کد خبر:16212
پ
تهدید استقلال

تهدید استقلال توسط فاکتور X در بازی العین

استقلال در شرایطی آماده بازی حساس فردا با العین امارات می شود که هیجان این بازی به طور فزاینده ای برای بازیکنان استقلال افزایش یافته است و این موضوع را می توان از مصاحبه های تمامی ارکان باشگاه استقلال و پیشکوستان استقلال به خوبی دریافت.   تهدید استقلال توسط فاکتور X در بازی العین   […]

استقلال در شرایطی آماده بازی حساس فردا با العین امارات می شود که هیجان این بازی به طور فزاینده ای برای بازیکنان استقلال افزایش یافته است و این موضوع را می توان از مصاحبه های تمامی ارکان باشگاه استقلال و پیشکوستان استقلال به خوبی دریافت.

 

تهدید استقلال توسط فاکتور X در بازی العین

 

تهدید استقلال

 

نمونه این اظهارات و هیجان کاذب را پیشتر در تیم پرسپولیس و قبل دربی ۸۶ شاهد بودیم که سرپرست، پیشکسوتان،بازیکنان، هواداران و … این تیم همگی سخن از جشن قهرمانی در پایان بازی زدند و یک برد آسان مقابل استقلال را تصور کردند و با این نیت به استادیوم آمدند اما همین موضوع باعث تشدید استرس بازیکنان پرسپولیس شد و در زمین بازی نتوانستند حتی ۳۰ درصد از عملکرد واقعی خود را به معرض نمایش بگذارند و در نهایت همین هیجان و استرس کاذب قبل بازی که توسط خود مسئولین پرسپولیس به تیمشان وارد شده بود، سبب باخت این تیم شد.

 

اکنون نیز در آستانه بازی حساس استقلال و العین شاهد این هستیم که به واسطه داوری ضعیف، داور مالزیایی در بازی رفت، صحبتهایی از جنس کری بین مسئولین دو تیم رد و بدل شده و این موضوع ناخواسته منجر به این مورد شده که مسئولین، بازیکنان و هواداران استقلال، جملگی سخن از انتقام و یک برد قاطع و … بزنند و گویی خیالشان از برد فردا راحت است و تنها بر روی تعداد گلها شک دارند! اتفاقی که اصلا برای استقلال خوب نیست و این موضوع بدون شک فشار روانی را بر روی استقلالی های بیشتر می کند چرا که اگر نتوانند در مقابل ۸۰ هزار تماشاگر خودی در نیمه اول به گل زودهنگام برسند، آنگاه کار برای جمع کردن وضعیت روحی استقلالی ها بسیار سخت خواهد شد چرا که آنها ناخواسته و بی جهت، قبل از بازی، انتظارات را از خود بالا برده اند.

 

از طرف دیگر، یک عامل استرس زای دیگر در بازی فردای استقلال و العین وجود دارد و آن، ترس همه هواداران، بازیکنان و مسئولین استقلال از پرتاب ترقه یا نارنجک و یا لیزر انداختن بر روی صورت بازیکنان حریف است به طوری که این مورد آنقدر مهم بوده که وینفرد شفر نیز از هواداران خواهش کرده این موارد را فراموش کنند.

 

در هر صورت به نظر می رسد، استقلالی ها در همان مسیری گام بر می دارند که چند هقته قبلف پرسپولیسی ها در دامش افتادند: فاکتور X فوتبال همان غرور کاذبی است که به سراغ بازیکنان یک تیم می آید؛ همان غروری که پاری سن ژرمن را زمینگیر رئال مادرید کرد، یا لیورپول را اسیر منچستریونایتد نه چندان قدرتمند کرد …

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید