کد خبر:13905
پ
-۹۷۲۰۵

آمار ، اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی

پرسپولیس در اولین بازی آسیایی خود در لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۸ توانست با نتیجه ۳-۰ و با ارائه یک بازی حساب شده تیم نسف قرشی را در هم بکوبد. در ادامه به آمار ، اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی توجه فرمایید؛ با دراپ بال همراه باشید.   آمار ، اطلاعات و گلهای […]

پرسپولیس در اولین بازی آسیایی خود در لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۸ توانست با نتیجه ۳-۰ و با ارائه یک بازی حساب شده تیم نسف قرشی را در هم بکوبد. در ادامه به آمار ، اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی توجه فرمایید؛ با دراپ بال همراه باشید.

 

آمار ، اطلاعات و گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی

 

پرسپولیس در حالی بازی مقابل نسف قرشی را در استادیوم آزادی شروع کرد که در ۷-۸ دقیقه اول، کمی جانب احتیاط را رعایت کرد و این تیم نسف قرشی بود که میانداری می کرد اما پس از اینکه پرسپولیسی ها متوجه شدند، نسف ان تیم قوی نیست که به بقیه تیمها ۵ گل می زد، موتور حمله پرسپولیس با حرکات وحید امیری، فرشاد احمدزاده، علیپور و منشا روشن شد و در ده دقیقه طوفانی ۲-۳ موقعیت گل حساس بر روی دروازه نسف ایجاد کردند که در نهایت با همین فشار توانستند گل اول بازی را باز هم بر روی سانتر دقیق وحید امیری و ضربه سر استادانه گادونی منشا به ثمر برسانند.

 

پس از این گل، کلیشه همیشگی پرسپولیس رعایت شد و این تیم عقب نشست و در ضد حملات، باز هم می توانست با علیپور و منشا صاحب گل شود که این اتفاق نیفتاد. نکته مهم پس از گل پرسپولیس، جلو آمدن نسف و خطرناک ظاهر شدن این تیم بر روی دروازه بیرانوند بود که نشان دادند تیم دست و پا بسته ای نیستند.

 

آمار نیمه اول بازی پرسپولیس و نسف قرشی

 

آمار بازی پرسپولیس و نسف

 

 

نیمه دوم این دیدارچندان با طراوت آغاز نشد وعلی رغم برتری نسبی پرسپولیس، اما موقعیت گل خاصی بر روی دروازه ها در ۱۵ دقیقه ابتدایی آن شاهد نبودیم که شاید این موضوع به تاکتیک برانکو بر میگشت که این تیم نیازی به آب و آتش زدن نداشت. سیستم پرسپولیس در نیمه دوم به ۱-۳-۲-۴ تغییر پیدا کرد و به نوعی سعی در کنترل جریان بازی در میانه میدان داشت. این روند ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۶ بر روی فرار سریع صادق محرمی، پاس گل زیبایی برای علی علیپور صادر شد و این بازیکن گلزن که به تازگی نیز به تیم ملی دعوت شده توانست اولین گل آسیایی خود را به ثمر برساند.

 

با این گل، نظم تیمی نسف قرشی از بین رفت و با بازیکنان این تیم با گامهایی لرزان به ادامه بازی پرداختند تا اینکه تنها ۵ دقیقه بعد در دقیقه ۷۱، باز هم علی علیپور هنرنمایی کرد و گل سوم را به زیبایی هرچه تمامتر به کنج دروازه نسف فرستاد تا کار نسف تمام شود.

 

آمار کل بازی پرسپولیس و نسف قرشی 

 

 

نکته ویژه این بازی، چارچوب شناسی علی علیپور بود که از ۳ ضربه در چارچوب، ۲ گل به ثمر رساند.

این بازی سومین بازی پیاپی بود که محسن مسلمان ۹۰ دقیقه بر روی نیمکت نشست.

 

جدول گروه پرسپولیس پس از بازیهای امروز 

 

 

فیلم گلهای بازی پرسپولیس و نسف قرشی

 

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید