لیست کامل برندگان اسکار 2018 | تماشاچی

لیست کامل برندگان اسکار 2018

لیست کامل برندگان اسکار 2018
مراسم اسکار 2018 که از ساعت 4:30 به وقت تهران آغاز شده، هنوز به پایان نرسیده و اعلام جوایز ادامه دارد، در ادامه توجه شما را به لیست کامل برندگان اسکار 2018 جلب می نماییم.
 
 

لیست کامل برندگان اسکار 2018

 
لیست کامل برندگان اسکار 2018
 
 
 

Best supporting actor

Willem Dafoe, The Florida Project Woody Harrelson, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Richard Jenkins, The Shape of Water Christopher Plummer, All the Money in the World

Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – WINNER!

 

بهترین نقش مکمل: سم راکول برای بازی در فیلم بیلبوردهای بیرون ابینگ، میسوری


Best makeup and hair

Darkest Hour - WINNER! Victoria & Abdul

Wonder

بهترین گریم:  فیلم واندر


Best costume design

Beauty and the Beast  Darkest Hour Phantom Thread - WINNER! The Shape of Water Victoria & Abdul

 

بهترین طراحی لباس: تهدید خفاش


Best documentary

Abacus: Small Enough to Jail Faces, Places (Visages, Villages) Icarus - WINNER! Last Men in Aleppo Strong Island

بهترین مستند: ایکاروس


Best sound editing

Baby Driver Blade Runner 2049 Dunkirk – WINNER! The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین صدابرداری: دانکرک


Best production design

Beauty and the Beast Blade Runner 2049 Darkest Hour Dunkirk The Shape of Water - WINNER!

 

بهترین طراحی صحنه: حالت آب


Best foreign language film

A Fantastic Woman – WINNER! The Insult Loveless On Body and Soul The Square

 

بهترین فیلم خارجی: یک زن فوق العاده


Best supporting actress

Mary J Blige, Mudbound Allison Janney, I, Tonya – WINNER! Lesley Manville, Phantom Thread Laurie Metcalf, Lady Bird

Octavia Spencer, The Shape of Water

 

بهترین هنرپیشه مکمل زن: آلیسون جنی برای بازی در فیلم من، تونیا


Best animated short

Dear Basketball – WINNER! Garden Party Lou Negative Space Revolting Rhymes

بهترین انیمیشن کوتاه: بسکتبال عزیز


Best animated film

The Boss Baby The Breadwinner Coco – WINNER! FerdinandLoving Vincent

 

بهترین فیلم کارتونی: کوکو


Best visual effects

Blade Runner 2049 – WINNER Guardians of the Galaxy Vol 2 Kong: Skull Island Star Wars: The Last Jedi War for the Planet of the Apes

 

بهترین جلوه های بصری: تیغ نورد 2049


Best editing

Baby Driver Dunkirk – WINNER! I, Tonya The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مونتاژ: دانکرک


Best documentary short

Edith+Eddie Heaven Is a Traffic Jam on the 405 – WINNER! Heroin(e) Knife Skills

Traffic Stop

بهترین مستند کوتاه: ترافیک وحشتناک در بهشت در جاده 405

 

Best live action short

DeKalb Elementary The Eleven O’Clock My Nephew Emmett The Silent Child – WINNER! Watu Wote/All of Us

 

بهترین فیلم کوتاه اکشن: بچه ساکت


Best original screenplay

The Big Sick  Get Out Lady Bird The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کستینگ: بیمار بزرگ

Best cinematography

Blade Runner 2049- winner Darkest Hour Dunkirk Mudbound The Shape of Water

 
 

بهترین سینماتوگرافی: تیغ نورد 2049


Best score

Dunkirk Phantom Thread The Shape of Water- winner Star Wars: The Last Jedi- Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین امتیاز:حالت آب


Best song

Mighty River, Mudbound The Mystery of Love, Call Me by Your Name Remember Me, Coco-winner Stand Up for Something, Marshall This Is Me, The Greatest Showman

 

بهترین موسیقی متن: کوکو


Best director

Paul Thomas Anderson, Phantom Thread Guillermo del Toro, The Shape of Water Greta Gerwig, Lady Bird Christopher Nolan, Dunkirk Jordan Peele, Get Out

بهترین کارگردانی: گیرمو دل تورو (فیلم حالت آب)

Best actor

Timothée Chalamet, Call Me By Your Name Daniel Day-Lewis, Phantom Thread Daniel Kaluuya, Get Out  Gary Oldman, Darkest Hour-winner Denzel Washington, Roman J Israel, Esq

 
بهترین بازیگر مرد: گری اولد من (برای بازی در فیلم سیاه ترین ساعت)

Best actress

Sally Hawkins, The Shape of Water  Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri-winner Margot Robbie, I, Tonya Saoirse Ronan, Lady Bird Meryl Streep, The Post

 
بهترین بازیگر زن: فرانسس مک دورمند برای بازی در فیلم سه بیلبورد خارج ابینگ ، میسوری

Best picture

Call Me by Your Name Darkest Hour Dunkirk Get Out Lady Bird Phantom Thread The Post The Shape of Water-winner

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 
بهترین فیلم: حالت آب
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه