مسلمان شدن هواداران لیورپول توسط محمد صلاح!

مسلمان شدن هواداران لیورپول توسط محمد صلاح!
امروز در خبرهای داغ رسانه های انگلیسی داشتیم که تب علاقه به محمد صلاح در لیورپول و مرسی ساید آنقدر بالا رفته که علاقه مندان یا بهتر بگوییم، شیفتگان این بازیکن مسلمان اعلام کرده اند در صورت تداوم گلزنی او تا پایان فصل، به دین اسلام گرایش پیدا می کنند!
 
محمد صلاح که از خصوصیات منحصر به فردی در بازی اش بهره می برد، دارای شخصیت کاریزماتیکی نیز است به طوری که هواداران لیورپول جدای از نمایش خیره کننده صلاح برای تیمشان، شیفته شخصیت او شده اند و از او به عنوان یک شخصیت قابل احترام در لیورپول یاد می شود.
 

مسلمان شدن هواداران لیورپول توسط محمد صلاح

 

 
از آنجاییکه محمد صلاح مسلمان است، علاقه هواداران لیورپول به او به حدی زیاد شده که قصد دارند با استمرار درخشش او مسلمان شوند.
بعد از دیدار هفته قبل برابر پورتو که با درخشش صلاح و گل دیدنی او در پرتغال همراه بود، هواداران لیورپول با سر دادن شعاری اعلام کردند اگر درخشش محمد صلاح ادامه پیدا کرده و او باز هم موفق به گلزنی شود، ما هم مسلمان خواهیم شد.
پیارا پاوار، مدیر اجرایی یوفا در مبارزه با نژاد پرستی در این خصوص به واشنگتن پست گفت: "این اولین بار است شاهد وجود چنین واکنش مثبت و تحسین آمیزی در خصوص مسائل مذهبی هستیم."
 
حرکت دیدنی محمد صلاح ستاره مصری لیورپول
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه