محمدصلاح: الگوی من در فوتبال فرانچسکو توتی است

محمدصلاح: الگوی من در فوتبال فرانچسکو توتی است
محمد صلاح در یک مصاحبه طولانی با روزنامه مارکای اسپانیا در مورد شرایط خودش و اتفاقاتی که در گذشته برایش رخ داده صحبت کرد؛ در اداه به بخشی از این مصاحبه می پردازیم.
 
محمد صلاح فرانچسکو توتی بهترین بازیکنی است که من بازی او را دیده ام و از اینکه در رم با او بازی کردم، افتخار می کنم؛ الگوی فوتبالی من فرانچسکو است چرا که در هر زمینه ای برترین است.
 
من در انتخاب چلسی عجله کردم و نتوانستم در این تیم در 6 ماه بازی انجام دهم و هماهنگی با محیط انگلیس برایم سخت بود و به همین دلیل برای کسب تجربه بیشتر و بازی به سری آ ایتالیا رفتم.
 
یورگن کلوپ قبل از پیوستنم به لیورپول با من صحبت کرد و شرایط را توضیح داد، این یک فرصت عالی برای من بود تا دوباره به انگلیس برگردم. من یکبار در چلسی حضور ناموفقی داشتم ولی با بازی در فیورنتینا و آث رم دوباره خودم را پیدا کردم و وقتی به پختگی لازم رسیدم، تصور کردم زمان بازگشتم به فوتبال جزیره فرا رسیده و در این زمینه ، یورگن کلوپ کمک زیادی به من کرد و به فرایند هماهنگ شدن من با تیم بسیار کمک کرد.
 
از اینکه رونالدو و زیدان از من تعریف کرده اند احساس غرور میکنم و آرزو دارم روزی بتوانم بازی در لالیگا را هم تجربه کنم اما زمان آن هنوز مشخص نیست.
منبع : تماشاچی

نظرات