خبر بهبود مصدومیت محمد صلاح در پست اینستاگرامش | تماشاچی

خبر بهبود مصدومیت محمد صلاح در پست اینستاگرامش

خبر بهبود مصدومیت محمد صلاح در پست اینستاگرامش
پس از نمایش دلچسب لیورپول مقابل مغرورهای منچسترسیتی و شکست 3-0 سیتی زن ها مقابل قرمزهای آنفیلد، خبری نگران کننده برای هواداران لیورپول کام آنها را برای پیروزی دلچسب مقابل قهرمان لیگ برتر تلخ کرد؛ مصدومیت محمد صلاح بدترین خبری بود که می شد بعد از بازی به هواداران لیورپول داد.
 
 

خبر بهبود مصدومیت محمد صلاح در پست اینستاگرامش

 
 
مصدومیت محمد صلاح
 

مشاهده اخبار باشگاه لیورپول

 
 
در جریان بازی جذاب لیورپول و منچسترسیتی، دو بازیکن این تیم به نام های امره جان و محمد صلاح مصدوم شدند که خبری نگران کننده برای هواداران این تیم برای دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود.
 
اما با گذشت حدود 48 ساعت از بازی، محمد صلاح در پستی اینستاگرامی هواداران لیورپول را خوشحال کرد؛ او با انتشار عکسی از وضعیت پای خود و مراحل درمانی و فیزیوتراپی که انجام میدهد به آنها اعلام کرد که برای بازی مشکلی ندارد و به تشخیص پزشکان تنها برای احتیاط بیشتر در لیازی این هفته لیورپول مقابل اورتون در گودیسون پارک به میدان نخواهد رفت اما برای دیدار برگشت مقابل منچسترسیتی مشکلی برای بازی نخواهد داشت.
 
 
عکس فیزیوتراپی محمد صلاح
 
از طرف دیگر، سایت باشگاه لیورپول اعلام کرد که مصدومیت امره جان جدی است و او به بازی برگشت این تیم مقابل منچسترسیتی نمی رسد.
 
محمد صلاح مصری که با انتشار عکسهایش در حال تلاوت قرآن در حین پرواز، حسابی خبرساز شده است به یکی از محبوبت ترین چهره های شهر لیورپول تبدیل شده به طوری که هواداران این تیم حاضرند به خاطر او مسلمان شوند.
 
 

تماشا کنید؛ غافلگیر شدن هواداران نوجوان لیورپول در حین گزارش بازی

 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

FARSHAD

تبریک به امید حذف دکل