زمان پخش سری جدید بازی تاج و تخت (فصل 8) اعلام شد

زمان پخش سری جدید بازی تاج و تخت (فصل 8) اعلام شد
تاریخ شروع پخش فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» به صورت رسمی اعلام شد. در ادامه مطلب به زمان پخش سری جدید بازی تاج و تخت فصل هشتم، توجه فرمایید.
 

زمان پخش سری جدید بازی تاج و تخت

زمان پخش سری جدید بازی تاج و تخت
به گزارش فیلم نگاه و به نقل از ورایتی، با اعلام شروع فیلمبرداری فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» در سال 2018، پیش‌بینی می‌شد پخش این مجموعه در سال 2019 از سر گرفته شود اما دست‌اندرکاران این سریال تا دیروز در این مورد رسما بیانیه‌ای صادر نکرده بودند.
 
شبکه اچ‌بی‌او که پخش این سریال حماسی ـ تخیلی را بر عهده دارد، اعلام کرد: "فصل هفتم «بازی تاج و تخت» از سال 2019 به روی آنتن خواهد رفت."
 
فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی تابستان گذشته پخش شد و هوادارانش باید تا یک و سال اندی دیگر برای دیدن ادامه آن صبر کنند. پیش از این هم اعلام شده بود فصل پایانی این سریال کوتاه‌تر از دیگر فصول بوده و شامل شش قسمت خواهد شد.
 
سوفی ترنر بازیگر این سریال، در مصاحبه‌ای با ورایتی گفته بود که فیلمبرداری این فصل از ماه اکتبر 2017 آغاز شده و تا میانه سال جدید میلادی ادامه خواهد داشت.
فصل هفتم این سریال پربیننده‌ترین بخش این مجموعه بوده و رکوردهای زیادی را شکسته است؛ قسمت پایانی این فصل 16 میلیون و 500 بیننده را به خود جذب کرده که 12 میلیون و 100 هزار نفر آنها،‌ آن را هنگام اولین پخش تماشا کرده‌اند. با این رکورد، این اپیزود پربیننده‌ترین قسمت یک سریال در تاریخ مجموعه‌های تلویزیونی لقب گرفت.
 
اخیرا هم اعلام شد «بازی تاج و تخت» برای ششمین سال متوالی رکورددار بیشترین دانلود غیرقانونی شد. بر اساس اعلام سایت «تورنت فریک»، در نقطه اوج فصل هفتم «بازی تاج و تخت» که قسمت پایانی آن بود، 400 هزار نفر به طور همزمان در حال دانلود این سریال بودند که این خود رکورد جدیدی محسوب می‌شود.
 
سریال «بازی تاج و تخت» تا کنون حواشی بسیاری در پی داشته است؛ هکرها متن فیلمنامه فصل هفتم آن را علاوه بر مدارک شبکه اچ‌بی‌او و بخشی از اپیزودهای پخش‌نشده این سریال، در فضای مجازی منتشر کردند. در هند چهار نفر برای سرقت قسمت‌هایی از این سریال دستگیر شدند. یکی از قسمت‌ها نیز اشتباها زودتر در اروپا منتشر شد و باعث کپی و انتشار آنلاین آن شد.
 
مجموعه «بازی تاج و تخت» بر اساس رمان‌های «ترانه‌ یخ و آتش» نوشته جورج آر.آر. مارتین ساخته می‌شود و دیوید بنیوف و دی. بی. وایس کارگردانان این پروژه تلویزیونی هستند.
منبع : تماشاچی

نظرات