حاتمی کیا : من فیلمساز وابسته نظام هستم!

حاتمی کیا : من فیلمساز وابسته نظام هستم!
صحبتها و حاشیه های فراوانی که در مورد فیلم به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا در چند روز گذشته وایرال شده بود، به روی سن هم کشیده شد و ابراهیم حاتمی کیا حسابی از خجالت رشیدپور، مجری برنامه هفت در آمد؛ او در انتقاد از رضا رشید پور اینطور عنوان کرد: افتخار می کنم فیلمساز وابسته نظام هستم!
 
 
بسیاری از اهالی سینما معتقد بودند فیلمهای حاتمی کیا با بودجه های رانتی ساخته می شوند و طبیعتاً جایزه هایی هم که او در جشنواره فجر می برد، از قبل تثبیت شده است!
 
 

حاتمی کیا : من فیلمساز وابسته نظام هستم!

 
فیلمساز وابسته
دراپ بال - ابراهیم حاتمی کیا بعد از دریافت سیمرغ گفت: ممنونم از محبت داوران عزیز. من «فیلمساز وابسته» و فیلمساز این نظامم. من افتخار می کنم از کسانی حرف می زنم که باورشان دارم. من سی سال است روی این سن می آیم و می روم. از سازمان اوج تشکر می کنم. آنها خیلی زحمت می کشند و باید نام سربازان گمنام امام زمان(عج) را به آنها داد. افتخار می کنم برای مدافعان حرم فیلم ساختم. افتخار می کنم از بچه های سپاه و حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم. بابت کارهایم پشیمان نیستم. اُف بر کسانی که «به وقت شام» را کمدی نامیدند. این نگاه واقعا زشت است برای این مملکت. اگر خانه سینما به محل کارآفرینی تبدیل شود، من کارآفرینم چراکه یک سال رزق به آنها رساندم. امثال رشیدپور این واژه ها را می سازند. حاج قاسم سلیمانی با دیدن فیلم من اشک ریخت.
 
از دیگر حواشی این دوره از جشنواره فجر این بود که هنگامی که حضار در روز گذشته متوجه کاندیداتوری پژمان جمشیدی برای دریافت سیمرغ شدند، شروع به خنده کردند که برای لحظاتی جو سالن تحت تاثیر قرار گرفت.
عجیبترین بخش این دوره از جشنواره فحر هم به اهدای دو جایزه در برخی بخش ها بود که هنوز علت آن از سوی هیئت داوران اعلام نشده است؛ البته بعضی جوایز جدید نیز اهدا شد که دریافت کنندگان آن، حتی اسم و عنوان این جایزه را هم نمی دانستند!
برای مشاهده مطلب صحبتهای متناقض رسول صدرعاملی در مورد جوایز جشنواره فجر بر روی لینک کلیک کنید.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

مثه اینه یکی با افتخار بگه من یه دزد بی شرفم جشنواره فجرو تبدیلش کردن به یه جشنواره دولتی

پاسخ دادن
user

در مورد آقای حاتمی کیا میشه گفت : رانت خالص

پاسخ دادن