کمیته مجازی باشگاه پرسپولیس فعال شد؟

کمیته مجازی باشگاه پرسپولیس فعال شد؟
امروز در حالی فضای مجازی صفحات منتسب به سرخابی ها پایتخت صحنه فحاشیها و جنگ جهانی سوم بود که به نظر می رسد نطفه این حواشی را باید در صحبتهای مهدی طارمی جستجو کرد! جایی که به کمیته مجازی باشگاه پرسپولیس اشاره کرد. همان کمیته ای که مامور جریان سازی و جوسازی له یا علیه بازیکن یا تیمی است.
 
کمیته مجازی باشگاه پرسپولیس
 

کمیته مجازی باشگاه پرسپولیس فعال شد؟

 
امروز مورخ 12 بهمن 96 ، شاهد حرکتی هماهنگ از سوی روزنامه خبرورزشی و پیروزی بودیم به طوری که با تقسیم وظایف، اولی دادگاه تشکیل داد، مهدی قائدی را محکوم کرد، حکمش را هم صادر کرد! 6 ماه تا 3 سال زندان در انتظار مهدی قائدی !!!  (این در حالی است که هنوز مشخص نشده که راننده چه کسی بوده و این روزنامه تنها بر مبنای حدس خود، اقدام به انتشار مطلبی سراسر خیالی و استناد به ماده قانونی کرده است!)
 
روزنامه پیروزی نیز در همین روز، به شکل عجیب و بی سابقه ای در تاریخ رسانه های ورزشی ایران با هتاکی به موسس باشگاه استقلال، جنگ لفظی شدیدی بین هواداران سرخابی در فضای مجازی ایجاد کرده که مطمئناً اثرات این حرکت در استادیومها و شعارهای آنها به زودی مشخص خواهد شد که چطور از خجالت هم در می آیند! نکته تاسف برانگیز ماجرا این است که هواداران  عمدتاً جوان سرخابیها  که نه موسس باشگاه استقلال، نه موسس باشگاه پرسپولیس را می شناسند بدون شناخت و اطلاعات کافی، تنها به سبب یک جرقه رسانه ای تحریک کننده، حسابی از خجالت هم  در فضای مجازی در آمدند و انواع و اقسام توهین ها را به موسسین این دو باشگاه نثار کردند.
 
سردبیر روزنامه پیروزی جناب قدوسی که اتفاقاً خواهرزاده آقای شریعتمداری معروف در روزنامه کیهان نیز هستند(!) احتمالاً خبرنگار اختصاصی به تختخواب تیمسار خسروانی فرستاده اند که از اسرار شخصی ایشان مطلع بودند و به خود اجازه داده اند آن را رسانه ای کنند چرا که در غیر اینصورت، به هیچ وجه ادعای این روزنامه که برخی از این ادعاها(اتهامات) به سبب مسائل اخلاقی غیر قابل انتشار هستند(!) به هیچ وجه قابل اثبات نیست و نبوده و تاکنون نیز صحبتی از آن در میان نبوده. حال چطور این روزنامه پس از مرگ تیمسار خسروانی به اسنادی در مورد اینکه ایشان داوران را برای برد تیم تاج (استقلال) در دربی ها توجیه میکرده جای سوال دارد!
 
ایشان اگر کمی مطالعات خود را بیشتر می کردند متوجه می شدند که بازی معروف 6 تایی که اکنون کل افتخارات باشگاه پرسپولیس به آن خلاصه می شود، در قبل از انقلاب و در زمان تیمسار خسروانی رخ داده و اگر قرار بر این بود داوری توجیه شده باشد در همین بازی خاص توجیه می شد!
 
در هر صورت، بد نیست وزارت ارشاد یا کمیته اخلاق و یا  یا هر نهاد مسئول دیگر فوراً به تخلفات و اتهامات بی اساس جریان رنگی که مهدی طارمی نیز به وجود آن اشاره کرد، ورود کند تا وضعیت فرهنگی استادیومهای ایران بیش از این بدتر نشود. وقتی شاهد این بی اخلاقی ها در رسانه های کشور باشیم، چه انتظاری از پاک شدن ورزشگاه ها از شعارهای تند داریم؟  این مطالب بی اساس و تحریک کننده، تنها هواداران دو تیم را به جان هم می اندازد و بس!
 
در نهایت، ماده قانونی برای پرداختن زیاد است و می توان به جای تخیلات و جریان سازی به ماده 74 آیین نامه فدراسیون فوتبال در مورد اعتراف آشکار علی اکبر طاهری در مورد دستکاری و جعل قرارداد مهدی طارمی پرداخته شود. این حرکات نخ نما شده دورانش گذشته!
 
ارسالی از طرف جمعی از هواداران استقلال
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

میثم تاجی

هرزنامه پیزوری باز خواب نما شده! هر روز اینا زنجیر پاره میکنن یه چرندی میگن ولی امروز دیگه وقاحتو تموم کردن