معمای سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج؛ 6 نفر ناشناس چه کسانی هستند؟

معمای سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج؛ 6 نفر ناشناس چه کسانی هستند؟
با وجود گذشت چند ساعت از سقوط هواپیمای شرکت آسمان هنوز فهرست کامل مسافران و کرو پرواز این هواپیما منتشر نشده است.
 

معمای سقوط هواپیمای پرواز تهران یاسوج

 
در شرایطی که از صبح امروز اعلام شد این پرواز ۶۶ سرنشین داشته که ۶۰ نفر آن‌ها مسافر و ۶ نفر جزو کرو پرواز بودند، هنوز فهرست کامل اسامی این سرنشینان اعلام نشده است.
 
در فهرستی که از ساعات ابتدایی اعلام شد، نام ۶ نفر کرو پرواز و ۵۴ مسافر اعلام شده و همچنان هویت ۶ نفر از مسافران این هواپیما اعلام نمی‌شود.
 
پیگیری خبرنگار ایسنا از سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نشان می‌دهد که با وجود پییگیری‌های انجام شده هنوز شرکت هواپیمایی آسمان به عنوان تنها نهادی که اسامی دقیق را در اختیار دارد، فهرست ۶۶ سرنشین را ارائه نکرده و هنوز اطلاع دقیقی از شرایط آن‌ها وجود ندارد.
 
شایعات جدیدی نشان می‌دهد که احتمال زنده بودن یکی از این ۶۶ نفر سرنشین به دلیل سوار نشدن وی به هواپیمای سقوط کرده وجود دارد و ۶۵ نفر در هواپیما حاضر بوده‌اند که البته هنوز از سوی هیچ یک از نهادهای رسمی این خبر تایید نشده است.
 
ناگفته پیداست این اقدامات شائبه بر انگیز تنها گمانه زنی های اشتباه در مورد این سانحه هوایی را افزایش خواهد داد و این اقدام هواپیمایی آسمان، دور از رفتار حرفه ای تلقی نمی شود؛ هم اکنون در فضای مجازی انبوهی از شایعات در مورد هواپیما ربایی، بمب گذاری در هواپیما و هویت مشکوک 6 نفر از سرنشینان این هواپیما در حال دست به دست شدن است که همه این موارد می تواند با یک شفاف سازی ساده، از بین برود مگر اینکه واقعاً قضیه چیز دیگری بوده باشد!
 
جزییات بیشتر از ساعات ابتدایی وقوع حادثه تا تایید نهایی و اسامی مسافرین
منبع : تماشاچی

نظرات