کد خبر:16356
پ
صحبتهای برانکو پس از برد الوصل (۲)

برانکو: تجربه ام می گوید تیم ۹ امتیازی صعود می کند

تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین هفته از لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ توانست با حساب ۱-۰ حریف اماراتی خود را که در شرایط خوبی نیز به سر نمی برد با حساب ۱-۰ شکست دهد و با نه امتیاز در رده دوم جدول گروه C قرار گیرد. در ادامه به صحبتهای پس از بازی برانکو ایوانکویچ […]

تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین هفته از لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ توانست با حساب ۱-۰ حریف اماراتی خود را که در شرایط خوبی نیز به سر نمی برد با حساب ۱-۰ شکست دهد و با نه امتیاز در رده دوم جدول گروه C قرار گیرد. در ادامه به صحبتهای پس از بازی برانکو ایوانکویچ توجه فرمایید.

 

صحبتهای برانکو پس از برد الوصل در بازی برگشت 

 

صحبتهای برانکو پس از برد الوصل

برانکو ایوانکویچ بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در نشست خبری گفت: قبل از هرچیزی باید بگویم از این برد خرسندم. بازی مهمی را بردیم و این برد برای صعود ما خیلی مهم بود. از هواداران ممنون هستم و این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم و این برد عیدی به هواداران بود.

 

بازی سختی بود که با استفاده از فرصت‌هایمان پیروز شدیم

وی افزود: بازی سختی بود و باید در این مسابقه از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم که این کار را هم انجام دادیم. به دلیل همزمانی با شب عید آن را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم.

 

الوصل در امارات خوب بوده و در لیگ قهرمانان بد

برانکو در مورد تیم الوصل گفت: الوصل تیم خوبی در امارات است، اما در لیگ قهرمانان خوب نتیجه نگرفته است. آن‌ها چند مصدوم داشتند و نتوانستند به موفقیت برسد آن‌ها مقابل السد مستحق باخت نبودند.

 

تجربه آسیایی‌ام می‌گوید که تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته بودید تیمی که ۹ امتیاز بگیرد صعود می‌کند و آیا پرسپولیس صعود کرده است، اظهار داشت:من درآسیا تجربه دارم و معمولا تیمی با ۹ امتیاز صعود می‌کند اکنون ما ۹ امتیاز گرفته‌ایم، ولی صدرصد صعود نکرده‌ایم، ولی تجربه من می‌گوید تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند.

 

نوروز را به ایرانی‌ها به ویژه پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه پیامی برای ایرانی‌ها دارید گفت: به همه مردم ایران نوروز را تبریک می‌گویم. به خصوص به هوادران پرسپولیس عید نوروز را تبریک می‌گویم. ما امروز هدیه بزرگی به هواداران دادیم. خوشحالیم که آن‌ها را شاد کردیم و قهرمانی در لیگ برتر را هم در پیش داریم و برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

 

ممانعت ناظر AFC برای ارائه سوال‌های جدید از برانکو

خبرنگاران قصد داشتند بازهم از برانکو سوال بپرسند که ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به افشین پیروانی اعلام کرد اگر نشست بیشتر ادامه پیدا کند پرسپولیس جریمه می‌شود که در این لحظه نشست به پایان رسید.

 

برنامه بازیهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید