خاتمی: فضای مجازی سگ هار است

خاتمی: فضای مجازی سگ هار است
سید احمد خاتمی در سخنانی قابل تامل این بار فضای مجازی را سگ هار خطاب کرد و با اشاره به اینکه اگر این سگ هار رها شود، دوباره گاز خواهد گرفت در صدر اخبار جنجالی ایران قرار گرفت.
 

خاتمی: فضای مجازی سگ هار است

 
 
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: فرماندهی اغتشاشات اخیر، فتنه گران فضای مجازی بودند.
 
فضای مجاز سگ هار
حجت الاسلام والمسلمین سيد احمد خاتمي پس از پايان سومين نشست هیئت رئيسه مجلس خبرگان با کميسيون هاي داخلي اين مجلس در جمع خبرنگاران افزود: در اين جلسه علاوه بر هيات رئيسه مجلس خبرگان، روساي کميسيون ها هم حضور داشتند و درباره مسائلي که در کميسيون ها مطرح است بحث و گفتگو شد.
 
وي با بيان اين اينکه در اين نشست در دو محور گفتگو شد خاطر نشان کرد: محور اول گزارشي از مقدمات تشکيل هيات انديشه ورز بود، ما کارگروه هايي تشکيل داديم و در اين کارگروه ها کار مي شود و تاکنون بيش از 13 جلسه در اين زمينه تشکيل شده است.
سخنگوي هیئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري گفت: هيات انديشه ورز در اجلاس عمومي مجلس خبرگان رهبري و با حضور 88 نفر از اعضاي اين مجلس در اسفند ماه انتخاب خواهند شد و بعد از اينکه آيين نامه ها و راهکارها نوشته شد فعاليتشان را آغاز خواهند کرد.
 
خاتمي افزود: مسئله ديگر در خصوص مجلس خبرگان بود که پيرامون دو موضوع مطرح شد يکي مشکلات و اعتراضات مردم که بعضاً? اعتراضات به حق بود و مجلس خبرگان به عنوان نمايندگان اين مردم خود را موظف به پيگيري اين مطالبات حق مي داند و مسئله دومي که مطرح شد اين اغتشاشات بود که قطعا ضد انقلاب سوار بر اين موج شد و بايد با تدبير کاري کرد که ديگر اين حادثه اتفاق نيفتد.
وي با بيان اينکه در اين جلسه از همه کساني که در رفع اين غائله تلاش کردند به ويژه نيروي انتظامي تقدير شد گفت: براي آينده هم هشدار داده شد مراقب باشند که اصلا شيطنت هاي دشمنان شکل نگيرد.
 
خاتمي تصريح کرد: من به عنوان سخنگوي هيات رئيسه نمي توانم از اين نکته غلفت کنم که همه اعضاي جلسه از فضاي مجازي نگران بودند.
وي افزود: اعضاي مجلس خبرگان رهبري به صراحت اعلام کردند که فرماندهي اين اغتشاشات دست فتنه گران فضاي مجازي بود.
سخنگوي هیئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري گفت: فضاي مجازي سالم ، مطلوب و مورد علاقه است اما فضاي مجازي که تريبون بيگانگان است، سگ هار است و اگر اين سگ هار رها شود دوباره گاز خواهد گرفت و مسئولان بايد در اين عرصه مراقب باشند.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

کی سگ هاره تو یا فضای مجازی

پاسخ دادن