده است که علاقه مندان به این سریال مهیج را همچنان منتظر زمان پخش این سریال نگه می دارد اما بر طبق شنیده ها، قرار است از اوایل پائیز پخش سری جدید این سریال جذاب روی انتن برود.  


دانلود سریال لجندز اف تومارو (Legends of tomorrow)

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

دوستان عزیزی که مثل خودم عاشق فرار از زندان هستید خواهش میکنم یک نفر خبر دقیق از فصل 6 بزاره دارم دیوونه میشم یه سایت میگه به زودی یه سایت میگه پشیمون شدن از ساختن فصل 6 از اون طرف سکانس لو رفته اومده ازش از این طرف میگن تیزرش مال یه فیلم دیگه س خواهشا هرکس خبر دقیق داره بگه دارم دیوونه میشم

پاسخ دادن
user

لامصب بسازین ۶رو

پاسخ دادن
user

لامصب بسازین ۶رو

پاسخ دادن
user

بهترین سریال که دیدم دلم میخوادتوفصل شش یک چیزجدید باشه واتفاقایه تکراری نیفته .همین وگرنه من کاری به نویسندشم ندارم.وامیدوارم هرچه سریع ترازشبکه تماشا پخش شود.

پاسخ دادن
user

پس چی شد ۲ سال گزشت

پاسخ دادن
user

عالیه کاشکی صدای بازیگران مثل 5فصل قبلی باشه

پاسخ دادن