انگیزه و هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری

انگیزه و هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری
لحظاتی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد، از قرار معلوم و بر طبق اظهار شاهدان عینی، یک نفر با قمه وارد محدوده نهاد ریاست جمهوری شده و از گیت دوم امنیتی نیز در حال عبور بوده است که با اخطار مامورین امنیتی نهاد ریاست جمهوری رو به رو شده است  اما این فرد به اخطارهای مأموران امنیتی توجه نکرده و مأموران ناچار به تیراندازی شدند. هنوز اطلاعات دقیقی از
هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری در دست نیست.
 
 
جزییات تیراندازی در محوطه نهاد ریاست جمهوری 
 
 
هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری

هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری

معاون امنیتی استانداری تهران درخصوص جزییات تیراندازی در اطراف نهاد ریاست‌جمهوری گفت: فردی در تلاش بود از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد. با تیراندازی ماموران حفاظت این فرد از ادامه مسیر باز می‌ماند و مصدوم می‌شود. در تلاش هستیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم. تا ساعاتی دیگر، هویت تیرانداز نهاد ریاست جمهوری به همراه عکس مهاجم به نهاد ریاست جمهوری را در همین خبر اعلام خواهیم کرد.
 
تکمیلی ...
 
همدانی معاون امنیتی استانداری تهران در گفت وگو با فارس، درخصوص جزئیات تیراندازی در اطراف نهاد ریاست‌جمهوری، اظهارداشت: فردی به حالت کفن‌پوش در تلاش بود از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد.
وی تصریح‌کرد: با تیراندازی مأموران حفاظت این فرد که سلاح سرد داشت، از ادامه مسیر باز می‌ماند و مصدوم می‌شود، در تلاشیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم.
هنوز از انگیزه این فرد اطلاعات دقیقی در دست نیست و به محض دریافت اطلاعات جدید، این خبر به روز خواهد شد.
 

منبع : تماشاچی

نظرات