اسامی برندگان اسکار 2019 در بخش های مختلف

اسامی برندگان اسکار 2019 در بخش های مختلف
سایت دراپ بال قصد دارد به منظور سهولت در اطلاعرسانی سریع برای برخی از کاربران که به پخش زنده مراسم اسکار 2019 دسترسی ندارند، این مراسم 90 دقیقه ای را راس ساعت 4:30 بامداد دوشنبه 14 اسفند به صورت زنده و لایوبلاگ پوشش دهد؛ شما کاربران عزیز می توانید اسامی برندگان اسکار 2019 را در سریعترین زمان ممکن در همین صفحه مشاهده نمایید. با دراپ بال همراه باشید.
 
برندگان اسکار 2018
 

*** کافیست برای اطلاع از آخرین اخبار و اتفاقات این رویداد بزرگ سینمای جهان، در لحظه برگزاری مراسم اسکار 2018، این صفحه را رفرش کنید.

 
 
 
 

لیست شبکه های پخش زنده مراسم اسکار 2018 در سراسر جهان

 
 

نامزدهای حوایز اسکار 2018

 

برندگان اسکار 2019 چه کسانی خواهند بود؟ 

 
برندگان اسکار 2018
تکمیلی: برندگان نهایی اسکار 2018 به شرح زیر هستند، لیست به روز می شود:
 

Best supporting actor

Willem Dafoe, The Florida Project Woody Harrelson, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri Richard Jenkins, The Shape of Water Christopher Plummer, All the Money in the World

Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – WINNER!

 

بهترین نقش مکمل: سم راکول برای بازی در فیلم بیلبوردهای بیرون ابینگ، میسوری


Best makeup and hair

Darkest Hour - WINNER! Victoria & Abdul

Wonder

بهترین گریم:  فیلم واندر


Best costume design

Beauty and the Beast  Darkest Hour Phantom Thread - WINNER! The Shape of Water Victoria & Abdul

 

بهترین طراحی لباس: تهدید خفاش


Best documentary

Abacus: Small Enough to Jail Faces, Places (Visages, Villages) Icarus - WINNER! Last Men in Aleppo Strong Island

بهترین مستند: ایکاروس


Best sound editing

Baby Driver Blade Runner 2049 Dunkirk – WINNER! The Shape of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین صدابرداری: دانکرک


Best production design

Beauty and the Beast Blade Runner 2049 Darkest Hour Dunkirk The Shape of Water - WINNER!

 

بهترین طراحی صحنه: حالت آب


Best foreign language film

A Fantastic Woman – WINNER! The Insult Loveless On Body and Soul The Square

 

بهترین فیلم خارجی: یک زن فوق العاده


Best supporting actress

Mary J Blige, Mudbound Allison Janney, I, Tonya – WINNER! Lesley Manville, Phantom Thread Laurie Metcalf, Lady Bird

Octavia Spencer, The Shape of Water

 

بهترین هنرپیشه مکمل زن: آلیسون جنی برای بازی در فیلم من، تونیا


Best animated short

Dear Basketball – WINNER! Garden Party Lou Negative Space Revolting Rhymes

بهترین انیمیشن کوتاه: بسکتبال عزیز


Best animated film

The Boss Baby The Breadwinner Coco – WINNER! FerdinandLoving Vincent

 

بهترین فیلم کارتونی: کوکو


Best visual effects

Blade Runner 2049 – WINNER Guardians of the Galaxy Vol 2 Kong: Skull Island Star Wars: The Last Jedi War for the Planet of the Apes

 

بهترین جلوه های بصری: تیغ نورد 2049


Best editing

Baby Driver Dunkirk – WINNER! I, Tonya The Shape of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مونتاژ: دانکرک


Best documentary short

Edith+Eddie Heaven Is a Traffic Jam on the 405 – WINNER! Heroin(e) Knife Skills

Traffic Stop

بهترین مستند کوتاه: ترافیک وحشتناک در بهشت در جاده 405

 

Best live action short

DeKalb Elementary The Eleven O’Clock My Nephew Emmett The Silent Child – WINNER! Watu Wote/All of Us

 

بهترین فیلم کوتاه اکشن: بچه ساکت


Best original screenplay

The Big Sick  Get Out Lady Bird The Shape of Water Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کستینگ: بیمار بزرگ

Best cinematography

Blade Runner 2049- winner Darkest Hour Dunkirk Mudbound The Shape of Water

 
 

بهترین سینماتوگرافی: تیغ نورد 2049


Best score

Dunkirk Phantom Thread The Shape of Water- winner Star Wars: The Last Jedi- Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

بهترین امتیاز:حالت آب


Best song

Mighty River, Mudbound The Mystery of Love, Call Me by Your Name Remember Me, Coco-winner Stand Up for Something, Marshall This Is Me, The Greatest Showman

 

بهترین موسیقی متن: کوکو


Best director

Paul Thomas Anderson, Phantom Thread Guillermo del Toro, The Shape of Water Greta Gerwig, Lady Bird Christopher Nolan, Dunkirk Jordan Peele, Get Out

بهترین کارگردانی: گیرمو دل تورو (فیلم حالت آب)

Best actor

Timothée Chalamet, Call Me By Your Name Daniel Day-Lewis, Phantom Thread Daniel Kaluuya, Get Out  Gary Oldman, Darkest Hour-winner Denzel Washington, Roman J Israel, Esq

 
بهترین بازیگر مرد: گری اولد من (برای بازی در فیلم سیاه ترین ساعت)

Best actress

Sally Hawkins, The Shape of Water  Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri-winner Margot Robbie, I, Tonya Saoirse Ronan, Lady Bird Meryl Streep, The Post

 
بهترین بازیگر زن: فرانسس مک دورمند برای بازی در فیلم سه بیلبورد خارج ابینگ ، میسوری

Best picture

Call Me by Your Name Darkest Hour Dunkirk Get Out Lady Bird Phantom Thread The Post The Shape of Water-winner Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 
بهترین فیلم: حالت آب
.........................................................................................................................................................

در فاصله کمتر از یک روز تا برگزاری مراسم اسکار ۲۰۱۸، نشریه ورایتی برندگان مهم‌ترین جایزه سال سینمای جهان را پیش‌بینی کرده است؛ در ادامه با دراپ بال برای گمانه زنی در مورد برندگان اسکار 208 همراه باشید.

 
 

برندگان نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز چهارم مارس (بامداد دوشنبه ۱۴ اسفند) در ۲۴ شاخه گوناگون در حالی اعلام می‌شوند که فیلم «شکل آب» به کارگردانی «گیلرمو دل‌تورو» با نامزدی در ۱۳ شاخه پیشتاز است و فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ» ساخته «مارتین مک‌دونا» در ۹ شاخه و درام جنگی «دانکرک» به کارگردانی «کریستوفر نولان» نیز در ۷ شاخه شانس کسب جایزه دارد.
 

در شاخه بهترین فیلم؛ امسال شاهد یکی از سخت‌ترین رقابت‌ها در چند سال اخیر هستیم. شاید فیلمی که می‌تواند شگفتی‌ساز باشد «دانکرک» درام جنگی ساخته «کریستوفر نولان» باشد اما این فیلم در جوایز سینمایی بویژه در لس‌انجلس کمتر از انتظار ظاهر شده است.
 

از سوی دیگر «سه بیلورد خارج از میزوری» پس از کسب جوایز از انجمن کارگردانان آمریکا، جوایز بفتا و گلدن گلوب از شانس خوبی برخوردار است اما ماهیت فیلم که مخاطبانش را نیز به دو دسته تقسیم کرده، می‌تواند در رای نهایی اعضای آکادمی نیز موثر باشد.
 

دو فیلم «برو بیرون» و «لیدی برد» هر دو فیلم‌های دوست‌داشتنی هستند که انتظار می‌رود عملکرد خوبی داشته باشند اما در این میان فیلم «شکل آب» با توجه به قدرتش در شاخه‌های فنی و تحسین انجمن کارگردانان و تهیه‌کنندگان، شانس اصلی این شاخه محسوب می‌شود.
 
 

«گیلرمو دل‌تورو» که برای ساخت فیلم «شکل آب» موفق به کسب جایزه بهترین کارگردانی از اغلب انجمن‌های سینمایی، گلدن گلوب و بفتا شده، ظاهرا از پیش جایزه بهترین کارگردانی اسکار را نیز برای خود کنار گذاشته است و اگر یک تهدید غیرمنتظره برای او متصور باشیم «کریستوفر نولان» برای فیلم «دانکرک» خواهد بود، اما آن طور که از تجارب جوایز اسکار در چند سال اخیر می‌توان پیش‌بینی کرد این است که در شاخه کارگردانی تقریبا همه چیز طبق روال معمول پیش می‌رود و امسال نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.
 

در شاخه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد، «گری اُلدمن» بخت اصلی محسوب می‌شود که برای بازی در نقش «وینستون چرچیل» در فیلم «تاریک‌ترین ساعت» از سایر رقبایش فاصله گرفته است. «تیموثی شالمی» (مرا به نامت صدا کن)، «دنیل دی‌لوئیس« (ماجرای فانتوم)و «دنزل واشنگتن» (رومن جی) دیگر نامزدهای این شاخه هستند.
 
در شاخه بهترین بازیگر نقش اصلی زن، همچون چند سال اخیر رقابت بیشتری حاکم است اما «فرانسس مک‌دورماند» برای بازی در فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری» که طرفداران قابل توجهی نیز دارد، راحت‌ترین انتخاب برای رای‌دهندگان است، پس انتظار آن را داشته باشید. «سیرشا رونان» بازیگر فیلم «لیدی برد» دومین شانس این شاخه محسوب می‌شود و «سلی هاوکینز» برای بازی صامت خود می‌تواند شگفتی‌یاز باشد.
 
در شاخه نقش مکمل مرد نیز «سم راکول» همبازی «مک‌دورماند» به تدریج خود را پیشتاز این شاخه نشان داده اما «ویلم دفو» برای فیلم «پروژه فلوریدا» نیز مورد توجه بسیاری از منتقدین است و رقیب اصلی «راکول» است. در شاخه نقش مکمل زن نیز نقش‌آفرینی«الیسون جنی» در فیلم «من، تانیا» با کسب جوایز انتخاب منتقدین، گلدن گلوب، انجمن بازیگران و بفتا، بخت اصلی محسوب می‌شود.
 
در شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی که رای‌ دادن برای همه اعضای آکادمی اسکار آزاد است، فیلم لبنانی «توهین» به کارگردانی «زیاد دویری» اخیرا توجهات بیشتری را به خود جلب کرده اما هنوز فیلم شیلیایی «یک زن شگفت انگیز» شانس اصلی کسب جایزه است که از مدت‌ها پیش خود را در اندازهای یک مدعی جدی معرفی کرده است.
 
«در جسم و روح» (مجارستان)، «بی‌عشق» (روسیه) و «میدان» (سوئد) دیگر نامزدهای قدرتمند این شاخه هستند که می‌توانند معادلات رو به هم بریزند.
 
پیش‌بینی کامل برندگان نودمین جوایز اسکار از نگاه نشریه واریتی در زیر آمده است:
 
** بهترین فیلم بلند/ شکل آب
** بهترین کارگردانی /گیلرمو دل‌تورو (شکل آب)
** بهترین بازیگر نقش اول مرد/ گری اُلدمن (تاریک‌ترین ساعت)
** بهترین بازیگر نقش اول زن/ فرانسس مک‌دورماند (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)
** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد/ سم راکول (سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ)
** بازیگر نقش مکمل زن/ الیسون جنی (من تانیا)
** بهترین فیلم غیرانگلیسی/ یک زن شگفت‌انگیز (شیلی)
** بهترین فیلم‌نامه اقتباسی/ مرا به نامت صدا کن
** بهترین فیلم‌نامه اصلی/ سه بیلبورد خارج از میزوری اِبینگ
** بهترین مستند بلند/ ایکاروس
** بهترین انیمیشن بلند/ کوکو
** بهترین تدوین/ دانکرک
** بهترین موسیقی متن/ شکل آب
** بهترین ترانه/ بزرگترین شومن
** بهترین فیلم‌برداری/ بلیدرانر ۲۰۴۹
** بهترین طراحی لباس/ ماجرای فانتوم،
** بهترین مستند کوتاه/ قهرمان زن
** بهترین چهره‌آرایی/ تاریک‌ترین ساعت
** بهترین طراحی تولید/ شکل آب
** بهتری تدوین صدا/ دانکرک
** بهترین صداگذاری/ دانکرک
** جلوه‌های ویژه بصری/ بلیدرانر ۲۰۴۹
** بهترین فیلم کوتاه/ مدرسه ابتدایی دکالب
** بهترین انیمیشن کوتاه/ بسکتبال دوست‌داشتنی
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

نازی

خدا کنه نیکول کیدمن برنده بشه