کد خبر:13791
پ
Untitled-7

شکار لحظه تاسف برانگیز پوگبا پس از تعویض مقابل نیوکاسل

دیدار دو تیم منچستر یونایتد و نیوکاسل در حالی با حساب ۱-۰ به سود نیوکاسل به اتمام رسید که مورینیو در پایان بازی، دفاع نیوکاسل مقابل منچستر را حیوانی خواند! اما این تمام ماجرای بازی منچستر و نیوکاسل نبود بلکه پول پوگبا ستاره فرانسوی این تیم نیز تقریباً به سرنوشتی مشابه مارونه فلینی دچار شد […]

دیدار دو تیم منچستر یونایتد و نیوکاسل در حالی با حساب ۱-۰ به سود نیوکاسل به اتمام رسید که مورینیو در پایان بازی، دفاع نیوکاسل مقابل منچستر را حیوانی خواند! اما این تمام ماجرای بازی منچستر و نیوکاسل نبود بلکه پول پوگبا ستاره فرانسوی این تیم نیز تقریباً به سرنوشتی مشابه مارونه فلینی دچار شد و در حالی که بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود، بلافاصله پس از گل دقیقه ۶۵ مت ریچی برای نیوکاسل، در اقدامی عجیب از سوی مورینیو تعویض شد . شدت ناراحتی پوگبا در این لحظه به قدری بود که چیزی به گریه کردن او باقی نمانده بود و عکاسان نیز لحظه ناراحتی او از تعویضش را شکار کرده بودند.

 

 

حال باید دید مورینیو و رفتارهای عجیبش تا کی در این تیم دوام خواهند آورد چرا که با امتیازاتی که این تیم در هفته های اخیر از دست داده، به شدت توسط لیورپول و تاتنهام تهدید می شود و حتی این احتمال وجود دارد در پیان فصل، در بین ۴ تیم برتر لیگ جزیره نیز قرار نگیرند.

 

 

 

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید