ضد حمله سنگین تلگرام با عرضه ارز دیجیتالی گرام (Gram)

ضد حمله سنگین تلگرام با عرضه ارز دیجیتالی گرام (Gram)
پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران، پاول دورف در توییت کوتاهی نوشت که در سه ماهه اول سال 2018، تلگرام مبتنی بر BlockChain خواهد شد و بنابراین غیرقابل فیلتر خواهد شد. حالا خبرهای جدیدی از ارائه ارز دیجیتال تلگرام پخش شده که سایتهای معتبر بین المللی به شکل کم سابقه ای به اخبار آن پرداخته اند. در ادامه به گزیده این اخبار در مورد ارز دیجیتالی گرام در دراپ بال توجه فرمایید.
 

 

اخبار هیجان انگیز از تلگرام و ارز دیجیتالی گرام (Gram)

 
▪️پلت فرم اختصاصی تلگرام که مبتنی بر BlockChain است با نام TON یا Telegram Open Network ارائه خواهد شد.
▫️تلگرام دیگر یک پیام رسان ساده نخواهد بود. در درون برنامه تلگرام امکان تبادل وارد ارز دیجیتال بصورت لحظه ای وجود خواهد داشت. (بدون وابستگی به هیچ بانک مرکزی در دنیا)
▪️سکه های اولیه تلگرام ICO یا Initial Coin Offering نام دارد که به نوعی پرده برداری از نسل سوم ارزهای دیجیتال خواهد بود!
 
▫️با توجه به اینکه این ارز دیجیتال در درون پیام رسان بصورت بسیار ساده قابل تبادل است پیش بینی می شود استقبال بسیار زیادی از آن صورت بگیرد.
▪️تلگرام در مرحله اول معادل 500 الی 600 میلیون دلار ICO را پیش فروش خواهد کرد که تخمین زده می شود ارزش واقعی آن چیزی بین 3 تا 5 میلیارد دلار باشد. با این حال این تخمین ها می تواند تا ماه مارس (زمان پیش فروش ICO) باز هم افزایش داشته باشد!)
 
▫️پیش فروش به این صورت انجام خواهد شد که ابتدا به خریداران عمده (همراه با تخفیف) ICO فروخته خواهد شد. زیرا ورود خریداران عمده باعث جلب اعتماد برای افرادی خواهد شد که در مبالغ کمتر تمایل به خرید دارند.
▪️در اولین مرحله از ارائه پیش فروشICO،خریداران عمده باید حداقل معادل 20 میلیون دلار آی سی کیو خرید کنند.
▫️کیف پول دیجیتال کاربران در نرم افزار تلگرام نگهداری خواهد شد.
 
▪️واحد پولی ارز رمزنگاری شده تلگرام با نام Gram شناخته خواهد شد که درون تلگرام بین کاربران قابلیت تبادل را خواهد داشت؛ پی ش بینی می شود ارزدیجیتالی گرام با استقبال شدید کاربران مواجه شود.
▫️تلگرام با حرکت خود به سمت BlockChain با یک تیر دو نشان می زند: اول اینکه دولتهایی مثل ایران دیگر قادر نخواهند بود با تصمیمات خود تلگرام را فیلتر کنند. دوم اینکه واحد پولی Gram به سرعت در میان کاربران رواج خواهد یافت. مثلا شما با خرید از فروشگاه محله خود بجای پرداخت اسکناس یا کشیدن کارت بانکی، می توانید از داخل تلگرام معادل گِرام را به حساب فروشنده در لحظه واریز کنید!(تنها با اسکن کردن یک کد QR ) این نوع تبادل پول هم اکنون در کشور چین با نرم افزار WeChat انجام می شود با این تفاوت که WeChat به شبکه بانکی چین متصل است اما گِرام یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده است و به هیچ مرکزی وابسته نیست! پیش بینی می شود این ارز به سرعت بین کاربران تلگرام رواج خواهد یافت!
 
▪️افراد Developer با استفاده از قابلیتهای فعلی تلگرام مانند Botها می توانند با ساخت روبات فروشنده اقدام به ایجاد فروشگاه و تبادل پول دیجیتال کنند. این ابزار برای Developerهای Botهای تلگرام بسیار تاثیرگذار خواهد بود!
▫️4 درصد از Gramهای قابل ارائه (معادل 200 میلیون Gram) برای تیم Developer تلگرام رزرو شده است.
?سایتهای معتبر دنیا به شکل ویژه ای در حال پیگیری اخبار ارز دیجیتال تلگرام هستند.
منبع : تماشاچی

نظرات