تکذیب ولوو در مورد پیشنهاد به حسین عطایی

تکذیب ولوو در مورد پیشنهاد به حسین عطایی
پس از اینکه در هفته گذشته حسین عطایی با حضور در برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور حسابی بر سر زبان ها افتاد و با نام نابغه ایرانی 10 ساله از او در فضای مجازی یاد شد و بلافاصله پس از آن عکس از او در ملاقات با آقای نوبخت منتشر شد و این ادعا که او حکم مشاور افتخاری محمدباقر نوبخت را نیز در دست دارد؛ برخی کاربران نسبت به ادعاهای حسین عطایی مبنی بر ثبت چندین اختراع و داشتن پیشنهاد از شرکت ولوو و تسلا واکنش نشان دادند و آنها را کذب دانستند. در ادامه سند تکذیب ولوو در مورد پیشنهاد به حسین عطایی که جواب ایمیلی از سوی مسئولین شرکت ولوو است آورده شده است.
 

تکذیب ولوو در مورد پیشنهاد به حسین عطایی

 
البته آگاهی از صحت و سقم ادعاهای حسین عطایی کار سختی نبود و با نگاهی به سایت اختراعات ایران متوجه شدیم که هیچ خبری از اختراعات او در این سایت نیست و در واقع اختراعی به نام ایشان ثبت نشده و از طرف دیگر نیز برخی کاربران با ارسال پیام هایی به شرکت ولوو و تسلا از آنها خواستار شفاف سازی در مورد این موضوع شدند که در جواب در کمال تعجب شاهد این بودیم که مسئولین ولوو ادعای حسین عطایی مبنی بر پیشنهاد ولوو به او را تکذیب کردند!
 

حال مشخص نیست هدف از حضور او در برنامه حالا خورشید و طرح آن ادعاها چه بوده و باید منتظر واکنش خود او و مسئولین برنامه حالا خورشید نسبت به حواشی به وجود آمده پیرامون این موضوع باشیم چرا که نوع دعوت از حسین عطایی و زمان این دعوت با توجه به برخی مسائل در کشور، شائبه برانگیز به نظر می رسد!
 
برای مشاهده فیلم مصاحبه حسین عطایی با برنامه حالا خورشید بر روی لینک کلیک کنید.
 
 
برای مشاهده بیوگرافی حسین عطایی و ادعاهای او بر روی لینک کلیک کنید.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

این صدا و سیما مارو خر فرض کرده فکر کرده ما با این اقازاده که برای تبلیغ اوردنش گول میخوریم دوستان این شخصیت کاملا دروغین هستش مگه میشه یه توله کانسپ دیزاینر خودرو باشه این حداقل باید ده سال درس خونده باشه بهترین مهندس های کشور کم کم حداقل ده سال دانشگاه رفتن این صدا و سیما جدی خیلی کلاه برداره همین نرم افزار تری دی مکس رو باید پنج سال بخونیش تا استاد بشی اگر راست نیگید یه برنامه زنده پخش کنید که این توله کار هاشو نشون بده از کجا معلوم که این حرف ها راسته؟؟ اصن شما راست میگید این اقا مخترع پهباد عمود پروتز سه وضعیتی هستش خب،این اختراع کو؟؟ چرا تو سایت اختراعات ایران پیدا نمیشه ؟ بله اینحا اقای دیالوگ نویس باید فکر میکرد که مردم دنبال حواشی میرن مگه میخاید به بچه حروف الفبا یاد بدید‌ واقا متاسفم براتون!!

پاسخ دادن
user

وقتی یه خانم بی استعدادی مثل سحر قریشی که دیپلم هم نداره اومد تو سینما هیچکس نگفت این از کجا اومده، هزارو یک آدم بی استعداد دیگه که هیچ مدرک تحصیلی ای هم ندارن دارن توی سینمای ایران فعالیت میکنن و کسب و کارهای دیگه رو هم به دست گرفتن. این بچه توی بدترین حالتش می دونه که شرکت تسلا در زمینه ی موتورهای برقی فعالیت داره... اطلاعاتی که ایشون توی نیم ساعت ارائه داد توی برنامه ی زنده رو هیچکدوم از بچه های شما ندارن. بچه ها دروغ نمیگن. همینجوری استعداد های کشورتون رو فراری میدین. کاری میکنید فردا که بزرگ شد دلش نخواد یه ثانیه هم توی این کشور بمونه.

پاسخ دادن
user

سحر خانم چیزای دیگش خوب بود که پسندیده شده میدونی که چی میگم وگر نه همه میدونن که استعدادی نداره ....

پاسخ دادن
user

برادر من اینا همشون دیالوگ دارن اخه مگه داریم یه بچه ده ساله مشاور نوبخت بشه من دخترم پنج سال جهش تحصیلی زد ولی گفتن باید به سن ۷ سال برسه وگرنه نمیتونه امتحان بده اون وقت این بچه ده ساله تونسته ۶ اختراع ثبت کرده؟؟

پاسخ دادن
user

منجلاب دروغ خروشان است آفتاب صدا و سیما درخشان است در این آخر زمان چه خندان است صدا و سیمای ما چنان نادان است باری همش عر عر کند به ..........

پاسخ دادن
user

سلام ب همه دوستان فهیم.من فقط با توجه ب تجربم و شناختی ک از صدا سیما بعنوان ی ابزار تبلیغاتی سراغ دارم مطمنم همچین ادعایی کاملا جعلی و ی زمینه آماده سازی برای شناساندن این آقازاده و جا انداختنش در جامعه است ک با ی هدف بلندمدت طراحی شده حالا کی و کجا قراره از این ربات دست ساز دولتی (حسین عطاایی) رونمایی بشه دیگه بستگی ب سناریو نویس داستان دارد.ی نمونه کوچک مثال میزنم مهندسی از کرج مخترع موتور ماشین با انرژی آب بجای بنزین است ک هر موتور ماشینی رو فقط با نیم میلیون تومان تبدیل ب آبسوز میکنه یبار دعوتش نکردن ولی کانالهای دنیا پخشش کردن (توی گوگل یا تلگدام سرچ کنید)اونوقت این آقازاده رو با چ نیتی اوردن تو جامعه دارن محبوبش میکنن خدا داند؟

پاسخ دادن
user

سایت اختراعات ایران را چطوری جستجو کردید در اینجا با اسم شخص نمیشه جستجو کرد کهS

پاسخ دادن
user

http://ip.ssaa.ir/Patent/Search.aspx برو تو این سایت

پاسخ دادن
user

کلمات کلیدی که آقای عطایی در مورد اختراعاتشون گفتن رو سرچ کردیم. از جمله اختراع پهپاد عمود پرواز سه وضعیتی ، شناور رزمی تندرو ، ریموت چندکاره

پاسخ دادن
user

گمج اون پایین نوشته جستجوی پیشرفته روی اون کلیک کن تا با اسم هم بتونی توش سرچ کنی ... امثال تو با چنین ای کیویی باعث میشن صدا و سیما همه رو مثل تو فرض کنه .

پاسخ دادن