کد خبر:16303
پ
دو پنالتی جنجالی در بازی رفت و برگشت استقلال و العین

دو پنالتی جنجالی در بازی رفت و برگشت استقلال و العین

بازی رفت و برگشت استقلال و العین به نوعی جنجالی ترین بازیهای دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۸ به حساب می آیند به طوری که داوران مالزیایی و هنگ کنگی با اشتباهات خود، در نتیجه بازیها تاثیر گذار بودند.   دو پنالتی جنجالی در بازی رفت و برگشت استقلال و العین   […]

بازی رفت و برگشت استقلال و العین به نوعی جنجالی ترین بازیهای دور گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۱۸ به حساب می آیند به طوری که داوران مالزیایی و هنگ کنگی با اشتباهات خود، در نتیجه بازیها تاثیر گذار بودند.

 

دو پنالتی جنجالی در بازی رفت و برگشت استقلال و العین

 

در بازی رفت استقلال و العین، داور مالزیایی با اشتباهات خود دو پنالتی بی مورد را برای العینی ها گرفت و موجب از دست رفتن پیروزی برای استقلالی ها شد که تصویر یکی از پنالتی ها بحث برانگیز را در زیر می بینید.

 

 

در بازی برگشت استقلال و العین نیز این داور هنگ کنگی بود که اشتباهاتش را تکرار کرد و یک پنالتی بحث برانگیز اینبار به سود استقلال گرفت؛ خطایی که در ابتدا به طور مشخصی بیرون محوطه رخ داد و اینکه بازیکن العین ضربه ای به فرشید اسماعیلی وارد نکرد و اسماعیلی با یک دایو هنرمندانه از داور یک پنالتی حساس گرفت.

 

 

 

با این حساب به نظر می رسد، کنفدراسیون فوتبال آسیا اکنون می تواند مدعی شود که اشتباهات داوری در دو بازی رفت و برگشت یکسان بوده و هیچ تیمی نفع و ضرر خاصی از این اشتباهات نکرده است.

 

بررسی شانس صعود یا حذف استقلال از گروهش در اسیا

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید